Tiktokta Fenomen Olma :) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tiktokta Fenomen Olma :)


proff333
Üye

Toplam 133 yazı
23/04/2020 :  17:03:27   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


TikTok uygulamasında fenomen olmak için ne yapmak gerekiyor?
Öncelikle TikTok uygulamasında popüler olmak için düzgün bir profil ve uygulamaya gerçekten zaman ayırmak gerekiyor. Fenomen olmak için yapılması gerekenleri maddeler haline açıklayacağız. Öncelikle şunu belirtmemizde yarar var bu tarz video uygulamalarında ( Youtube, Vine gibi. ) negatif yorumlara hazırlıklı olmamız gerekiyor her zaman yapıcı yorumlar ile karşılaşmayabiliriz. Utangaç bir yapınız varsa, rezil olma korkusu ile bu videoları çekerseniz fenomen olmanız çok zor. TikTok fenomenlerine bakarsanız gayet rahat ve hiçbir eleştiriden etkilenmeyen yapılarını göreceksiniz.
#8594; Kullanıcı adı seçimi
Popüler hesapların en önemliözelliklerinden bir taneside kullanıcı adı seçimidir. Fenomenler genelde akılda kalıcı, enteresan yada ilgi çekici kullanıcı adları tercih ederler. Farklı sosyal platformlarda zaten popüler biriyseniz kullanıcı adınız aynı olabilir böylece diğer kullanıcılar sizi daha çabuk tanıyacaktır.
#8594; Video çekimi
Video çekimine başlamadan önce uygulamada ses seçimi yaparken trend konular ve müziklere odaklanın. Platformun popüler konularında ön planda olmak sizi daha çabuk duyurucaktır. Ayrıca popüler konularda video çektiğinizde önerilenler kısmında videolarınız daha fazla gösterilecektir.
#8594; Düet Video çekimi
TikTok uygulamasında daha önce düet yapılması için popüler hesapların paylaştığı düet videolarını kullanarak düet yapın böylece daha fazla kullanıcının dikkatini çekeceksiniz. Videoyu paylaşan hesaptaki etiketleri kullanarak o videodan sonra video akışına eklenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde başkalarının düet yapması için içerik hazırlayabilirsiniz.
Video etiketlerini doğru seç
Video altına etiketleme yaparken içerik ile ilgili etiketleme yapmaya özen gösterin. Etiketlemeniz tamamen kullanıcı çekmek adına olduğunda belki çok fazla kişiye videonuz önerilebilir ancak videonuz önerilen kişinin ilgi alanında olmadığından videonuzu direk geçecektir yada daha kötüsü ilgilenmiyorum seçeneği ile artık o kişinin önerilen videolar bölümünde hiçbir videonuzun çıkmamasını sağlayacaktır. Etiket seçimini TikTok ana sayfadaki popüler etiketlerden videonuza en uygun etiketleri seçerek yapabilirsiniz.
#8594; Aktif Hesap OL
Belirli aralıklarla mutlaka paylaşımlarda bulunun takipçileriniz hayranlarınız sizi takibe aldıklarında sizden sürekli yeni videolar beklerler. Gündemden düşmeyin herkesin birbirine izlettiği videoların sahibi olmaya çalışın.
#8594; Gündemi Takip Et
Gündemde olan internette hızla yayılan videolara dublaj yaparak ön plana çıkabilirsin. Video paylaşım platformlarını takipte ol fırsatları iyi değerlendir.
#8594; Hayran Etkileşimi
Yorumlara olabildiğince fazla yanıt ver paylaşımlarının kalitesi hakkında yorumlar al böylelikle takipçilerin ile çok daha fazla etkileşimde bulunmuş olacaksın.
#8594; Video önerisi iste
Zaman zaman takipçilerinden yeni çekeceğin videoların önerisini iste onlara ve fikirlerine değer verdiğini göster.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.52 saniye.
15:08:20, 22 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım