Elektrostatik Toz Boya Atıkları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Elektrostatik Toz Boya Atıkları


Mertyalin
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
05/12/2017 :  23:41:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Elektrostatik toz boya atıkları geri dönüşüm konusunda ne yapılabilir , herşeyin geri dönüşümü var bu toz boyanın TC de hala degerlendiren yok , belçika tonlarca TC den alarak yaş boyaya çevirdiğini duydum , yine bir girişimcinin içerisine serleştirici girerek catı izalasyonunnda denemiş başarılı olamamış , salam bir kimya mühendisi lazım. Firmalar bunu bertaraf etmek için dünya para ödüyor , 15 yılım bu boyanın üretiminde geçti , bir ayda bedava 10 ton boya toplarım , ama bunu nerde kullanabiliriz , salam kimya mühendisi varsa iletişime geçebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : İmalat
cagatay54
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
06/12/2017 :  11:34:49  Alıntı
Bu isi bir sure yaptim.yanlis hatirlamiyorsam siyaha cevirip kullaniliyordu.boyle bir arastirmaya girmistim sonra isyerimi kapatmak zorunda kalmistim...

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İmalat
abbotabban
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
10/12/2017 :  23:48:37  Alıntı
Elektrostatik toz boyaların geri dönüşümü için suya dayanıklı kompozit plaka üretiminde, inşaat kalıbı üretimimnde vs.kullanılabilir. daha farklı projeler de yapabilirim. Elektrostatik Toz boya atıkları ile ilgili. görüşmek isterim.
chemist

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager

0.05 saniye.
19:21:00, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım