Kiralık İstasyon Hakkında Sorular - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kiralık İstasyon Hakkında Sorular


kinstd
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
18/04/2020 :  11:55:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


kiralık akaryakıt istasyonu kiralamak istiyorum
bazı yerler intifasız bazı yerler intifalı
1.intifalı yeri kiralarken karşı tarafın mal sahibinin şirketini mi devralmamız lazıım? kendim sıfırdan işletme kurup şahsın intifalı yerini devam ettirebilir miyim?
2.intifasız yer kiralarken bazı markalar para istiyormuş belli bir süre sonra hibe veriyormuş?teminat vermeden peşin paramla mal alacağım hangi markalar var? jetpet bpet gibi markaların şartları uygun mudur?

telefon numarası bırakırsanız sorularıma cevap verirseniz sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv

1.05 saniye.
14:48:04, 4 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım