Dünyaya Gelinlik İhracatı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dünyaya Gelinlik İhracatı


onursapan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/02/2019 :  02:58:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar 12 yıldır İstanbul’da gelinlik ve nişanlık üretimi yapan bir firmam var.yurtdışına da ürünlerimi satmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.
Not: şu an Londra’da elimde örnek ürünlerimle firma bulmak için 1 hafta daha kalacağım.
Onur Sapan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
canmorrisusa
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
30/05/2019 :  21:44:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ürünlerinizi Dünya Devlerine Satalım

Ürünlerini, Dünyanın ilk 5’e giren dev bir perakende firmasına(dünya genelinde 626 mağazası olan bir şirkettir) ve Avrupa’nın 45 şubeli büyük bir perakende firmasına satmak isteyen, ihracat yapmak isteyen Profesyonel çalışan küçük, orta ve büyük firmalarla ihracat konusunda çalışabiliriz. Bize Mail(e-posta) yada telefonla ulaşabilirsiniz.

https://www.bestbuyfromturkey.com/
info@bestbuyfromturkey.com

Selçuk Dündar
Tel: 0532 3518161
canmorris

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
amazonxxxx
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
31/05/2019 :  21:27:09  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - onursapan
Merhabalar 12 yıldır İstanbul’da gelinlik ve nişanlık üretimi yapan bir firmam var.yurtdışına da ürünlerimi satmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.
Not: şu an Londra’da elimde örnek ürünlerimle firma bulmak için 1 hafta daha kalacağım.


mrb onur bey,dış ticaret danışmanlığı yapıyorum,firmanızla çalışmak isterim.mail adresime gelinlik ve abiyelerinizi yollarsanız yurt dışı için yardımcı olabilirim.saygılar

aysuncos06@hotmail.com
Durun bende varım....

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat

2.12 saniye.
01:24:45, 23 Şubat 2020, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım