Erkek Ayakkabı İhracatı Hk. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Erkek Ayakkabı İhracatı Hk.


hsyn.aksu.1981
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/08/2020 :  16:25:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

İstanbul Gedikpaşa'da toptan satış yaptığımız erkek ayakkabı (bot, terlik, sandalet, rok, jurdan, klasik, poli taban, büyük beden, küçük beden vb.) dükkanımız var. Ayrıca, Gaziantep'te ağırlıklı olarak bize çalışan bir ayakkabı imalatı fabrikası var. Ama farklı yerlerden de ayakkabı alıyoruz. Ürünlerimizi ağırlıklı olarak Filistin, Ürdün,Türkmenistan, Irak, Suriye, Cezayir, Libya, Somali, Macaristan ve Sirbistan'a ihraç ediyoruz. Ama ben bu yelpazeyi genişletmek istiyorum. Bu ülkelerde yaşayan veya farklı ülkelerde yaşayan ilgilenen arkadaşlarla konuşmak ve güzel bir iş birlikteliği kurmak isterim.

E-mail: hsyn.aksu.1981@gmail.com

İyi çalışmalar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
lacivertmurat
Üye

Toplam 151 yazı
23/09/2020 :  00:26:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
cdek kargo ile gorusun rusyapazarı için çalısma yapın
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
hsyn.aksu.1981
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
27/09/2020 :  22:12:06  Alıntı
cdek kargo'dan dönüş olmadı. Tanıdık bir kontak var mıdır ?

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
COVER AFRIKA
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
13/01/2021 :  23:53:18 Yazarın websitesine git Website   AlıntıBiz COVER AFRIKA olarak Türk Ticaret Ateşeleri listesinde yer alan ve ECOWAS ile işbirliği halinde bölgede hizmet veren yabancı ortaklı bir firmayız. Afrika Bölge ofisleri yanında Londra ve Amerika‘da hizmet vermekteyiz.

COVER AFRIKA is an international consultant company with the collaboration with ECOWAS and well known in the Turkish Trade Offices in African Turkish Consulates in the Region with the offices in London and USA.

COVER AFRIKA olarak, hedefimiz, işinizi ve projelerinizi arttırmanız için ECOWAS kısa adıyla, Batı Afrika Devletleri Ekonomik Birliği altında toplanmış 15 ülkede size hizmet vermektir.

As COVER AFRIKA, our primary goal is to increase exposure and business contacts in ECOWAS, a trading union, Economic Community of West African States, made of 15 of West African countries.

ECOWAS Batı Afrika Devletleri Ekonomik Birliği altında 15 üye ülkesi ile Benin, Burkina Faso, Fildişi Sahili, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Liberya, Mali, Nijer, Nijerya, Senegal, Sierra Leone, Togo, Yeşil Burun Adaları (Cape Verde) olmak üzere DEİK arasındaki 2017 yılındaki işbirliği anlaşması ile Türk iş dünyası temsilcilerinin Batı Afrika ülkelerinde yatırım ve işbirliği fırsatlarını arttırması amaçlanmıştır.

With the cooperation agreement between ECOWAS and Turkish Foreign Economic Relations Board DEIK, which covers Benin, Burkina Faso, Cote d'Ivoire, Gambia, Ghana, Guinea, Guinea Bissau, Liberia, Mali, Niger, Nigeria, Senegal, Sierra Leone, Togo and Cape Verde, Turkish Business representatives are expected to increase investment and cooperation opportunities in West African countries.

Lütfen bizden bir randevu alınız, uzaktan görüntülü toplantı ile ya da pandemic şartları uygunsa sizi ziyaret ederek sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

If you would like to contact us with questions, please get in touch with us and book an appointment and we would be delighted to visit you depending on the pandemic conditions or arrange an online meeting at no charge.

USA Line 1 815 664 3331
Whats Up&Turkey Line +905307942190
Email us : contact@coverafrika.com
www.coverafrika.com

COVER AFRIKA TURKIYE İŞ GELİŞTİRME KOORDİNATÖRÜ

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Satış / Pazarlama

2.59 saniye.
03:32:33, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım