Kış Ayları Ve Çocuk Giyim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Kış Ayları Ve Çocuk Giyim


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
30/11/2019 :  14:54:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Kış ayları çocukların dışarıda çok fazla zaman geçirmemesi gereken bir ay olarak bilinir ancak bu kanı çok doğru değildir.Her zaman temiz havaya ve bol oksijene ihtiyacı olan çocukların soğuktan korunması için önemli olan vücut ısılarını koruyacak doğru giyimi seçmek.
Çocuklarımızı tek kat kalın kıyafet giydirmek yerine soğan sitemi denilen ince birkaç kat kıyafet giydirmeyi tercih etmeliyiz. Bu sayede kıyafetlerinden bazılarını duruma göre çıkararak uygun vücut ısısını muhafaza etmiş oluruz.
Dikkat edeceğimiz bir diğer konuda çocukların ayaklarının sıcak tutulması.Ayakların ıslak olması vücut ısısına doğrudan etki eder. Bu sebeble kalın ve ağır çoraplardan kaçınıp pamuklu ve kuru tutan çoraplar tercih edilmeli.
Kaban tercihinde de hem çocuğunuzu üşütmeyecek kadar sağlam hem de taşıyabilecekleri kadar hafif olmalıdır.Rüzgar ve su geçirmez olduğuna da dikkat edilmeli.
Çocuğunuzu en kaliteli markalarla giydirip güzelliklerine güzellik katmak isterken bunu da bütçenize en uygun şekilde mi yapmak istiyorsunuz o zaman Yarı Yarıya Giyim’den başkasına ihtiyacınız yok.
İhracat fazlası marka ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunan, müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirleyen firma bir çok model ve kombinle bir tık uzağınızda.
4000 m2 fabrikasında toptan ihracat fazlası ürünlerini hem yurtiçine hem yurtdışına pazarlayan firma 15 yıllık tecrübesiyle sizlere alışverişinizin her aşamasında her konuda tam destek veriyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
modernsahne
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/09/2020 :  16:16:28  Alıntı
iletişim için özele Mesaj atabilir misin niz
angelssong

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
mccoduman
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
20/04/2021 :  11:15:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba ürünlerinizin resimlerini atabilir misinz?

nurcangulbayy@gmail.com
Mercan Bilişim ve Eğitim Hizmetleri

info@aridilegitim.com
aridilegitim@hotmail.com

Online İngilizce Eğitim Platformu
www.safaridil.com
0537 493 6688

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

2.24 saniye.
03:39:35, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım