Kredi Çekme - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kredi Çekme


Mcn081
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
24/10/2017 :  19:35:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar Merhaba! Kredi uzmanı arkadaşlardan yardım belliyorum 5-6 yıllık yüksek cirolu şirket satın almak mantıklı ve de yüksek kredi kullanabilir miyiz ,, gayrimenkul alım satım yapmak istiyorum ,,,

Yerleşim : Türkiye / Düzce  |  Meslek : Mimar
ykg142
Üye

Toplam 114 yazı
17/04/2018 :  15:10:53  Alıntı
kredi kullanabilmeniz için teminat göstermeniz gerekmektedir gayrimenkul ipoteği olabilir araç ipoteği olabilir . ama anladığım kadarı ile herhalde daha önceden aktif olan bir şirketi alayım açılsın krediler falan gibi bir düşüceniz var o işler öyle değil mali verileriniz uygun olacak ve teminat vereceksiniz haaaaaa yılların firması olursun çok iyisindir kefalet karşılığı bile imzana kredi verirler ama hemen olacak şeyler değil bunlar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
Hayat Yasin
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
26/07/2018 :  18:17:48  Alıntı
yüksek düzeyde krediler için teminat gerekiyor. bu düzeyde krediler kredi puanı ile falan olmuyor malum. ayrıca şirket eksperler tarafından inceleniyor.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
BMlauvei
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/07/2018 :  08:04:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Merhaba, yıllar önce kurulmuş bir şirketin mali geçmişini kullanarak kredi çekemezsiniz. Eskiden bu şekilde kredi alabiliyordunuz fakat kanun değişti diye biliyorum, kredi çeken kişilerin mali geçmişine bakılıyor şu an, aynı şey benim de başıma gelmişti muhasebeci bana yeni şirket kurmak senin için daha iyi olur, devralacağın şirketle kredi çekebilmen için en az 1 yıl şirketi işletmen lazım (verecekleri kredi düşük olur) , kaldı ki şirketin birilerine borcu vs. durumlar olabilir şeklinde de beni uyarmıştı.
AE

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
umityesil
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/01/2021 :  13:03:26  Alıntı
Kredi faizleri yine çok yükseldi :(

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.81 saniye.
20:36:08, 18 Haziran 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım