Toptan Zeytinyağı Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Toptan Zeytinyağı Satışı


erknlbnt
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
11/09/2018 :  15:32:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,
Ailem Denizli'de zeytinyağı işi yapıyor kendi markamızla satış yapıyoruz. Ben İstanbul'da yaşadığım için burada toptan satış ve yurtdışına satmak istiyorum. Birçok yeri araştırdım ama nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Gerek istanbul gerek yurtdışı için olsun yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
İyi Günler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
kazimaydogan197
4

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
11/09/2018 :  23:14:47  Alıntı
mrb bende arasıra yunanistana gidip zeytin ya getirim müşteri potansiyelim var 5 kğ olarak satıyorum 3 desi sizin 5 kg ne kadar fiyat verir misiniz
KAZIM AYDOĞAN

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
erknlbnt
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
12/09/2018 :  18:47:51  Alıntı
Merhaba, dilerseniz bu numaradan beni arayabilirsiniz. Çünkü toptan satış yapıyorum. Fiyatta anlaşırız. Cep Tel: 0538 890 7777
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kazimaydogan1974
mrb bende arasıra yunanistana gidip zeytin ya getirim müşteri potansiyelim var 5 kğ olarak satıyorum 3 desi sizin 5 kg ne kadar fiyat verir misiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
Meltem Varol
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
25/09/2020 :  16:23:42  Alıntı


Türkiye’nin ilk ve tek online gıda pazar yeri Gıda Ambarı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi!

Tüm platformlarda daha rahat erişim ve kolay kullanım sağlayan yeni sitemiz, profesyonel hizmet vermek amacıyla hizmetinizde. Ürünlerinizi aracısız, komisyonsuz daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Gıda alanında her çeşit doğal, organik, ev yapımı binlerce ürün toptan ve perakende satışlar ile Gıda Ambarı’nda sizlerle buluşuyor.

Gıda Ambarı ailesine katılarak ürünlerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilir, ihtiyacınız olan ürünlere de doğrudan erişebilirsiniz. Komisyon, üyelik ücreti olmadan hemen Gıda Ambarı Online Pazar Yeri’nde yer almak için sitemizi ziyaret ediniz.

http://www.gidaambari.com


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.48 saniye.
03:08:40, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım