Pamuklu Giyim Ürünleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pamuklu Giyim Ürünleri


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
01/02/2020 :  14:06:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


En çok tercih edilen kumaş çeşidi olan pamuklu ürünler yumuşak ve giyimi rahattır.Sıcak iklimlerde serin tuttuğu için daha sık tercih edilir.Nemi iyi emer.Statik elektirik oluşturmaz.Küf ve güneş ışığına uzun süre maruz kalmamalıdır.Kolay kırışır.Kolay kirlenir ama kolay temizlenir.
Çocuklarımıza mevsimine göre kalınlığı değişen pamuklu ürünleri gönül rahatlığıyla giydirebiliriz.
Terlemelerine önlem olarak nemi iyi çektiği için,Kış aylarında da kalınlığına göre sıcak tuttuğu için her mevsime uygundur.Ucuz çocuk giyim ürünlerini ararken pamuklu ürünleri uygun fiyatlara bulacağınız ihracat fazlası ürün satan firmaları tercih edebilirsiniz.
Toptan ihracat fazlası ürünleri en uygun fiyata perakende olarak tedarik edeceğiniz güvenilir firmaları kısa bir internet araştırmasından sonra bulabilirsiniz.İyi günler dilerim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını

1 saniye.
11:16:03, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım