Eticaret Platformu? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eticaret Platformu?


kogito
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
15/03/2020 :  23:45:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


bir miktar el ve cilt dezenfektanı tedarik edebildik. en az komisyon ve minimum kargo ücreti ile isteyenlere ulaştırabileceğim platform hangisidir. n11 mağazamız var fakat yüzde 15 komisyon ve 1 ay sonra ödeme makul gelmiyor. kendi eticaret sitemiz yok. en kestirme çözüm nedir? tecrübeli olanlar özelden mesaj atabilir mi?

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.09 saniye.
00:30:23, 26 Ekim 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım