Birinci Sınıf Replika Tekstil Ürünleri Arıyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Birinci Sınıf Replika Tekstil Ürünleri Arıyorum


Manchester
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
07/08/2019 :  22:45:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, toptan kopya marka tişört, eşortman takımı vs. Alacağım. Ilgili kişiler ulaşsın lütfen.

Merhaba, kadin, erkek, cocuk ve bebek için tşhirt, eşortman, kazak, hirka vs. Replika kiyafetler aliyorum. Daha farkli model, kalite ve fiyatlari görmek istiyorum. Anlaştigimiz taktirde haftalik toptan alim yapabilirim. Fotograf ve toptan fiyatini ( ortalama 1000 adet ay'lık) email atabilirseniz memnun olurum.
1903219@gmail.com

Teşekkürler

Yerleşim : İngiltere / Manchester  |  Meslek : Ticaret

0.06 saniye.
13:37:01, 17 Ekim 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım