Yetişkin Ve Çocuk Şortları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yetişkin Ve Çocuk Şortları


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
15/02/2020 :  12:21:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Rahatlığı ve bir çok yerde kullanım olanağı ile şortlar yaz aylarının alameti ferikasıdır.Şortlar ortaya çıkınca anlarız ki artık sırtımız sıcak görecek :) Hem yetişkinler hem de çocuklar için bir çok kumaş ve modeli bulunan şortlar özellikle çocuklar için dikkatle tercih edilmelidir.Kumaş kalitesi ve modeli çocuklarımızın yaz aylarında pişik gibi çok rahatsız edici sorunlara da sebeb verebilir.Deniz şortu seçerken de kumaşın hızlı kuruyan,yumuşak dokulu kumaşlar seçilmeli.Çok kapalı hava almayan ve çabuk kurumayan şortlar mantar olma riski doğurur.Ayrıca deniz kumlarının şort içinde birikmesi de tahrişe yol açar.Günlük kullanımda bir çok kombin imkanına sahip oluyoruz şortlar sayesinde.Belki de giyim konusunda özellikle yazın kurtarıcı gibidir.

Sizlere son olarak her zaman dediğim gibi ucuz çocuk giyim konusunda birinci kalite ürünleri uygun fiyata almak isterseniz ihracat fazlası ürünleri araştırabilirsiniz.İyi günler dilerim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını

1.03 saniye.
12:37:26, 27 Şubat 2021, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım