Tekstil Toptancı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tekstil Toptancı


şükranhko
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
29/12/2017 :  13:29:16 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba ,

Bayan giyimi üzerine toptan satış yapmaktayım sizce en iyi en etkileşimi yüksek reklam şekli hangisidir marka için?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
itsme
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/04/2018 :  13:33:50  Alıntı
Google seo ve adverse reklamlarina ayrica sosyal medya ağlarina reklamlarla işe başlayin.Butçe olarak sizi yormaz.İşinin ehli bir bilişim firmasi ile calisin.Sonrasi corap söküğü gibi gelir.Sonrasinda b2b sitelerinden teklif almaya başlarsınız.Burada önemli olan görselleriniz kataloğunuz ve modelleriniz okacak.Dikkat çeken modeller ustunde profesyonel çekimlerle bu iş çözülebilir.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil

0.34 saniye.
09:07:22, 25 Mart 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım