İnstagram Da Butik Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnstagram Da Butik Açmak


Dqner
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
17/11/2019 :  17:25:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaşlar herkese hayırlı günler diliyorum

kafamda bazı sorular var bu işi kesin yapacağım kafaya koydum öncelikle şunu açıklayayım 10 yıldır tekstil sektöründe çalışıyorum hem bayan hem erkek mağzalarında kombinleme vs ürünler hakkında gerçekten yeterli bir bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum öncelikli amacım bir erkek olarak bayan butik açmaktı daha sonra butikleri takip ettiğim de acaba diyorum ilk önce erkek olarak mı başlasam diye düşünüyorum bayan online satış açtığımda ürünler storylerde tanıtma imkanı bulamıcam ama erkek ürünlerini tanıtma imkanı bulabilicem hangisiyle başlasam diye düşünüyorum çünkü tek başımayım ikisinde de ürün tedarik etme,olanağım var satış hacmi olarak sizce hangisiyle başlasam diye düşünüyroum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
4Simsek
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
18/11/2019 :  16:46:15  Alıntı
Öncelikle hocam hiç bir işe her şeyini biliyorum diye başlamayın.
Erkek butik daha kolay olacaktır çünkü kadın butiklerde 1k takipçiyi 150 TL'ye kastırıyorlar. Ama erkek butikte fake hesapla çok kolay kasılıyor. Ancak erkek butikte satışlar çok daha düşük oluyor. Neredeyse %50 daha düşük satışlar oluyor. Eğer tekstilde çevreniz var ve direkt üreticiden alacaksanız kesinlikle kadın butik tavsiye ederim.
Ayrıca stok tutamıyorsanız, reklam bütçesi ayıramıyorsanız girmeyin (ortalama 25-30 bin yeterli) mevcut paranızı batırırsınız.
Ben çalıştığım kişiler ile agresif reklam çalışması yapıyorum. Müşteriye satıcıyı kesinlikle unutturmuyorum ve oldukça olumlu sonuçlar alıyoruz. 35k bir instagram butiğinde geçen ay 27.000 TL'lik satış rakamını görmeyi başardık. Merak ettiğiniz konular varsa buradan yazın yardımcı olmaya çalışırım. Ücretli danışmanlık işi henüz almıyorum çok doluyum.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
ege10ege
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
19/11/2019 :  00:16:21  Alıntı
Yığınla butik var.Butik butik butik.Fake hesapla hiç bir şey olmaz.Sadece kendini kandırırsın.Bir butik hesabını yüz binler takip ediyor bana hiç inandırıcı gelmiyor.Yüz binlerce takipçin var ama bakıyorum hesaplar ürünleri alsın diye 59 TL'ye inanılmaz ürünler satıyor.Bunu kar neresinde ? kalite neresinde ? Farklı bir şeyler sat. Rakibin olmasın.Benim rakibim yok yinede bu piyasada zor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
luckxor
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
25/11/2019 :  12:48:56  Alıntı


Bence öncelik tasarımda. Güzel tasarımlar yap ve iyi bir tasarımcı bul fason diktir instagramdan sat.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
avsosmed
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/11/2019 :  14:53:56  Alıntı
Üretiminizin yada ticaretinizin en önemli unsuru alıcı, müşteri yada tedarikçi... Firmanızı ve ürününüzü tanıtmıyorsanız marka ve markanızın itibar yönetimi çağın koşullarına göre dijital platformlarda yer almıyorsa bu belkide tüm çabanızın, emeğinizin ve sermayenizin yok olmaya doğru gitmesi demektir. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya artık sizin ve markanızın olmazsa olmazıdır. Var olan uygulamalarınız yeterlimi.? Tatminkar geri dönüşler alıyor musunuz.? Dijital Pazarlama ve itibar yönetimi belkide var olan potansiyelinizi hiç olmadığı kadar ileri taşıyacak. Ücretsiz danışmanlık ve mentörlük için lütfen mesaj bırakınız.
AvSosMed Dijital Pazarlama Sosyal Medya ve İtibar Yönetimi
Sosyal Medya Olmazsa Olmazdır...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

2.89 saniye.
14:08:41, 27 Şubat 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım