Fransa Türkiye Arası Transport İşi Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Fransa Türkiye Arası Transport İşi Yapmak


Essa
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/06/2020 :  13:17:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba , fransada yaşıyorum ve uluslararası transport evrağına sahibim önce bu belgeyi kiralamayı düşündüm fakat türkiye ye dönüp orada oturmak istiyorum özel sebeplerden dolayı aynı zamanda fransayla irtibatımı kaybetmekde istemiyorum o yüzden ege de zeytinyağı işi yapma fikrim var zeytinyağını türkiyeden fransaya getirmek maliyet konusunda hiçbir fikrim yok yapan var mı böyle bir işi ? Evrak kendimin olması avantaj diyor herkes fikirlerinizi alabilirim ? Yada ortak olmak isteyen var sa oda konusulabilir? Sadece evrağı kiralamak isteyen varsa o da konuşulabilir.......
Esra

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İnsan kaynakları
Arifinim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/08/2020 :  20:28:03  Alıntı
Merhaba benimde yıllardır kafamda olan bir şey bu ben zeytin üreticisi olarak kendi zeytin ve zeytin yağımı Avrupa da pazarlayamıyorum.
Eğer siz bi yerden başlayıp bu işi yaparsanız ben gerekli zeytin ve zeytinyağı nı tedarik edebilirim.
Kolay gelsin.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
15/08/2020 :  11:50:28  Alıntı
Ürün maliyeti + Fransa gıda kdv'si %10 + %3 gümrük +transport masrafı + yerelde lojistik ücreti =!
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama

2.08 saniye.
03:33:51, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım