Fason Fitness Bar (yiyecek Olan) Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fason Fitness Bar (yiyecek Olan) Üretimi


y_emre
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/06/2020 :  13:37:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba herkese. İnternette bir konuda araştırma yaparken forumunuza denk geldim ve faydalı bir yer olabileceğini düşündüm. Amerika'daki bir arkadaşımla bir projemiz mevcut. Fitness/Vücut Geliştirme için piyasada çeşitli barlar mevcut. Bunları kendi markamız altında Türkiye'de ürettirmek istiyoruz. Ürünün içeriği belirli, hammade bizim tarafımızdan sağlanacak. İşletmeye geri kalan ise bu hammaddelerin ürüne dönüştürülerek paketlenmesinin yapılması. Bununla ilgili olarak kaliteli, temiz bize yardımcı olarak üretim tesisi arıyoruz. Önceliğimiz İstanbul'da olması diğer şehirler ise bizim için ikinci planda ama tesisiniz başka şehirdeyse ve bu konuda yardımcı olabilirseniz iletişime de geçebiliriz. Teşekkürler. Örnek resim; https://www.google.com/search?q=bar+yiyecek

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
hrlshn
Üye

Toplam 204 yazı
24/09/2020 :  13:15:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
izmirde bulunan üretim tesisimiz ile yardımcı olabilirim
0 553 963 43 35

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

1.59 saniye.
04:17:04, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım