Pazar Arayışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pazar Arayışı

CHİPMUNK
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/12/2018 :  11:19:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba ben farklı patlamış mısır üretmekteyim fakat pazar bulmakta çok zorlanıyorum . Orta doğuda tatlı ürünlerin sevildiğini duydum .Ürünlerimi nasıl tanıtabilirim . Ben üreticiyim pazarlamacı değil . Ne yapabilirim
CHİPMUNK

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
tansu karahan
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
10/12/2018 :  14:31:10  Alıntı
merhaba, Türkiye de pazarınız var mı

Yerleşim : Türkiye / Gazipaşa  |  Meslek : Yöneticilik
CHİPMUNK
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
11/12/2018 :  06:19:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Günaydın henüz yeniyim Bakkal toptancılarıma veriyorum
CHİPMUNK

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
makaleyaznet
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
14/12/2018 :  00:12:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Çok marjinal bir alan seçmişsiniz. Haliyle, hedef kitlenizi nokta atışı bulmanız sadece size ticari anlamda kazanç sağlayacaktır.

Tek tek satın alacak arkadaşları & kitleleri bulmak yerine, size ufak harcamalar ile internet üzerinden onların sizi bulmasını sağlamanız gerekecek.

Bir e-ticaret sitesi demiyorum ama, bir tanıtım sitesi size bu konuda yardımcı olacaktır. Birde, sosyal medya üzerinden biraz da viral çalışmalarla belki tek tek, belki toplu siparişler alabilirsiniz.

Detayları şayet ihtiyaç duyarsanız, özel mesaj yoluyla sizlere ulaştırabilirim. Çünkü, burada birden yazacaklarımla onları bir kefede değerlendirmek sizler içinde zor olacaktır :)
Özgün ve Hazır Makaleler | https://www.makaleyaz.net

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
20/07/2019 :  19:35:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosyal Medya hesaplarınızı uzaktan yönetebilirim, hali hazırda bir kaç firma ile çalışıyorum (sosyal medya üzerinden makina satışı), google ads, facebook, youtube, linkedin vb sitelerden reklamlarınızı yapabilirim, video edit, sosyal medya türüne göre reklam görseli hazırlıyorum, ilgilenen arkadaşlar bana p.m. atabilir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.86 saniye.
16:15:18, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım