Ambalaj Ürünleri Satısı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ambalaj Ürünleri Satısı


Yusuf YALÇIN
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
05/09/2019 :  15:44:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamlar. Ambalaj ve poşet ürünleri satısı ve eksra sıvı detarjan olarak dükkan açmayı düşünüyorum 1. Bu. 2. Ise temizlik ürünleri üzerine dükkan deterjan sabun v.s bu iki fikir var aklımda sizinde düşünlerinizi almak isterim bilgisi olanlar varsa bir kaç bilgi yazarlarsa sevinirim. Iyi günler dilerim...
Yusuf YALÇIN

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
Yusuf YALÇIN
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
10/09/2019 :  14:59:06  Alıntı
Yokmu bi fikri olan :)
Yusuf YALÇIN

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
seten
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
11/09/2019 :  23:51:03  Alıntı
SADECE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ÜZERİNE DÜKKAN AÇMANIZI TAVSİYE ETMEM. İNSANLAR ARTIK, BİR YERE GİRİP HERŞEYİ ALIP ÇIKIYOR. BİM VS. BÜYÜK SÜPERMARKETLER O İŞİ FAZLASIYLA VE KAMPANYASIYLA YAPIYOR. AMBALAJ POŞET İŞİ BULUNDUĞUNUZ ÇEVREDE ÇOK KULLANILIYORSA DEĞERLENDİRİLEBİLİR AMA O DA TEKBAŞINA YETMEZ.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Esnaf
bestfrht
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
15/09/2019 :  22:09:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Ben bu konuda size şu fikri verebilirim. Başka bu sektörde iş yapmış brisi olarak iş yerini çok iyi seçmen gerekiyor. Öncelikle işyerleride sana gelebilmeli cadde üzeri olman büyük avantaj dükkan en az 80-90 metre kare olmalı deposu da olmalı. ayrıca konsepti çok güzel yapmalısın her iki konudada sonu olmayan bir sektör. Ambalaj ve temizlik diyorsunuz sonu yok bu sektörün akıllıca mal alır ve piyasaya çıkarsan kazanırsın. Öncelikle çevrendeki esnafların hangi kulvarda olduklarını listele ona göre ambalaj malzemesi alırsın. Temizlikte aynı şekilde, bu ürünleri alırken kazanırsan ancak iş olur. Satarken karı düşünme istanbulda istoç ambalaj üzerine toptan yeridir. Temizliktede imalatçılarla çalış. Temizlikte konsinye mal dükkana koyasın ama ambalajda nakit alırsan alırken %30 üzerinde ucuza mal bulursun korkma ambalajda elinde kalma olmaz modası geçmez son kullanım tarihi v.s yok zaten. Ama muhitinin ihtiyalarını işyerinde muhafaza et ve ilk açılışında her yerden ucuza mal satman lazımki insanları cezbet. Kalite ve ucuzu yakalaman gerekli, kesinlikle işyeri içine çok masraf etme raf v.s için. basit düşün çok harcama. özel mesaj atabilirsin fikirler verebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Emekli

2.42 saniye.
06:49:32, 22 Ocak 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım