Ürün Network Marketing Çalışması Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Ürün Network Marketing Çalışması Hakkında


Serq_33
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
30/08/2020 :  08:59:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar,
Ürün Network'ü olarak geçen ve çalışmalar hem ürün satışı hem üye kaydı üzerinden büyüyen gelişebilen düzende Türkiye genelinde zayıflama, vitamin takviyeleri, collagen gibi ürün çeşitlerinin mevcut olduğu firma ile güçlü bir şekilde başlamak istemisiniz.??
Çalışmak ve ürünler ile ilgili bilgi almak isteyen varsa özelden veya telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

Saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Yöneticilik

0.97 saniye.
01:52:29, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım