Bölge Bayiliği İçin Ortaklık Olurmu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bölge Bayiliği İçin Ortaklık Olurmu

yasar5955
Üye

Toplam 134 yazı
28/04/2020 :  14:07:15   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Sevgili konıks üyeleri.
Uzun zamandır üretim konusunda bir yatırımcı arayışında bulundum. çok cazip ve kazançlı proje olduğu için kısa zamanda ciddi yatırımcılar buldum ancak her birinin faklı amaçları,dedikleri gibi sermaye olmadıkları vb. nedenlerle bunun olamayacağına inandım. ancak proje gerçekten kazançlı olduğu için bu işi yapmak istiyorum.
Aynı sektörde olan ve benzer ürünler yapan bir üretici firma, benim formül paylaşmam karşısında benim ürünü üretebileceğini, ayrıca kendi üretiyor olduğu ürünler dahil olmak üzere bölge bayiliği vb.bir noktada anlaşma teklifleri var.
Maliyet ve kalite konusunda tam uygun, ayrıca kurumsal bir firma.
Düşüncem şu; yatırımcı arayışı gibi boş boş zaman kaybetmektense; firma kurabilecek,araç kiralama ofis vb.masrafları finanse edebilecek bir ortak bulsam. Ankara - istanbul gibi merkezi ilde işe birlikte başlasak, bu yaklaşık ( 20-25 bin tl ) nasıl olur.
Satış ve kazanç olarak çok güzel bir sektör. talep oldukça fazla var. satışta sorun yok. finans işine ortağım baksa, satış işine ben baksam nasıl olur.
üretim konusunda bulduğum finansörlerden şunu anladım ki yatırımcı ile bu iş olmaz. ancak böyle biraz sermaye ile hemen satışa başlanarak para akışı sağlanır ve zamandan kazanılır.
bu konuda görüşleriniz ve önerileriniz benim için çok önemli.
şimdiden teşekkür ederim.
Söz konusu iş. inşaat sektöründe kullanılan yanmaz dış cephe kaplaması ve mantolama gerektirmeyen tuğla ve panel duvar. bu ürünler sektörde ilk ve tek. muadil olarak kullanılan ürünlerden farkı, yanmaz olması,ısı değerinin çok düşük olması,darbe dayanımı,su itici olması ve ekonomik olması. tüm bu özellikleri içinde barındıran başka bir ürün şu an için yok.

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
sonmohikan43
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/05/2020 :  13:06:18  Alıntı
Sektör pazara bölgeleri alanları vb konularda daha açıklayıcı olabilir misiniz

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Diğer
caliskanh
Üye

Toplam 142 yazı
03/05/2020 :  02:06:13  Alıntı
konuyla ilgili detay bilgi alabilirmiyim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
eses_serdar
Üye

Toplam 196 yazı
08/05/2020 :  21:09:00  Alıntı

Ürününüz hakkında yada anlaşacağınız firmanın ürünleri hakkında bilgi verebilirmisiniz. Türkiye genekinde toptancı ağı olan tanıdıklarım var. Sizlere bu konular hakkında bilgi verebilirim
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
kuponburada
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
09/05/2020 :  03:14:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Üretimden bahsetmişsiniz. Neyin üretimi. Ürün nedir?. Ürün ve ürünün pazarlanacağı alan vs gibi detaylı bilgi verirseniz daha net bilgi paylaşımı olacaktır.
İndirimli Alışveriş İçin İndirim Kodu | https://www.kuponburada.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Abdurrahmankurt

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/05/2020 :  07:57:54  Alıntı
İş konusunda açıklayıcı bir metin yazarmısınız bu bahsi geçen proje üretimini sizin yapıcaksınız .. abdurrahmankurt34@gmail.com mail nizi bekliyor olacağım
Merhaba

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
elvusal
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
10/07/2020 :  13:14:56  Alıntı
Merhaba, Rusya pazari icin gorusme yapabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İnsan kaynakları
Hayat Yasin
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
01/08/2020 :  16:23:56  Alıntı
tam olarak ne hedefliyorsunuz hocam? yeni üretim fikri mi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
mkutun
Üye

Toplam 116 yazı
23/08/2020 :  19:50:35  Alıntı
merhaba ben merkezı londrada olan bır fınans fırmasının ortaklarından bırıyım. yazdıgınız konu hakkında bıraz daha detay almak ısterım. urunlerı kım nerede uretıyor kurulacak ıs için sadece ofıs ve arac destegı dısında uretım malıyetı vs ıcın bır gereksınım olması lazım yanı detay olarak yazarsanız sevınırım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
fieryx
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
26/10/2020 :  15:09:06  Alıntı
ö.m attım ustam dönüş yapabilirseniz memmun olurum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
loder
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
28/11/2020 :  12:55:39  Alıntı
detaylı bilgi alabilir miyim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.2 saniye.
20:37:52, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım