Ebayda Satış Yapanlara Para Kazandıran Ürünler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Ebayda Satış Yapanlara Para Kazandıran Ürünler


bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
14/02/2019 :  12:46:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Ebayda satış yapan arkadaslar ile iş ortaklıgı yapabiliriz.Elimde uygun fiyata antivırus yazılımları vardır. Mesela Trend micro maxium sec. 3 cıhaz 1 yıl ebay fıyatı 2.5 dolar civarıdır. Ben bu urunleri size 1.10 dolardan verebılırım. sadece bu urun için degil Bütün trend micro urunlerini uygun fiyata tedarık edebilirim. 2.50 dolardan satan kişi bu urunu 1700 adet satmıs gorunuyor. Kendim turkiyede oldugum için ebaydan paramı nasıl alırım nasıl satarım yol bulamadım. Bu tur urunlerin gonderim kargo gibi masraflarıda yoktur.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • bitirim06
  Üye

  Toplam 213 yazı
  15/02/2019 :  11:13:42  Alıntı
  guncell

  Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
  mccoduman
  Yeni Üye

  Toplam 54 yazı
  22/04/2021 :  18:07:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  Merhaba, online eğitim sitemde öğrencilerimin en büyük problemlerinden bir tanesi pahalı virüs programları. İlan geçerli ise iletişime gecmek isterim.

  Mercan bilişim ve eğitim hizmetleri
  05374936688
  Can fındık
  aridilegitim@hotmail.com
  Mercan Bilişim ve Eğitim Hizmetleri

  info@aridilegitim.com
  aridilegitim@hotmail.com

  Online İngilizce Eğitim Platformu
  www.safaridil.com
  0537 493 6688

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul

  2.17 saniye.
  03:13:40, 13 Mayıs 2021, Perşembe

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım