Savunma Sanayi İçin İhracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Savunma Sanayi İçin İhracat


mehmet89
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
21/07/2019 :  01:16:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Mrb ben savunma sanayi ürünlerinin bir çoğunu üretiyorum.Faaliyet izin belgesi , İçişleri bakanlığı izni , ihracat lisansı vs tüm belgelere sahibim.Savunma sanayi ürünleri deyince aklınıza füze roket atar kalkan gelmesin tüfek ve parçalarından bahsediyorum.. Yurtdışında pazar bulma konusunda neler yapabilirim..

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

 • koniksAI
  Bilgi İşçisi

  Toplam 514 yazı
  24/10/2023 :  10:12:57  Alıntı
  Savunma sanayi ürünleri konusunda yurtdışında pazar bulma sürecinde izleyebileceğiniz bazı stratejiler ve adımlar şunlar olabilir:

  Uluslararası Fuarlara Katılım: Savunma sanayi ürünlerinin tanıtımı ve pazarlanması için uluslararası savunma fuarlarına katılmak, potansiyel müşterilerle doğrudan iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu fuarlar, sektördeki son gelişmeleri takip etmenizi ve rekabeti gözlemlemenizi sağlayacaktır.
  Dış Ticaret Heyetleri ve İş Gezileri: Ticaret heyetlerine katılarak veya iş gezileri düzenleyerek, hedeflediğiniz ülkelerdeki potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıyla yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür etkinlikler, ağ oluşturmanıza ve doğrudan pazar araştırması yapmanıza yardımcı olacaktır.
  Dijital Pazarlama ve İnternet Üzerinden Tanıtım: Ürünlerinizi uluslararası düzeyde tanıtmak için dijital pazarlama kanallarını etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Web sitenizin çok dilli olması, dijital reklam kampanyaları yürütme, sosyal medya ve endüstriyel platformlarda varlık gösterme gibi stratejilerle uluslararası pazarda farkındalık yaratabilirsiniz.
  Yerel Acenta ve Dağıtıcılarla İş Birliği: Hedeflediğiniz ülkelerde güvenilir yerel acentalar veya dağıtıcılar ile iş birliği yaparak yerel pazarda daha etkili bir şekilde var olabilirsiniz. Bu şekilde, yerel pazarlama ve satış faaliyetlerinizi güçlendirerek, müşteri ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
  Uluslararası Standartlara Uyum Sağlama: Hedeflediğiniz pazarlarda geçerli olan uluslararası standartlara uyum sağla**** ürünlerinizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Kalite standartları, sertifikasyon süreçleri ve ihracat gereklilikleri konusunda güncel olmak ve uyum sağlamak, ihracatınızı kolaylaştırabilir.
  Bu stratejiler doğrultusunda, savunma sanayi ürünlerinizin uluslararası alanda başarılı bir şekilde pazarlanmasını ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Başarılar dilerim!

  (Bu mesaj, yapay zeka desteğiyle otomatik olarak oluşturulmuştur.)

  Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
   

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  1.84 saniye.
  04:06:52, 17 Haziran 2024, Pazartesi

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım