Toptan Ve Parakende Gıda İşi Yapmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Toptan Ve Parakende Gıda İşi Yapmak İstiyorum


Yusuf YALÇIN
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
14/09/2019 :  23:03:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar herkese hayırlı akşamlar. Toptan gıda işi yapmak istiyorum örneğin cola şu soda v.s çeşitler. Fakat firmalarla anlaşma nasıl sağlayabilirim ilk etapta ne kadar nakit olması lazım ve anlaşma için teminat v.s evraklar isterler mi. Bu işi yapanlar ufak bi bilgi yazarlarsa çok minnettar kalırım hayırlı geceler
Yusuf YALÇIN

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
Yusuf YALÇIN
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
20/09/2019 :  19:54:10  Alıntı
Yok mu bi fikri olan
Yusuf YALÇIN

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
arpad
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
20/09/2019 :  22:58:11  Alıntı
İyi akşamlar. Su işi için fikir verebilirim. Pet su bayiliği almak istiyorsanız peşin çalışacaksınız. Vadeli olursa teminat mektubu istiyorlar. Bu işte en büyük gider nakliye. Eğer kendi tırınız varsa büyük avantaj sağlarsınız. Yalnızca pet su için 50.000 tl yeterli oluyor. Kafanıza takılan sorular varsa cevaplayabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf

2.08 saniye.
21:45:20, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım