Kurutulmuş Meyve - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kurutulmuş Meyve

cem.ozer08
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
30/12/2018 :  09:30:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam arkadaşlar,
Portakal, limon, mandalina, elma ( halka, dilimli kabuklu, kabuksuz) cennet hurması dilim, nar tanesi, çilek gibi kurutulmus meyveler ayrıca yanında kızılcık unu kestane unu portakal ve mandalina unları. Bunun yanında çakıl taşı kokolin veys kakao dan yapılmış çikolata lollipop küvertir kalıp halinde....
Biz bu ise girdik ancak toptan satış konusunda desteğe ihtiyacımız var bu konuda yardım edecek birileri çıkarmı yer : istanbul..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
BernaTzn
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/01/2019 :  04:49:34  Alıntı
Cem Bey Merhaba , öncelikle İyi Seneler.
Ürünlerinizden yakın zamanda soran bir müşterimiz olmuştu.
Mümkünse ürün listeniz , ürün görselleri ve en uygun toptan fiyat teklifinizi iletmenizi rica ediyorum.
Mevcut kalite belgeleriniz hangileri ?

Yerleşim : Türkiye / Izmır  |  Meslek : İthalat / İhracat
tansu karahan
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
02/01/2019 :  11:29:17  Alıntı
merhaba,

ürünleriniz hakkında detayları ve tüm izin belgelerinizi paylaşabilir misiniz. pazarı çok iyi bir sektör. yardımcı olmak isterim

Yerleşim : Türkiye / Gazipaşa  |  Meslek : Yöneticilik
BernaTzn
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/01/2019 :  18:48:39  Alıntı

Cem Bey , ne zaman bilgi alabileceğiz ?

cem.ozer08
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
02/01/2019 :  19:09:54  Alıntı
Berna hanım selam,
yarın detaylı bilgi için email yollucam size.
Teşşekür ederim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
BernaTzn
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/01/2019 :  19:15:59  Alıntı
Tamamdır Cem Bey bekliyorum. Uygun şekilde bilgi alabilirsem hemen iletelim karşı tarafa.
Üretim izin belgeleri vs bir eksiğimiz var mı ?

koeln
Üye

Toplam 131 yazı
02/01/2019 :  21:22:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ürünlerinizi ekleyin, ücretsiz tanitalim: https://www.turk5.com/ilanlar/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
Girişimci memur

Yeni Üye

Toplam 12 yazı
03/01/2019 :  14:14:17  Alıntı
Merhaba ürün cesitliligi ve fiyat listesini info@atlantikcoffee.com adresine gönderebilir misiniz
Kendi işinin patronu olma yolunda

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Memur
radikal_
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
04/01/2019 :  00:46:40  Alıntı
Arkadaşlar,
Hollandaya ***ürüp satmak için 15 muz kolisi 350 kg civarı kuru kaysı aldık ama bir sürü evrak işi ve nakliyenin yüksek olmasından dolayı hiçbir nakliye firması taşımadı. Bugün bir nakliyeci bulduk ve ürünü ***ürdüler ve 4 gün içinde teslim ettiler. Ve bunun için kargo firmaları gibi yüksek paralar istemediler. Avrupa’ya parsiyel bazda gıda veya benzeri ürünleri ***ürmekte sıkıntı çekenler kivilcimseranat@gmail.com adresine mail atarlarsa yardımcı olabilirler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
04/01/2019 :  21:23:55  Alıntı
ürün ve fiyat listesi atarsanız yardımcı olabilirim doqan@msn.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
cedo
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/01/2019 :  18:00:25  Alıntı
Cem Bey, Merhaba

ürün ve fiyat listesi lütfen sserdararduc@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.22 saniye.
14:57:51, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım