Yardımınıza İhtiyacım Var - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yardımınıza İhtiyacım Var


EsnkL
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
06/06/2020 :  22:29:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkeze merhaba özel sektör de çalışıyorum ek iş olarak birşeyler satmak istiyorum üretimini yaptığınız yada önerebileceğiniz birşeyler var mı ?

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : Grafiker
erkan82
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
21/06/2020 :  23:09:16  Alıntı
Selam Herkeze,
Ben yeniyim burda ABD yasiyorum master yaptiktan sonra kendi isimi yapmak istiyorum bunun icin YARDIMINIZA IHTIYACIMVAR; ben bir bebek tasima elbisesi amerikda satmak istiyorum.
Hersey hazir, urun belli ama bunu Yapacak Turk Tekstil Firmasi ariyorum. NE OLUR BANA ULASIN !!! URUN COK BASIT VE KOLAY VE KARLI BIR URUN ilgilen var ise!!!

iLETISIM ; erkanakkus82@HOTMAIL.COM DAHA SONRA YUZ YUZE KONUSABILRIZ SKYP YADA WHAT UP APP

SAYGILARIMLA,
ERKAN AKKUS
ea

Yerleşim : Türkiye / Saint Charles  |  Meslek : Bankacılık-Finans
viptoptan
Üye

Toplam 194 yazı
22/06/2020 :  03:41:43  Alıntı
Yusuf beye ithafen;
Yurt dısına gonderılen ıhrac fazlası orjınal erkek boxer toptancısıyız
Pazar tezgahı yada cevrenıze rahatlıkla satabılecegınız kaliteli orjinal boxer dusunurseniz mailden yazabılırsınız detay ıcın.
Gayretiniz ıcın tebrıkler umarım yakın zamanda gelırınızı arttırabılecegınız bır sonuc elde edersınız
Bol satıslarınız olsun

Yerleşim : Türkiye / İskenderun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
13/07/2020 :  23:40:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - EsnkL
Herkeze merhaba özel sektör de çalışıyorum ek iş olarak birşeyler satmak istiyorum üretimini yaptığınız yada önerebileceğiniz birşeyler var mı ?


Merhaba;

Ne satmak istediğinize sizden iyi hiç kimse bilemez. Hangi ürünler konusunda tecrübe sahibiyseniz ya da hangi ürünlerin satışını sevecekseniz, onunla başlamanızı öneririm. Ancak hiçbir bilgi birikimi ve tecrübeniz yoksa mutlaka bilen birinden destek alın aksi halde ürünleriniz elinizde kalabilir. Daha önce yaşayanları bildiğimden size bunları söylemek isterim.

Web sitesi açmak istemezseniz bunu sosyal medya hesabıyla yapabilirsiniz. Bunun içinde sosyal medyaya bir reklam bütçesi ayırmanız gerekir. Hem stok için hem de sosyal medya reklamları için bütçelerini iyice hesaplamanız yararınıza olacaktır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

2.5 saniye.
14:45:23, 4 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım