Telefoncu/iletişimci Pazarlaması - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Telefoncu/iletişimci Pazarlaması


doğan.tarikci
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/10/2019 :  19:41:32   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba,
Kendi dükkanım var arkadaşlar telefoncu ve satışlar cidden düştü.Her ay sıfıra sıfırım. Pazarlama olarak nasıl pazarlama yapmalıyım ve nasıl reklamlar yaptırabilirim. 18.000 lik nüfus ve gelişmiş bir ilçedeyim.Öğrencisi çok. Pazarlama tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Gölhisar  |  Meslek : Öğrenci
LastHero
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
29/10/2019 :  14:14:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar Doğan bey, yazınızı şimdi gördüm. Bizler de nacizhane fikirlerimizle iştirak etmek isteriz.
Öncelikle bir kaç ince hususu size sormak isterim, hiç gözlemlediniz mi, satışlar niye/neden düşmüş olabilir? Lokasyonunuzda ne değişti de ya da ne gelişti de satışta düşüş yaşamış oldunuz? Tamam, bilemiyorsanız da tahminleriniz?
İyi bi gözlemleyin, tarafsız gözle inceleyin. Hatta müşteri gözüyle irdeleyin. Sizi tercih eder miydiniz şuan? Eksik/fazla ney? (Ülkenin ekonomik darlığı demeyin, o şıkkı pas geçiyorum, zaten ülkede her zaman bir ekonomik darlık vardı, esnafın,tacirin hiç gülüp oynadığı dönem hatırlamıyorum, hep dert yanmıştır herkes)

Bu soruma gözlemlediğiniz, objektif değerli yorumunuzla dönüş yaparsanız daha stratejik ve afaki olmayan dönüşler yapabiliriz.
Başarılar, hayırlı işler.
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...
__________
Mobil Uyumlu Web Sitesi, Mobil Uygulama,
E-Ticaret Sitesi , Anketler, Özgün Makale / İçerik ve Daha Bir Çok Uygulama Profesyonel Yazılım Ekibiyle Yapılır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

1.73 saniye.
15:23:19, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım