Erkek Ayakkabı İhracatı Hk. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Erkek Ayakkabı İhracatı Hk.


hsyn.aksu.1981
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/08/2020 :  16:25:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

İstanbul Gedikpaşa'da toptan satış yaptığımız erkek ayakkabı (bot, terlik, sandalet, rok, jurdan, klasik, poli taban, büyük beden, küçük beden vb.) dükkanımız var. Ayrıca, Gaziantep'te ağırlıklı olarak bize çalışan bir ayakkabı imalatı fabrikası var. Ama farklı yerlerden de ayakkabı alıyoruz. Ürünlerimizi ağırlıklı olarak Filistin, Ürdün,Türkmenistan, Irak, Suriye, Cezayir, Libya, Somali, Macaristan ve Sirbistan'a ihraç ediyoruz. Ama ben bu yelpazeyi genişletmek istiyorum. Bu ülkelerde yaşayan veya farklı ülkelerde yaşayan ilgilenen arkadaşlarla konuşmak ve güzel bir iş birlikteliği kurmak isterim.

E-mail: hsyn.aksu.1981@gmail.com

İyi çalışmalar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
lacivertmurat
Üye

Toplam 142 yazı
23/09/2020 :  00:26:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
cdek kargo ile gorusun rusyapazarı için çalısma yapın
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
hsyn.aksu.1981
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
27/09/2020 :  22:12:06  Alıntı
cdek kargo'dan dönüş olmadı. Tanıdık bir kontak var mıdır ?

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

2.11 saniye.
15:45:46, 28 Ekim 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım