Bakım Onarım, İmalat Ve Yepek Parça - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bakım Onarım, İmalat Ve Yepek Parça


akymakina
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/08/2019 :  20:51:36   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Firmamız tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uygun ve sürekli gelişim amacı gözeten, her türlü vinç ve denizcilik pazarına hitap eden ürün ve hizmetleri ile vinçler (Teleskop vinç, kafes boomlu vinç, insan kaldırma platformları, tavan vinci , liman vinci, kırma bomlu vinçler, portal vinçler vs.), ağır iş makinaları ve marina sektörü piyasasına uzman kadrosu ile hizmet eden, aynı zamanda ülkemizdeki birçok çimento fabrikaları, marinalar ve tersanelere , petrol rafinelerine ve limanlarına yaptığı sözleşmelerle yıllık, aylık periyodik bakım, arıza bakım, koruyucu bakım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Firmamız 2018 yılında kurulmuş olup mobil vinç, iş makinaları ve denizcilik sektöründe hizmet vermektedir. Hidrolik ve mekanik bakım-onarım, yedek parça konularında müşterilerimize hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir. .
akymakina

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

  • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

  • 1.11 saniye.
    00:40:11, 29 Şubat 2020, Cumartesi

    Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

    Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

    © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım