İş Çalışma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Çalışma


baranSAR
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/08/2019 :  15:44:38   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


mrh arkadaşlar ben yeni mezun olmuş bir mimarım ülkemizin durumu hiç hoşumuza gitmezse de çok iyi durumda değil iş imkanları az ve özel sektörde çalışanlar hiçbir şekilde karşılığını alamıyor ben fikrimi belirtip sizin düşüncelerinizi almak istiyorum
yurt dışında ortadoğu ülkelerinde bir kaç sene çalışmak birikim yapmak istiyorum ama nasıl gidecem hangi yolla ulaşacam fikrim yok başvurular yapıyorum cvp alamıyorum.
yardımcı olup yol gösterirseniz çok memnun olurum

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Mimar

0.05 saniye.
10:19:03, 18 Ağustos 2019, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım