Toptan Poşet, Kağıt Bardak,çakmak İşi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Toptan Poşet, Kağıt Bardak,çakmak İşi


Sdmr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/06/2020 :  21:37:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Toptan poşet işi yapmak istiyorum piyasayı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi poşetin kilosu fabrikada ne kadardır toptancılar ne kadara satar vb

Yerleşim : Türkiye / Tokat
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
24/01/2021 :  02:46:09  Alıntı
Güzel iş, değişkendir üreticiler ile görüş
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
proff333
Üye

Toplam 135 yazı
24/01/2021 :  19:54:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selamlar
Nerede satış yapcaksan bolgendeki piyasayı incele derim illaki ihtiyac duyan vardır bu bolgedeki rakiplerin ve üreticileri bulman lazım
Poşette baskılı olarak 10 - 20 kılo az adette el tutmalı poset satısı bırde mın 100-150 kılo baskılı olarak atlet poset satısı var bence bu işte ilk baslangıc az mktarda satış olan olsun .çünkü nakit para uretıcıler her ılde var ortalama 10 kılo icin guncel 280-320 tl arasında toptan satıs yapıyorlar bunun son kullanıcı satış fıyatı ise 450 tl civarı . kendınde yapabılırsın serıgrafı baskı kısa zamanda becerın varsa yapabılırsın . uretım ıcın baskı makına parkuru 15 bın cıvarı gıder var.o zaman sadece ham poset ve baskı malıyetın olur . bu iste en buyuk sıkıntı kendin yapmıyorsan kalıtelı iş yapacak yer bulman. Paran varsa ham poset ıcın yakın yerler veya hamposet stogu yapman.
Kagıt bardak bunun için uretım yapmak malıyetlı uretıcı bulman lazım ilk etepta cafeler -okullar-gibi bunun satısını yaparken rakıbın uretım yaptırdıgın yer o yuzden işin zor
Cakmak işi baskılı guzel promosyon donemlerı iyi musterı bulursan guzel para kazanırsın bununla beraber kalem anahtarlık vs promosyon urunlerı koyup bölgende bi internet sitesi ve bikac numune ıle satış yaparsın serıgrafı baskıyı ogrenırsen yada uv bıraz makına parkuru kurarak para kazanabılırsın.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
emrahgulgun
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
24/01/2021 :  20:29:03  Alıntı


500 çeşit poşet ve naylon torba var. bunların hepsinin en az 3 çeşit boyutu var mini orta büyük. hepsinden elinde olması gerekir. tonajlı almadıgında kar marjın cok kucuk oluyor. bu işi yaptım. seyyar olarak her aksam bakkallara satıyordum fakat dediğim gibi kar marjı cok kucuk . saha sonrasında ambalaj urunlerının oldugu bı dukkan actım orda kar marjı cokdaha guzel.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
Gokhan34
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
10/05/2021 :  07:37:54  Alıntı
Merhabalar herkese.

Ben alibaba üzerinden çakmak getirtmek istiyorum. Lakin çakmakların fabrika çıkış fiyatları haricinde ülkeye girerken ne kadar vergi kesileceği ile ilgili bir bilgim yok.

Çakmaklarla ilgili güncel gümrük vergilerini öğrenmek istiyorum.

Yardım ve desteklerini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

2.95 saniye.
02:31:41, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım