Bayan Atlet Satacak Yer Arıyorum(imalatçıyım) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Atlet Satacak Yer Arıyorum(imalatçıyım)


casperi
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/07/2020 :  16:02:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Bursa 'da ip askılı bayan atlet imalatı yapıyorum.Aylık 30 bin adet kapasiteyle çalışıyorum.%90 Pamuk %10 Li kralı kumaştan üretim yapıyorum.Ister tekli ister çoklu paketle teslim edebilirim.İsteyenin kendi markasını da basabilirim.
Askılı dantelli, Askılı Çıtçıtlı ve Düz askılı model ça#314;isiyorum.Her renk üretim yapabiliyorum.Urunlerimin kalitesine güveniyorum.
Ürünlerimizi toptan SATACAK arıyorum.
Bununla ilgili fikirlerinize açığım.
Csp

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İmalat
dirih.d@gmail.c
om

Yeni Üye

Toplam 98 yazı
17/10/2020 :  23:47:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ihracat yapmak isterseniz,ürün resim ve fiyat bilgisi,firma bilgisi vs konularını bana ihracatpazari@hotmail.com mail adresine atabilirsiniz.
ihracat pazarı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

1.75 saniye.
11:31:22, 24 Ekim 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım