Nakış Ayölyesi Toptan Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nakış Ayölyesi Toptan Satış

Kultaszr
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
03/05/2018 :  21:33:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,
6 kafa sanayi nakış makinem var. Toptan ev tekstili (pike takımı, nevresim, mas örtüsü, runner, Amerikan servis vs..), işletme logo- arma çalışmaları, marka ya da logo yazılı havlu, tekstil vs... çalışmalar yapıyoruz. Gipür üretmeyi de planlıyoruz. Ancak bulunduğumuz bölge sebebiyle toptan satış olarak istediğimiz sonucu şimdilik alamadık. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Yeni iş ve önerilerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Tekstil
mtahirerkan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/05/2018 :  13:30:15  Alıntı
Yeriniz nerede ? Ankaradaysaniz size iş getirebilirim.Nakıscı ihtiyacım fazlaca oluyor.

Eğer Ankara dışındaysanız 6 kafa makinayla önerebilecegim iş türü personel giyimcileri (iş elbisesi) gezmeniz.Bu firmalardan toplu nakış işleri alabilirsiniz. Ev tekstili nakısında toptan olayı biraz karısık genelde özel sipariş ve çeyiz evleri yapiyor.Sanayi tipi bir makinayı seri imalatla calıstırmalısınız.Personel giyimcilerden iş bulabileceginizi düşünüyorum.

Ben tekstilin bir çok kalemi ile ilgileniyorum. Ev tekstilinden,personel giyime bir cok kalem ile ugrasiyorum.

İsterseniz tlf 0553 026 35 27 ulasabilirsiniz,fikir paylasiriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Tekstil
Kultaszr
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/05/2018 :  22:37:38  Alıntı
Yerimiz Kütahya'da. İş kıyafetleri satan dükkanlara kart bıraktık hep ancak küçük şehirde onların da çok toptan üretim yaptıklarını zannetmiyorum açıkçası. Ev tekstili ve çeyizde dediğiniz gibi kişiye özel çalışıyoruz. Ancak o da makineyi tam randımanlı çalıştırmamıza engel. Toptan çalışmak lazım haklısınız. Böyle giderse 6 kafanın pek bir anlamı olmayacak. Arayacağım inşaaallah çok teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Tekstil
isla
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
07/05/2018 :  15:26:46  Alıntı

Genel ev tekstili konusunda islatradinguk@gmail.coma foto ve bilgi geçebilirsiniz.

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.47 saniye.
12:07:46, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım