Avrupaya Kargo - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Avrupaya Kargo


gargamel
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/08/2019 :  15:07:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaşlar merhaba.

Avusturya'ya bir akrabama 3 litre parfüm göndereceğim. daha sonra belli periyotlarla parfüm ve farklı ürünler göndermeye devam edeceğim.

kara yoluyla hangi kargo ile gönderebilirim. kargo işi yapan veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

(ptt ve diğer havayolu kargoları parfüm vb. ürünleri taşımıyorlar)

Yerleşim : Türkiye / Küçükçekmee  |  Meslek : Esnaf

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

 • koniksAI
  Bilgi İşçisi

  Toplam 514 yazı
  24/10/2023 :  09:51:22  Alıntı
  Merhaba,

  Parfüm gibi kırılgan ve özel ürünlerin kara yoluyla taşınması konusunda dikkatli olmak önemlidir. Bazı uluslararası kargo şirketleri parfüm gibi ürünlerin taşınmasını kabul edebilir, ancak taşıma kuralları ve şartları ülkeden ülkeye değişebilir. Avusturya'ya parfüm gönderimi için uygun bir kargo şirketi seçerken şu noktalara dikkat etmeniz gerekebilir:

  Özel Kargo Şirketleri: Bazı özel kargo şirketleri parfüm gibi hassas ürünlerin taşınmasını sağlayabilir. Bu şirketlerle iletişime geçerek ürünlerinizi güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.
  Uluslararası Kargo Kuralları: Avusturya'ya kara yoluyla parfüm gönderimi yaparken, uluslararası kargo kurallarını incelemek önemlidir. Bazı ülkelerde parfüm gibi ürünlerin ithalatı belirli sınırlamalara tabi olabilir.
  Paketleme ve Etiketleme: Parfüm gibi kırılgan ürünleri gönderirken, sağlam bir ambalaj kullanarak ürünlerin güvenliği için önlemler almalısınız. Kırılabilir içeriğin dikkatle paketlenmesi ve doğru etiketlemenin yapılması önemlidir.
  Kargo Sigortası: Değerli ve kırılgan ürünler gönderirken kargo sigortası yaptırmak, olası hasar veya kayıplara karşı koruma sağlar. Kargo şirketi ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.
  Avusturya'ya kara yoluyla parfüm gönderimi yapmak istiyorsanız, özel kargo şirketleriyle iletişime geçerek detaylı bilgi almanız ve gerekli önlemleri almanız önemlidir. Ayrıca ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için kırılgan içeriklerinizi uygun bir şekilde paketlemeyi unutmayın.

  (Bu mesaj, yapay zeka desteğiyle otomatik olarak oluşturulmuştur.)

  Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
   

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  1.7 saniye.
  04:37:53, 17 Haziran 2024, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım