Satış Pazarlama Hizmetin - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Satış Pazarlama Hizmetin


Hayatguzel
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/07/2020 :  00:36:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar.

2020 yılının başında çalıştığım firma ile anlaşıp istifa ettikten sonra şahıs şirketi kurarak aynı şirkete dışardan satış pazarlama hizmeti vermeye başladım.

İşler fena gitmiyor ve normal maaşıma kıyaslayınca gelirim 1.7 oranında artmış durumda. Ancak ileriye dönük maalesef kalıcı bir çözüm bulabilmiş değilim kendime. Bu sebeple şu anda çalıştığım şirketten bağımsız olarak satış pazarlama yapmaya, az da olsa para kazanmaya ihtiyacım var. Aksi durumda 1-2 sene sonra şirketi kapatarak maaşlı bir iş bulmak zorunda kalacağım.

Bu sebeple evinde az çok demeden bir şeyler üretenler, ya da üretim yapıp satış konusundaki problem yaşayan arkadaşlarla görüşmek isterim. İsteğim yaptığım satış üzerinden komisyon almak ama belki al sat şeklinde de çalışabilirim.

Bahsettiğim gibi şu anda amacım ciddi paralar kazanmaktan çok bağımsız olarak satış desteği verebileceğim müşteriler bulmak ve bu iş modelini becerebiliyorsam ileriye dönük planlamalar yapmak.

Bu konuda bana önerebileceğiniz bir şey var mıdır? Neler yapabilirim, ne alıp ne satabilirim? Kimlere nasıl destek olabilirim?

Lokasyon : İstanbul / Kadıköy

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
27/09/2020 :  01:06:15  Alıntı
Hocam merhaba,
El yapımı hakiki deri çok hoş estetik çantalar üretiyoruz.....örnek resim gönderebilirim...
Biz de istanbuldayız...
Sosyal medya vs kullanıyoruz ama bizim daha çok Bağdat Caddesi gibi ya da Zara, Beymen gibi yerlere girme düşüncemiz de var...
Ürünlerimiz kaliteli....
Düşünürsen whatsapp dan bi mrb de, sana örnek resimler atayım bi bak....
Buraya sık girmiyorum...

varolum1969@hotmail.com adresine ya da 05531761176 whatsapp mesaj atabilir...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
dekorsanati
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
19/12/2020 :  16:49:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selamlar
sattığınız ürün gamına uygunmu bilmiyorum ama bizim ürettiğimiz ürünlerle ilgilenirseniz toptan fiyatında yardımcı oluruz.
www.dekorsanati.com
0 554 184 50 60

Yerleşim : Türkiye / Adıyaman  |  Meslek : Diğer
tablom
Üye

Toplam 517 yazı
21/12/2020 :  09:01:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


11 yıllık işletmemizde yeni oluşturmaya başladığımız bayilik sisteminin bölgelerinden biri ile ilgilenmeyi düşünürsen özelden yazabilirsin.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
24/01/2021 :  02:56:56  Alıntı
Kahve satın yardımcı olayım
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam

2.86 saniye.
02:22:47, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım