Ne İş Yapabilirim ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ne İş Yapabilirim ?

wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
13/01/2018 :  22:12:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar öncellikle yaptığım işten biraz bahsedeyim dropshipping işini yapıyorum fakat para sürekli bankada duruyor bikiyor ve bu konuda cidden rahatsızım yani o parayıda benim birşeye çevirmem lazım boşuna boşuna durmasından cidden rahatsızım istediğim arabayı aldım dropshipping konuna girmiyeceğim lakin bilenler vardır illaki boş vaktimde çok birşeyler üretmek istiyorum neler yapabilirim sizce varmı fikirleriniz ? bu arada yapacağım işin başında duramıyacağım için buna uygun birşeyler olması lazım elemanlar alacağım ama ticareti sevmiyorum al sat ben birşeyler üretip satmayı seviyorum tavsiyeleriniz varsa açığım

edit:işlerin yoğunluğundan dolayı giremiyorum. Şuan işleri yapıyorum çalışacak birllelerini arıyorum iş arayan varsa lütfen bana ulaşssın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
15/01/2018 :  10:57:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba; Hem birşeyler üretmek istiyorsunuz hem de yapacağınız işin başında durmak istemiyorsunuz üretim yapmaksa amacınız mutalak bir şeylerin ucundan
tutmak zorundasınız. Ya satışı ile ilgili ya satın almasıyla ilgili veya üretimi ile ilgili bir işin ucundan mutlaka tutmalısınız yoksa bir şey üretmiş olmazsınız.

Size önerebileceğim belli bir süre için sizi de zarara uğratmayacak sözleşmeli bir ortaklık sonrasında devam yada tamam kararı alamanız yönünde olabilir.
O süre zarfında hem kendinizi tartmış olursunuz hem de üretimin gerçek anlamda size uygun olup olmadığını idrak edebilirsiniz.

Zaten dropshipping satış üzerine bir tecrübeniz olduğunu varsa****, belli bir pazar ve satış hacminizin de olduğunu düşünüyorum, eğer öyle ise tarafımıza ulaşmanızı tavsiye ederim. Hem sizin üretim ile ilgili düşünceleriniz konusunda fikirler verebilir, hem satış ağı konusunda sizden fikirler alabilir, hem de belki
belli bir süre üretim yapmayı denemeniz için yeni projelerimizden bir kaçını birlikte hayata geçirmek için bir iş planı yapabiliriz.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
15/01/2018 :  19:26:13  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tablom
Merhaba; Hem birşeyler üretmek istiyorsunuz hem de yapacağınız işin başında durmak istemiyorsunuz üretim yapmaksa amacınız mutalak bir şeylerin ucundan
tutmak zorundasınız. Ya satışı ile ilgili ya satın almasıyla ilgili veya üretimi ile ilgili bir işin ucundan mutlaka tutmalısınız yoksa bir şey üretmiş olmazsınız.

Size önerebileceğim belli bir süre için sizi de zarara uğratmayacak sözleşmeli bir ortaklık sonrasında devam yada tamam kararı alamanız yönünde olabilir.
O süre zarfında hem kendinizi tartmış olursunuz hem de üretimin gerçek anlamda size uygun olup olmadığını idrak edebilirsiniz.

Zaten dropshipping satış üzerine bir tecrübeniz olduğunu varsa****, belli bir pazar ve satış hacminizin de olduğunu düşünüyorum, eğer öyle ise tarafımıza ulaşmanızı tavsiye ederim. Hem sizin üretim ile ilgili düşünceleriniz konusunda fikirler verebilir, hem satış ağı konusunda sizden fikirler alabilir, hem de belki
belli bir süre üretim yapmayı denemeniz için yeni projelerimizden bir kaçını birlikte hayata geçirmek için bir iş planı yapabiliriz.

hocam başında durmaktan kastım tüm gün ilgilenemem ayrıca babamı tüm gün işin başına koyacağım zaten şuan aklımda 2 şey var biri tavuk yumurtası çiftlik kurmak biride mantar üretmek bunları araştırıyorum

manki
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
15/01/2018 :  23:44:06  Alıntı

küçük çaplı tavuk çiftliği ile yumurta üretimi deneyebilirsiniz. dropshipping konusunda paylaşacaklarınız var mıdır? küçük bir ürün ile dahi dropshippinge başlamak ne kadar mümkündür?

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : İthalat / İhracat
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
17/01/2018 :  00:03:24  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - manki
küçük çaplı tavuk çiftliği ile yumurta üretimi deneyebilirsiniz. dropshipping konusunda paylaşacaklarınız var mıdır? küçük bir ürün ile dahi dropshippinge başlamak ne kadar mümkündür?

hocam dropshipping konusunda bilgi vermiyorum

hocam açıkcası küçük değildi büyük bir çiftlik kurmak istiyorum en az 10 bin kapasiteli

toptansatis
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
17/01/2018 :  00:34:44  Alıntı
Merhabalar,

Tavuk çiftliği aşırı ilgi gerektirir.Çevremde yapan insanlar var ve artık nefret ediyorlar.Hevesle girilebilecek bir iş değil.Gerekirse tavuklarla yatıp kalkıyorsun.24 saat izlemen lazım.Senden başka kimse ilgilenmez emin ol.Önce bir yumurta satmayı dene pazarını gör derim.Yumurtayı toptan 60 kuruşa köyden topluyorum.Market utanmasa 55 kuruştan isteyecek.Satışı zor oluyor.Kaldı ki full organik gezen tavuk yumurtası.
Bir de öyle narin hayvanki kışın az yumurtlar,besi tavuğuyse hastalanır telef olur.Zordur işin içinde olman gerekir.Hayvanın öleceğini anlaman gerekir. Ki ayırıp diğerlerini telef etmemek için.

Yerleşim : Türkiye / Türkiye
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
17/01/2018 :  01:49:00  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - toptansatis
Merhabalar,

Tavuk çiftliği aşırı ilgi gerektirir.Çevremde yapan insanlar var ve artık nefret ediyorlar.Hevesle girilebilecek bir iş değil.Gerekirse tavuklarla yatıp kalkıyorsun.24 saat izlemen lazım.Senden başka kimse ilgilenmez emin ol.Önce bir yumurta satmayı dene pazarını gör derim.Yumurtayı toptan 60 kuruşa köyden topluyorum.Market utanmasa 55 kuruştan isteyecek.Satışı zor oluyor.Kaldı ki full organik gezen tavuk yumurtası.
Bir de öyle narin hayvanki kışın az yumurtlar,besi tavuğuyse hastalanır telef olur.Zordur işin içinde olman gerekir.Hayvanın öleceğini anlaman gerekir. Ki ayırıp diğerlerini telef etmemek için.

hocam açıkcası her işin bir zorluğu var ama benim yapı olarak gereğim birşeyler üretmek üzerine olmalı kesinlikle bissürü düşüncem tavuk olayıda onlardan birtanesi belki kendi markamızı kurar basarız ilk marketleri 10ar koli bedava verip kendimize bağlayabiliriz bide düşündüğüm farklı bir iş inegölde fırın patlaması yaşanıyor orda bir fırın kurma gibi fikrim var açıkcası öyle tamamen bildiğim meslek yok deneyip yanıla öğreneceğiz şuan gelir kaynağım olan drophshippinde günde 30 dk uğraşmam yetiyor 2-3 ürün ekleyip reklamı çakıyorum para geliyor orda sorun yok sadece kenarda paranın durmasında aşırı rahatsız olduğum için bunu değerlendirmek istiyorum

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
17/01/2018 :  01:57:39  Alıntı
insanlar bilmediği işleri de deneme yanılma yoluyla tecrübe edinerek öğrenebilir ama tavsiyem bu deneme yanılma işini tavuk çiftliği ile yapmayın...
öncelikle yukarda arkadaşın da dediği gibi 24 saatinizi alabilecek bi iş belki de.bizim memlekette sadece parası olup da bu işe giren ama her sene 2-3 kez çiftlikte yatılı bakıcılık yapabilecek aile arayan adamlar dolu...
Ayrıca Allah korusun bi hastalık vurdu mu belki çiftlikteki tüm tavuklar telef oluyor...
hem size yazık hem hayvanlara...

dropshipping yaptığınızı vs. söylüyorsunuz o zaman internetten de satışını yapabileceğiniz bişeyler bulabilirseniz daha az vaktinizi almış olur hem de az da olsa bildiğiniz iş olur...
kolay gelsin.
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
18/01/2018 :  16:55:24  Alıntı
Bu arada arkadaşlar bi çiftlik kiraladım gelişmeleri yazacağım

arengrup
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
18/01/2018 :  23:42:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Size İki Önerim var

Biri Detay Maxi net, Diğeri Yerli Coin Turcoin , bilgi almak isterseniz

05064350266
Numan Yakut
05064350266

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
19/01/2018 :  01:34:11  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - arengrup
Size İki Önerim var

05064350266

bu dediğiniz şeyler saadet zincirleri ve sanal ponziden başka birşey değil insanları dolandırmaya kandırmaya çalışmayın.

numaranızı vs mesajı ss alarak bimere bildirdim.

ikare
Üye

Toplam 407 yazı
19/01/2018 :  02:26:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - arengrup
Size İki Önerim var

05064350266

Detay Maxi Net... hocam hala akıllanmadı mı bu insanlar şu network marketing denen titan türevlerine para yedirmekten?

Yerli Coin'e gelince: Altın yada elmas neden değer li? yada bir gün everest dağının komple altın olduğu ortaya çıksa altın fiyatı ne olur?

her önüne gelenin coin çıkardığı bi ortamda coinler ne kadar daha kazandırmaya devam edebilir? bu da farklı bi tarz network marketing....
tavsiyem uzak durun ikisinden de!
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
kadirizm1984
Üye

Toplam 106 yazı
19/01/2018 :  16:52:59  Alıntı
Şimdi dropshoping kimseye bilgi vermiyecegim demissin yukarida soruna cvp veren arkadaşa.. Sen bilgi vermek istemezisen millet sana niye versin.. Kusra bakma yardim istemissin adaminda aklina dropshoping takilmis onu sirmus cvp vermiyorum demis sin...
kadir

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Otomotiv
Yildizy
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
19/01/2018 :  22:12:05  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kadirizm1984
Şimdi dropshoping kimseye bilgi vermiyecegim demissin yukarida soruna cvp veren arkadaşa.. Sen bilgi vermek istemezisen millet sana niye versin.. Kusra bakma yardim istemissin adaminda aklina dropshoping takilmis onu sirmus cvp vermiyorum demis sin...

+1

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
20/01/2018 :  01:39:58  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:

dropshipping teki tüm bilglierimi anlatmam size yaklaşık 72 saat sürer ben kimseden bir bilgi istemedim ayrıca anlatmak zorunda değilim fikir istedim sadece bu çiftlik olabilir kafe olabilir konuyu baltamazsanız sevinirim

wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
21/01/2018 :  16:56:15  Alıntı
Bu arada ara ara bilgi vereyim arkadaşlar karar verdik sadece tavuk üzerine yapacağım fakat çiftlikbank modelini yapacağım şuan kiralik bir çiftlik var 10 bin tavuk alıp bir site açıp reklam yapmayı planlıyorum.

Şuan yatırım türleri ve hesaplamar yapıyorum ayrıcı sitenin kurulumunu yaptım sadece açılması lazım.

Çiftlik içinde tüm işler bitince başlangıcı yapacağım en azından site olmazsa çiftliğe yapacağım yatırımdan kazanacağımı düşünüyorum.

İlk defa yapacağım bir iş için tecrübelerini paylaşmak isteyenler olursa sevinirim ayrıca soruları olan varsa cevaplıyabilirim.

İyi forumlar

ihracatco
Üye

Toplam 105 yazı
21/01/2018 :  23:11:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Drpshipping hakkında detaylı bilgi için:
http://www.ihracat.co/2017/10/drop-shipping-stoksuz-satis-yontemi-ile.html

ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
22/01/2018 :  18:44:45  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - wjeasz4
Alıntı Yapılan Metin:

dropshipping teki tüm bilglierimi anlatmam size yaklaşık 72 saat sürer ben kimseden bir bilgi istemedim ayrıca anlatmak zorunda değilim fikir istedim sadece bu çiftlik olabilir kafe olabilir konuyu baltamazsanız sevinirim

Bu site gun gecmiyor garip garip yorumlarla karsilasiyoruz :) :)
Arkadas sanki yasamin sirrini bulmus:) Anlatma kardesim sakin anlatma zaten :) Zaten yarimyamalak bir dille bilgi diye hayat hikayelerinin anlatildigi, objektif bilgiden cok kisitli turkce ile cok sey yazilip hicbirseyden bahsedilmeyen yazilardan biktik
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
23/01/2018 :  00:22:54  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - masal06
Alıntı Yapılan Metin:
Alıntı Yapılan Metin:

Bu site gun gecmiyor garip garip yorumlarla karsilasiyoruz :) :)
Arkadas sanki yasamin sirrini bulmus:) Anlatma kardesim sakin anlatma zaten :) Zaten yarimyamalak bir dille bilgi diye hayat hikayelerinin anlatildigi, objektif bilgiden cok kisitli turkce ile cok sey yazilip hicbirseyden bahsedilmeyen yazilardan biktik

konuyu değiştirmeyin iyi forumlar

wjeasz4
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
26/01/2018 :  01:48:22  Alıntı
işlerin yoğunluğundan dolayı giremiyorum. Şuan işleri yapıyorum çalışacak birllelerini arıyorum iş arayan varsa lütfen bana ulaşssın.

barishank
Üye

Toplam 432 yazı
28/01/2018 :  22:46:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
https://pamukseker.org/
ürünlerimizi bölgenizde satabilirsiniz.
pamuk şeker ve patlamış mısır
0543 723 76 77

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
ilkergüler
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/11/2018 :  05:18:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
işlerin yoğunluğundan dolayı giremiyorum. Şuan işleri yapıyorum çalışacak birllelerini arıyorum iş arayan varsa lütfen bana ulaşssın.

Merhabalar, ben öğrenciyim ve online olarak ek gelir yaratabileceğim bir iş arıyorum.. Siz ne işi için eleman arıyorsunuz?

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.58 saniye.
02:53:07, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım