Bulgaristanda İhracat Yada Turkiyeden İhracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bulgaristanda İhracat Yada Turkiyeden İhracat

Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
14/01/2018 :  02:54:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selyam arkadaslar ihracat isini dusunuyorum Turkiyeden mi ihracat uygun ola bilirim yoksa Bulgaristandan mi ben kendim Bulgaristanda yasiyorum nein ihracatini yapa bilirim burdan Turkiyeye

Yerleşim : Bulgaristan / Shumen  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
16/01/2018 :  19:36:36  Alıntı
selyam arkadaslar ihracat isini dusunuyorum Turkiyeden mi ihracat uygun ola bilirim yoksa Bulgaristandan mi ben kendim Bulgaristanda yasiyorum nein ihracatini yapa bilirim burdan Turkiyeye

Kral35
Üye

Toplam 286 yazı
16/01/2018 :  21:02:36  Alıntı
Merhaba Hasan99 şu anki euro kurundan dolayı TR den BG ye satış düşünmelisin. Yaşadığın yerde pazar araştırması yapıp TR den ürün getirirsen daha kazançlı olursun diye düşünüyorum.

Yerleşim : Bulgaristan / İzmir  |  Meslek : Ticaret
Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
26/01/2018 :  22:06:57  Alıntı

Kim bana yardimci olucak fikir ve ne is yapa bilirim cevaplarinizi bekliyorum?

erkantekin
Üye

Toplam 567 yazı
27/01/2018 :  12:38:42  Alıntı
Bulgaristan'da olan sizsiniz. Oradan Türkiye'ye gelebilecek ürünlerin sizin bilmeniz lazım. Türkiye'den tekstil ve gıda başta olmak üzere ***ürebilirsiniz. Ancak önce pazar araştırması yapmanız lazım. Türkiye'den tekstil alıp ***üren çok Bulgar vatandaşı var. Bu nedenle iyi düşünmelisiniz. Biz Balkan ülkelerine çeşitli ürünler ***ürüyoruz ancak Balkan ülkeleri küçük ve fakir ülkeler. Türkiye'ye de yakın olduğu için çok giden gelen var. Siz Avrupa Birliği vatandaşı olduğunuzdan serbest dolaşım hakkınız var. Bence Türkiye'den alıp Avrupa ülkelerine satmaya bakın. Bulgaristan'a çok geldim o pazar size çok zor kazandırır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
V
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
27/01/2018 :  23:14:37  Alıntı
Sn Hasan99 Bulgaristana yaptığım seyahatlarda gözlemlediğim kadarıyla en iyi iş yapan yerler tır parkları, Türk şoförler sadece memleketlilerini tercih ediyor çoğunlukla sanırım, bu Romanya için de geçerli ve konuştuğum bir kaç tırcı arkadasım işin kollaylığından ve yüksek kazançlı olduğundan bahsetti (mutfak, çay, mazot satışı, vs) yalnız maliyet konusunda ne kadar para gerekir asgari, fikrim yok 20 bin euro diyende var 50 bin euro diyende fakat israrla bu işi öneren Avrupaya çalışan arkadaşlarım var. Zamanınız varsa araştıra bilirsiniz ki BG'de yaşayıpta burda fikir verebilecek forumdaşlarımızda yazacaktır, başarılar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Mersin
Hasann3
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/08/2018 :  13:20:25  Alıntı
Selyam benimde ismim Hasan bey bence daha mantikli Türkiyeden ihracat yapmaniz stoklar orada ucuz isterseniz ortak işi yapabiliriz benimle iltibata gecin
Pazarlama

Yerleşim : Türkiye / Shumen  |  Meslek : Satış / Pazarlama
cagatay54
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
22/08/2018 :  17:02:09  Alıntı
Orada uretim fabrika vs varsa strec film konusunda bir is saglanabilir bu konuda yardimci olabilirim..

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İmalat
otocenter
Üye

Toplam 207 yazı
23/08/2018 :  18:13:19  Alıntı
su an leva Türk parasi karsisinda degerlendi ,fiatlara dikkat edin zarar etmeyin
OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
astekbilisim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/08/2018 :  12:32:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba, Kendim bulgaristanlıyım ve istanbulda bir bilişim firması sahibiyim. Burda yaptığımız kamera ürün satışı ve kurulumu, network ürünleri satış ve kurulum. Bilgisayar ve yan ekipman parça satışı ve kurulumu işlerini Bulgaristanda da yapmak istiyoruz. Gerekirse bir ofis açabiliriz. Bgde giderler ne şekilde olur (Kira, vergi, fatura vs.) Bu konu hakkında fikirlere açığım. Değerli yorumlarınızı beklemekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
csonal
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
29/08/2018 :  20:00:23  Alıntı
Mutlaka ulaşın, birçok ürünü bulabilirim.
sametonalexport@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : İthalat / İhracat
Ahmet4259
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
08/09/2018 :  10:10:52  Alıntı
Arkadaşlar merhaba...Tekirdağ bölgesinden Ahmet.
Bulgaristan da yem fiyatları ne kadar acaba bilgisi olan varmı.Tesekkurler.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Gıda
Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
15/09/2018 :  01:34:27  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Ahmet4259
Arkadaşlar merhaba...Tekirdağ bölgesinden Ahmet.
Bulgaristan da yem fiyatları ne kadar acaba bilgisi olan varmı.Tesekkurler.
Selyam Ahmet bey Bulgaristandan yem almak istiyorsunuz

Orhan@
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
27/09/2018 :  12:02:34  Alıntı
tam olarak ne yemi soylerseniz yardimci olurum
Orhan

Yerleşim : Bulgaristan / Razgrad  |  Meslek : Yöneticilik
inovasyon
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
27/09/2018 :  12:15:34  Alıntı
ZÜCCACİYE VE HEDİYELİK DEKORASYON ÜRÜNLERİ İÇİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

SAYGILARIMLA.
Best Regards

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
ORGANİK ÜRÜN di
yarı

Yeni Üye

Toplam 40 yazı
30/09/2018 :  15:27:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ayvalık taş baskı soğuk sıkım zeytinyağı üreticisiyiz.asit oranı 0.3 olup ürünlerimiz ORGANİK SERTİFİKALIDIR.tüm Türkiyeye kargo ücretsiz olup yurtdışı kargomuz vardır.bir litre 30 tl.
Beş litre 125 tl
18 litre 360 tldir.toptan satış için ulaşın.
05052179430
05052179430

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : İmalat
ithalatisimiz
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
30/09/2018 :  15:29:42  Alıntı
Türkiye için a4 kağıdı ithalatı ve başka ülkeler için a4 kağıdı ihracatı için yardımcı olabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Danışmanlık
Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
30/09/2018 :  20:00:26  Alıntı
[quote]Yazıyı gönderen - ithalatisimiz
Türkiye için a4 kağıdı ithalatı ve başka ülkeler için a4 kağıdı ihracatı için yardımcı olabilirim.
[/quote
Selyam turkiyeye icin A4 kagit bula bilirim ithal icin

ithalatisimiz
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
30/09/2018 :  21:29:12  Alıntı
Hem ithal getirtip, hemde getirmeden ihracat sağlayabilirim. Yüklü alımlar olduğu sürece...

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.6 saniye.
00:27:28, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım