İnternette Para Kazanmak İçin 8 Kolay Yöntem - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternette Para Kazanmak İçin 8 Kolay Yöntem


erdalgozum
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
15/04/2019 :  03:11:06   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


İnternet teknolojileri hakkında bilgi seviyeniz nedir? İnterneti sadece oyun oynamak veya film izlemek için mi kullanıyorsunuz? O halde size sunulan büyük nimetin farkında değilsiniz demektir. İnternetten hatırı sayılır derecede para kazanabilirsiniz?. İnternet ‘i dev bir ülke olarak düşünün. akıllıca davranarak ve halihazırda şu an yapmakta olduğunuz işlere devam ederken internetide kullanabilir böylece iyi seviyede para kazanabilirsiniz. Bu yüzden hemen geniş ufuklu bakın ve interneti sadece oyun ve film izleme platformu olarak görmekten vazgeçin. İşte size internetten para kazanmaya başlamak için çok etkili bazı tavsiyeler

1 – Kendi Web Sitenizi Oluşturun

İnterneti büyük bir ülke olarak düşünün dedik. İnternet dev bir ülke ise, web siteleri bu ülkede bulunan gayrimenkuller gibidir. Şimdiye kadar fiziksel gayrimenkullerin değerli olduğuna dair genel bir anlayışa sahip olduğunuzu zaten biliyoruz. Fakat unutmayın dijital gayrimenkuller de aynı şekilde değerlidir. Bir web sitesi oluşturarak, kendi online “arsa” nızı oluşturmuş oluyorsunuz. Her zaman söylediğimiz gibi yeniden tekrar etmekte fayda var. İnternet sitesi yapmak artık çok kolay. Sizin için hazırlanmış gerek ücretli gerek ücretsiz bir çok servis var. Google ‘ın ücretsiz blog hizmeti olan blogger, tamamen profesyonel olan wordpress yada weebly bunlardan sadece bir kaçı. Hemen bunlardan birini seçin ve web sitenizi oluşturmaya başlayın.

Şimdi bu bereketli toprağı ( web sitenizi ) istediğiniz gibi kullanabilir, oluşturacağınız kaliteli içeriklerle tarlanıza ekim yapabilirsiniz. İçerikleriniz meyve verecek birer tohum olarak düşünün. Ancak bunun başarılı olması ve içeriklerinizin size gelir elde etmesi için sosyal medya ( ve aklınıza gelebilecek başka herhangi bir yerde ) yoluyla tanıtmanız gerekir. Arazinize trafik oluşturduğunuzda ve artık tanınmaya başladığınızda kaliteden ödün vermeden ne sunarsanız sunun, insanlara satabilirsiniz. Tekrar edelim günümüzde bir web sitesi oluşturmak artık çocuk oyuncağı gibi birşey. Herşey çok basit ve sandığınızdan daha kolay.

Baştada belirttiğimiz gibi kişisel yada herhangi bir alana yönelik bir web sitesi açmak için wordpress ‘i tercih edebileceğiniz gibi blogger yada benzeri platformlardanda faydalanabilirsiniz. Bir web sitesi yada blog oluşturduğunuzu varsayıyoruz.

2 – Google Adsense Reklamcılığı

Web siteniz iyi seviyede ziyareçi çekiyorsa google adsense reklamcılığı size çok iyi gelecek. Adsense ‘nin çok fazla teknik bilgi gerektirdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Google’ın reklam platformuna kaydolmak, size verilen reklam kodunu sitenizin uygun bir alanına eklemek ve reklamların otomatik olarak içe aktarılmasına izin vermek birkaç saniyelik basit işlemlerden ibaret. Sonrasında her gösterim ve tıklamadan kazançlarınız birikmeye başlayacak. Belli bir seviyeye gelince hesabınıza yatırılacaktır. Ancak eklediğiniz reklamlara kendiniz sakın tıklamayın.

3 – Amazon Associates

Dünya çapında bir üne sahip olan Amazon ‘un web site sahipleri ve blog yazarları için bir Associates programı var. Kendinize ait web sitenizden Amazondaki ürünleri ve hizmetleri bulmak için bir arama eklentisi, metin ve banner reklam kodları dahil olmak üzere çeşitli reklam stilleri sunar. Sitenize ekleyeceğiniz söz konusu Amazon reklamları yada yazılarınızda link verdiğiniz Amazon bağlantılarınız üzerinden satın alınan her bir ürün için size belli oranda bir komisyon verilir. Elde edilen kazançlarınızı Amazon hesap bakiyenize ekler. Ödeme eşiğine geldiğinizde size dilerseniz çek verebilir veya banka hesabınıza para yatırabilirler. Amazon web sitesini açıp Associates ‘e kaydolmak için beklemene gerek yok.

4 – Rakuten Linkshare İle Para Kazanmak

Unutmayın Amazon ve Google adsense, internet reklamcılığı ile para kazanmak için çok iyi metodlar fakat elbette tek seçenek değil. Rakuten Linkshare bu aşamada çok iyi bir alternatif. Değişik kazanç programları sayesinde, Starbucks, Walmart, iTunes ve diğer popüler markaların birçoğu için özelleştirilmiş reklam bağlantıları, e-posta bağlantıları ve banner reklamlar alabilirsiniz. Sitenizde Google adsense, Amazon ve Rakuten reklam programlarını ekleyip bunlardan bir kombinasyonun oluşturabilirsiniz. Buradan >> https://rakutenmarketing.com/affiliate/publishers giriş yapabilirsiniz. Kaydolun ve gelir elde etmeye başlayın.

5 – Özel Reklam Anlaşmaları Yapın

Web sitenizi oluşturup hatırı sayılır ziyaretler elde etmeye başladıysanız yukarıdaki maddelerde açıkladığımız reklam modelleriyle sınırlı kalmanıza gerek yok. Oldukça kaliteli giyinerek elinizde bir ajanda yada bir tabletle gidip firma ziyaretleri yapabilir, sitenizden bahsederek özel reklamlar alabilirsiniz. Bu ziyaretleri başlangıçta bulunduğunuz semtteki firmalara karşı yaparak başlayabilirsiniz. Ayrıca eğer siteniz arama motorlarında iyi seviyelere gelirse sizin reklam için firma aramanıza gerekte kalmayacaktır. Zira iyi bir web sitesi için reklam verenler sitenizde reklam vermek için mail göndermeye başlayacaktır. O halde sitenize kaliteli içerik girişleri yaparak onu iyi seviyelere getirmek için ciddi çaba harcayın.

Basit bir öir örnek verelim bir ev hanımı hobi olarak yemek tarifleri üzerine bir web sitesi açtı. Her gün düzenli olarak tarif ekledi. Sitesine eklediği her tarifi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Bunu sabır ve kararlılıkla bir yıl boyunca devam ettirdi. Şimdilerde bir asgari ücretlinin aldığı ücretten fazla aylık gelire sahip. Aynı zamanda geliri sabit değil ve gelen özel reklam teklifleriyle sürekli artıyor.

Unutmayın bir web sitesi açmak için blogger gibi ücretsiz servisleri kullanabilirsiniz. Sadece kararlılık ve sabırla süreklilik gerekiyor. Bir yıl boyunca web sitenizle bir bebekle ilgilenir gibi ilgilenin neticede o bebek bir süre sonra büyüyecek ve artık çok fazla ilgi istemeyen size faydası dokunan bir seviyeye gelecektir.

6 – EBay ‘de Ticaret Yaparak Para Kazanmak

Ticaret yapmayı seviyorsanız EBay ‘i göz ardı etmemelisiniz. Zira Ebay dünya çapında çok başarılı bir pazaryeri. Şöyle düşünün bulunduğunuz ilde her pazar binlerce metrakarelik bir alanda bütün ilden gelen tüccarlar satış yapıp para kazanıyor. Siz neden bekleyesiniz. Pazar günlerinizi iyi seviyede para kazanmak için değerlendirmek ister ve gidip ilinizdeki bu pazar yerini ziyaret ederek oradan bir alan kiralar ve ticarete başlarsınız. Düşünsenize binlerce metrekare alanda ilinizin tüm nüfusu oraya akın ediyor. Çok iyi bir ticari platform. İşteEbay ‘de tıpkı böyle bir platform. Üstelik dünya çapında 6 milyar potansiyel müşteriniz var.

7 – Amazon ‘da Ticaret Yapmak :

EBay gibi para kazanmanıza vesile olacak devasa bir ticaret alanıda Amazon ‘dur. Tıpkı Ebay ‘de yaptığınız gibi burada ürün satışı yapıp para kazanabilirsiniz. Bu işlemler size zor gelirse merak etmeyin Amazon ‘un Affiliate programı ilede çok fazla zorlanmadan para kazanabilirsiniz. Bahsettiğimiz program Amazon Satış Ortaklığı Programı. Başkalarının ürünlerini satarak para kazanacaksınız. Hemen şuradan >> https://affiliate-program.amazon.com/welcome satış ortaklığı sistemine kaydolarak başlayabilirsiniz. Merak etmeyin zor değil. Kaydolma aşamasında sistem tarafından yönlendirileceksiniz. Süreç sonunda size bir ortaklık linki verilecek bu linki kendi web sitenizde oluşturduğunuz içeriklerde paylaşıp ziyaretçilerinizi satışa yönlendirdiğiniz takdirde her satıştan belli oranda komisyon kazanmanız mümkündür. Belli bir seviyeye geldiğinizde ödemeniz kaydolurken belirttiğiniz hesaba yatırılacaktır.

8 – Linkedin ve Para Kazanma

Linkedin profesyonel bir iş ağı ve sosyal medya sitesidir. Elbette linkedinde doğrudan para kazanma gibi bi durum söz konusu değil. Ancak hali hazırda mevcut ve potansiyel arkadaşlarınıza, müşterilerinize, ve daha fazlasına ulaşmak için harika kaliteli bir köprü görevi görür. Öncelikle seçtiğiniz kariyer yükseltme yolculuğunda yada hizmet verdiğiniz size ait sektörde iyi bir itibar kazanacak ve iş dünyasındaki önemli olaylardan haberdar olabileceksiniz. Eski okul arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı bulabilir, hiç tahmin etmediğiniz bir zamanda belkide yurt dışından önemli bir teklif alabilirsiniz. Linkedinde kaliteli bir profil oluşturmak ve sürkeli güncel olmak çok önemli.

Burada oluşturulan forumlara, sohbet ortamlarına katılım sağlayın. Bağlantılarınızı artırmaya onlarla samimi ve kaliteli diyaloglar geliştirmeye dikkat edin. Tabiki baştada belirttiğimiz üzere Linkedin ‘de doğrudan para kazanma özelliği yok. Fakat kaliteli bir süreçten sonra mevcut işinize veya sunduğunuz hizmetlere dair yapacağınız paylaşımlar neticesinde sizi oldukça şaşırtacak çok kârlı geri dönüşler almanız mümkün.

-------

Kaynak : www.etkinseo.com
Profesyonel SEO Uzmanı | http://www.etkinseo.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
lacivertmurat
Üye

Toplam 153 yazı
19/05/2019 :  01:38:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.enucuzfiber.com ve ucuzceptarifeleri.com sitesini hazırlattım, ancak simdi seo ve reklam çıktı )))
kimse siz siteyi kurunca haberi olmuyor, mutlaka reklam ve seo şart )) bugun ortalama seo 1500 tl istiyor o da aylık )) reklam ise günlük 5000 10 000 bütçem var diyen diyene, bunun içinden çık çıka bilirsen ))))

yani bu yukarıda sayılanlardan para kazanmak için ya işin harbi uzmanı olacaksınız, yada 1 koyup 2 3 kazanacaksınız.
gezinirken sunu çok gördüm, günlük 5 000 reklam bütçem vaar 5000 kazandıracaklar varsa görüşelim.
biraz zor iş. sabır ve para gerek, 2. si olmaynca sabır ediyoz Allah hayır etsin
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
erdalgozum
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
19/05/2019 :  13:18:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - lacivertmurat
www.enucuzfiber.com ve ucuzceptarifeleri.com sitesini hazırlattım, ancak simdi seo ve reklam çıktı )))
kimse siz siteyi kurunca haberi olmuyor, mutlaka reklam ve seo şart )) bugun ortalama seo 1500 tl istiyor o da aylık )) reklam ise günlük 5000 10 000 bütçem var diyen diyene, bunun içinden çık çıka bilirsen ))))
Evet doğru tespit etmişsiniz. Zira artık müşteri size internetten geliyor. Aranınca bulunabilmek ve potansiyel müşterilerinizin gözlerinin önüne çıkabilmek için SEO şart. Ancak tabiki getiriside fazla. Web sitenize her gün 500 ziyaretçi giriş yapsa ve bunun en az 20 si satışa dönüşse bu sizi çok sevindirecektir. Fakat bunun olabilmesi için web sitenizin bulunabilir olması gerekiyor. İşte bu aşamada devreye SEO giriyor.

Bir diğer taraftan SEO 'yu önemsemeyip google adwords reklamlarınıda tercih edebilirsiniz ancak bunun için çok daha iyi bir reklam bütçesi gerekecek size. Ki zaten sizde belirtmişsiniz.

Benim yukarıda maddeler halinde yazdıklarım ise bunlarla iç içe ancak bunlardan biraz daha farklı. Web siteniz varsa onunla bebeğinizle ilgilendiğiniz gibi ilgilenmelisiniz. Üzerine titreyerek gözünüz gibi sakınarak. İyi optimize edilmiş kod yapısı + Kaliteli içerik ve sürekli güncel bir site bu şekilde bir ilgi ile bir süre sonra çok güzel seviyelere gelecektir. Maksimum bir yıl sonra artık sitenizden para kazanmaya başlarsınız.

Son olarak demişsiniz ki;

Alıntı Yapılan Metin:

yani bu yukarıda sayılanlardan para kazanmak için ya işin harbi uzmanı olacaksınız, yada 1 koyup 2 3 kazanacaksınız.
gezinirken sunu çok gördüm, günlük 5 000 reklam bütçem vaar 5000 kazandıracaklar varsa görüşelim.
biraz zor iş. sabır ve para gerek, 2. si olmaynca sabır ediyoz Allah hayır etsin


Evet haklısınız burada belirttiklerinizde. Ancak bu işin uzmanlarıda önceden uzman değildi. Sabır ve çalışma sonrası netice aldılar iyi seviyelere yükseldiler. Yukarıda da belirttim bir web sitesi açtıysanız onu öylece bırakmak olmaz. Onunla en az 1 yıl ciddi anlamda bebeğinizle ilgilenir gibi ilgilenmelisiniz.

Mesela sizin sitelerinize baktım yapılmış öylece bırakılmış gibi duruyor. Sitelerinize her ikisinede birer BLOG bölümü oluşturup her gün yada iki günde bir kaliteli bir içerik oluşturabilirsiniz. Dikkat ederseniz artık dünyanın en gözde markalarından en küçük web sitelere kadar hepsinde bir kurumsal blog bölümü var. Bu sizde büyük bir eksik. Bununla beraber çok ciddi SEO eksikleriniz var ancak tabiki konumuz bu değil. Siz sadece her iki siteniz içinde birer BLOG bölümü oluşturup yazmaya başlayın. Yazılarınız en az 1000 kelime olsun, resimlerle harmanlanmış olsun ve ciddi anlamda okuyucuya fayda sunan kalitede olsun.

Ayrıca 1 koyup 3 kazanmak ( arbitraj ) konusuda uzmanlık gerektirir. Bu genelde adsense reklamları yada benzeri durumlarda webmasterlerin başvurduğu bir yöntemdir.

Her zaman bilinçli hareket etmek çok önemli. Sabrederken aynı zamanda sitenizle ciddi anlamda ilgilenirseniz gerçek anlamda sabretmiş olursunuz. Aksi halde 1 yıl sonra geldiğiniz noktada yine aynı düşüncelerle dolu olmak var. O halde hemen şimdi başlayın sitenizle ilgilenmeye. BLOG bölümü ekleyin yazmaya başlayın ve sitelerinize gereken önemi verin. Bir yıl sonra durum çok daha farklı olacak.

Kolay gelsin.
Profesyonel SEO Uzmanı | http://www.etkinseo.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
lacivertmurat
Üye

Toplam 153 yazı
19/05/2019 :  18:26:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


henuz site 1 hafta oldu yayına geçeli, seodan malesef anlamam, ancak başlangıç olursa devamını getirebilirim.
seo için ögrenme yoluna gidice myalnız bu mevcut durumda pratik değil benim için
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
erdalgozum
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
25/05/2019 :  15:24:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - lacivertmurat
henuz site 1 hafta oldu yayına geçeli, seodan malesef anlamam, ancak başlangıç olursa devamını getirebilirim.
seo için ögrenme yoluna gidice myalnız bu mevcut durumda pratik değil benim için


SEO konusunda yardımcı olabilirim.
Profesyonel SEO Uzmanı | http://www.etkinseo.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
lacivertmurat
Üye

Toplam 153 yazı
26/05/2019 :  01:58:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bütçem çoook kısıtlı su an,
enucuzfiber.com ve ucuzceptarifeleri.com için
hedefim ilk etapta 2000 günlük ziyaretçi, en ucuz fiber diyearatılınca 3 sayfada google cıkıyor ancak daha ziyaretçi almamış.

tekliflere açığım 507 4982461 whatsup
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
28/05/2019 :  15:29:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Seo şirketlerdeki ceo gibi oldu. Olmasada bir ticaret dönüyor ama olması çok mühim. Mesela bir pepsico da ceo ne iş yapar hala bilmem. Yıllar evvel biri bakmış meyan kökünden güzel bir içecek çıkıyor. Soğutunca daha bir içilesi oluyor. İçine karbondioksit gazı basınca oldukça şekilli bir hal alıyor.

Bunu şişeleyip marka basarsam satılacak bir şeyim olur deyip işe başlamış. Bütün bunları akıl etmiş başarılı olmuş yani aklına parayı yetiştirip sürekli olabilmeyi de başarmış. O zamanlar daha ceo yok. Biz neredeyiz desen vitamin bile değiliz. Şimdi bu kurulu oturmuş gereken tüm badireleri atlatmış düzene ceo atanınca ceo ne yapar ?

Herhalde içinden öncelikle firmanın kurucusuna dua ediyordur.

Sonra piyasada geminin nasıl yönlendirileceğini falan hesap edip gününü geçiriyordur. Başına bir büyük felaket gelmezse gemi zaten sağlam ve yelkeni rüzgarlı olduğundan ilerleyip gidiyordur.

Bu kadar basit değilse bile tüm ceo maceraları gene de işin özü değiller bence. Yani kaliteli bir arabanız var. Ceo ona kanan yüksek oktanlı benzin hepsi bu.

Seo da sitenin yüksek oktanlı benzini. Asıl iş elindeki mal. Fiyatı kaça satılabilir olduğu. Senin verebildiğin hizmet şekli. Bunlar harika ise seo dondurmanın kaymağı olabilir. Yemeğin tuzu değil. Tuzsuz yemek yenmez yada çok yavandır asla beğenilmez. Ama dondurma tek başına da yenir.

Tek derdi seo olanın diğer tüm işleri mükemmel olmalı. Amaç bir şey satmaksa sadece link ile dahi yani ortada site olmadan ortada kayda değer bir sosyal ağ hesapları bulunmadan ciddi satışlar yapılabiliyor.

Gerçi blog ve forum siteleri var, amacı sadece reklam alabilmek olan siteler var. Onların seo derdi benim bakış açımdan bile önemsiz olamaz. Çünkü dert mal satmak değil. En tepelerde olabilmek.

Gene de ben, olması gereken için, olanı savsaklayan zihniyeti yadırgamaya devam edeceğim.

Seo ---> arama motoru ile can ciğer olmak, arama motorunun siteni çok sevmesi, arama motorunun işini yaparken sitende olmasını umduğu her unsurun yerli yerinde ve tam arama motorunun istediği gibi olması. Böyle olunca sana kendini biraz kullandırtıyor, arama motorunun bazı fonksiyonlarını fazladan kullanmana razı oluyor seni seviyor ya artık ondan. Dağınık tozlu pasaklı bir site isen adını listeye koyup arkasına bile bakmıyor.

Ceo ---> Kısaca müdür. Yani müşir. Yani kontrol eden. Neyi şirketin her şeyini. Böylece geleceğini planlayabilmek için. Ben ceo yu otel müdürüne benzetirim. Ya da özel okul müdürüne. Çok havalıdır. Çok iddialıdır. Herkes ona imrenir. Zekidir. Tecrübelidir. Çok şey bilir. Herkesten çok kazanır. Çok yetkisi vardır. Ama tam ensesinde kurucu elinde satırla boynunu vurmak için bekliyordur. Gece uyuyamaz bile.

tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
28/05/2019 :  15:41:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - lacivertmurat
bütçem çoook kısıtlı su an,
enucuzfiber.com ve ucuzceptarifeleri.com için
hedefim ilk etapta 2000 günlük ziyaretçi, en ucuz fiber diyearatılınca 3 sayfada google cıkıyor ancak daha ziyaretçi almamış.

tekliflere açığım 507 4982461 whatsup


enucuzfibere baktım. diğerine bakmadım. Gayet düzgün görünüyor. Eklenti ile seo çalışıyor mu diye hep merak ederdim. Sanki sizde çalışmış gibi görünüyor.

Google da tepede çıkmak çok da önemli değil. Veya şöyle diyelim bir tarz için çok önmeli iken başka bir tarz için o kadar önemli değil. tarz ---> konsept

Ziyaretci yoksa ; Günlük 40-50 liralık reklamlara girin. Çok daha azı harcanır ama birileri tıklar trafik olur.

Siteye bir ikon koyun göz bunu anında alır. İkonsuz site eksik gedik daha yapamamış bilmiyor işi de acemidir bunun gibi bir sürü şeye vesile...

Ayrıca 404 lü sayfaları da acilen yok edin. İyi mandalina var diye bağıran ama tezgahı boş bir satıcıyı pazarda görseniz ne düşünürdünüz ? : )

Gel gelelim ürün insanların alma hissini gıdıklamıyorsa gelen 100 trafiğin kaçı müşteriye dönüşür ???

İşte seo nun tıkandığı an.

Ürün size göre harika ve çok uygun fiyatlı olabilir. Ama müşteri kitlesini bir uzaylı gibi düşünün. Dilini çözmek sunulanı almasını sağlamak.
Bu uzaylının dilini çözdüğünüzde verdiğiniz şeyin tam onun ihtiyacı olan şey olduğunu anlatacak betimleri bulacaksınız.

Öyle ki elindeki ürünü bırakıp sizin verdiğinizi alacak kadar çılgına dönmesi lazım.

Seo bunları yapamaz. Çok gerekli ve iyi bir şeydir ama bunları yapacak olan malı satmak isteyendir. Kurucu mülk sahibi.

Belki de sitelere seo dan başka bir de ceo lazımdır artık !!
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
sarp06
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
28/05/2019 :  23:50:24  Alıntı
Güzel sayfa

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

4.56 saniye.
03:53:55, 17 Haziran 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım