Cevizli İp Sucuk Pekmezli - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Cevizli İp Sucuk Pekmezli


aras79
Yeni Üye

Toplam 60 yazı
16/09/2019 :  17:20:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


iyi günler ev yapımı orjinal doğal cevizli pekmezli ip sucuk satıyorum irtibat 5387729999

Yerleşim : Türkiye / Kilis  |  Meslek : Diğer

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • Meltem Varol
  Yeni Üye

  Toplam 22 yazı
  24/09/2020 :  18:19:54  Alıntı
  Türkiye’nin ilk ve tek online gıda pazar yeri Gıda Ambarı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi!

  Tüm platformlarda daha rahat erişim ve kolay kullanım sağlayan yeni sitemiz, profesyonel hizmet vermek amacıyla hizmetinizde. Ürünlerinizi aracısız, komisyonsuz daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

  Gıda alanında her çeşit doğal, organik, ev yapımı binlerce ürün toptan ve perakende satışlar ile Gıda Ambarı’nda sizlerle buluşuyor.

  Gıda Ambarı ailesine katılarak ürünlerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilir, ihtiyacınız olan ürünlere de doğrudan erişebilirsiniz. Komisyon, üyelik ücreti olmadan hemen Gıda Ambarı Online Pazar Yeri’nde yer almak için sitemizi ziyaret ediniz.

  http://www.gidaambari.com


  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe

  1.72 saniye.
  18:53:33, 21 Ekim 2020, Çarşamba

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım