Yardımcı Olabilir Misiniz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yardımcı Olabilir Misiniz?


Cevval
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/11/2019 :  12:56:48 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba arkadaşlar ben bal ureticisiyim ürettiğimiz balı satamıyorum maddi açıdan çok bungunum belli bir pazar yeri bulamıyorum petek çiçek balı ureticisiyim bana bir yol gösterirseniz çok memnun olurum nerelere satış yapabilirim
&&&

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
seten
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
04/11/2019 :  12:03:43  Alıntı
BEN DE BAL SATICISIYIM DEĞERLİ ARKADAŞIM. AMA TÜRKİYEDE BAL SATMAK BELLİ BAŞLI BÜYÜK KARTELLERİN ELİNDE KALDI. BİR DE BAL KONUSUNDA İNSANIMIZ ÇOK BİLGİSİZ. 26 KİLO TENEKE BALA 600 TL DİYORSUN. KİMİSİ BU FİYATA BAL SATTIĞINA GÖRE ŞEKER SATIYORSUN DİYOR. KİMİSİ 300 LİRALIK BALI 600 E NASIL SATARSIN DİYOR. DÜNYADA ÇİNDEN SONRA 2. SIRADAYIZ BAL ÜRETİMİNDE AMA BALDAKİ HİLELERDEN DOLAYI BİZDEN BAL ALAN ÜLKE YOK. FACEBOOK SAHİBİNDEN VE sAİR YERLERDEN YA DA PAZARLARA ÇIKIP SATABİLİRSİN. setenbaharat@gmail.com a telefonunu atarsan görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Esnaf

1.71 saniye.
15:34:34, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım