Yolun Sonu. . . . . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yolun Sonu. . . . . .

Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
20/10/2017 :  09:53:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar istanbul da ikamet ediyorum 2012 yılında bir kozmetik mağazası açtım kısa sürede kapattım ardından apart işine girdim ruhsat sorun oldu ruhsat alamadim ardindan restoran açtım o da olmadı onu da kapattım şimdi ise ortada bir hedef kalmadı iş yaşamında umduğumu bulamadım tekrar ayağa kalkmam için ne yapmalıyım ki başarıyı getireyim 5 yil bana büyük kayıplar verdi bu kayıpları artık artiya çevirmek istiyorum

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Diğer
tcoalngsau
Üye

Toplam 229 yazı
20/10/2017 :  11:44:06  Alıntı
tarım ve hayvancılığa yönel kardeşim,,sabırlı olursan 5 yıl içinde fazlasıyla kazanırsın...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
20/10/2017 :  14:09:47  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tcoalngsau
tarım ve hayvancılığa yönel kardeşim,,sabırlı olursan 5 yıl içinde fazlasıyla kazanırsın...
yorumun için teşekkür ederim o da şuan zor gibi sermaye kalmadı

canters_33
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
20/10/2017 :  21:10:30  Alıntı

sorması ayıp kozmetik dükkanınızı niye kapattınız ben size uygun fiyatta kozmetik ürünlerini tedarik edebilirim yurt dışından getirebilirim piyasanın çok altında fiyata yeterki bunu sizin satışını seri birşekilde çevirmeniz tabi yapabilirseniz hptdilsiz@ gmail.com benim meail adresim düşünürseniz bana istediğiniz ürünlerin listesini gönderirseniz size bir fiyat listetesi yapabilirim

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Serbest meslek
slainte
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
20/10/2017 :  21:35:28  Alıntı
Çok fazla seceneğin olduğunu sanmıyorum.İleride tekrar kendi işini yapmayı düşünüyorsan , o alanda bir işe gir.Hem tecrübeni arttır hem de başlangıç sermayasini biriktir.Patronluk defterini kapattıysan bir işe gir çalış, diğer milyonlar gibi.Bunda da bir sorun yok.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
20/10/2017 :  22:20:59  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - canters_33
sorması ayıp kozmetik dükkanınızı niye kapattınız ben size uygun fiyatta kozmetik ürünlerini tedarik edebilirim yurt dışından getirebilirim piyasanın çok altında fiyata yeterki bunu sizin satışını seri birşekilde çevirmeniz tabi yapabilirseniz hptdilsiz@ gmail.com benim meail adresim düşünürseniz bana istediğiniz ürünlerin listesini gönderirseniz size bir fiyat listetesi yapabilirim
kozmetik dükkanını 5 sene önce açtım 5 ay filan isletip kapattım işler istediğim gibi gitmeyince acele bi karar verip çekildim o dönemde bayağı bi maddi kayıp yaşadım o yüzden tekrar kozmetik düşünmüyorum

Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
20/10/2017 :  22:23:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - slainte
Çok fazla seceneğin olduğunu sanmıyorum.İleride tekrar kendi işini yapmayı düşünüyorsan , o alanda bir işe gir.Hem tecrübeni arttır hem de başlangıç sermayasini biriktir.Patronluk defterini kapattıysan bir işe gir çalış, diğer milyonlar gibi.Bunda da bir sorun yok.
yorumunuz için teşekkür ederim zaten en mantıklısı da şuan için bu gözüküyor

atlantissove@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 20 yazı
20/10/2017 :  22:43:29  Alıntı
elinizde sermeyaniz varmı kaldımı bir iş yapmak icin bişeyler. ona göre bir yol cizilebilir
Yavuz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanayici
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
20/10/2017 :  23:46:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yöntem, teknik, sistem konusunda kendinizi geliştirecek işler bulup ücretli olarak 3 yıl çalışın. Hayatta olursak 3 yıl sonra tekrar konuşuruz inşaallah.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Oğuzhan DEMİRKO
L

Yeni Üye

Toplam 16 yazı
21/10/2017 :  00:06:51  Alıntı
Yaşınız genç ise ve sosyal medyadan az da olsa anlıyorsanız size instagram iş modelimizi veya mobil oyun/uygulama iş modelimizi anlatmak isterim
Mobil oyun/uygulama ya ayırdığınız sermayenin maksimum 3-4 ayda kendini amorti ettiğini biliyor musunuz? Detaylı bilgi için 0542 802 24 59 veya koniks üzerinden mesaj gönderin!

Yerleşim : Türkiye / Ankara
Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
21/10/2017 :  09:15:18  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - atlantissove@hotmail.com
elinizde sermeyaniz varmı kaldımı bir iş yapmak icin bişeyler. ona göre bir yol cizilebilir

Sermaye malesef kalmadı şuan apart daire işi yapmaya başladım günlük daire işi yapıyorum 1 daire ile tabii tek bir dairenin çok bir kazancı yok maliyet fazla olduğu için

bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
21/10/2017 :  12:44:37  Alıntı
Sizde kendimi gordum 10 senedir esnafım 4 sene once nerden geldiyse aklıma gelmez olaydı e ticarete buyuk bı zıplama yaptım 1 senedetukettı benı bıraktım hemen depomu ısyerıne cevırdım.4 senedır borc oduyorum gecen senede evlendım bıde onun borcu neyse hepsi bitti sayılır azaldı ıyıce şimdi ne satacak mal kaldı ne alacak güç ole sabah gelıyom aksam gıdıyom yavas yavas tekraldan iceri girmeye basladım diyorum işi gücü bırakıyım biyerde işe gırıyım bildigim tek iş esnaflık bi dıplomada yok liseyi bırakmıs biriyim kendimi bildim bileli esnafım biyere girsem 1500 lira maasla kım gecınecek onca sene kendi işini yapmış bırı bırının emrınde nasıl calıscam kısaca cıkmazdayım.dukkanı yerıde ıyı degil depo olarak dusundugum ıcın bastan cevirecem dye ugrasıp duruyorum.her gun battıgımı gorerek kısaca bilmedigin işi yapmıyacan yaparsanda fazla dalmıyacan yavas yavas ek ıs olarak baslıyacan.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
21/10/2017 :  12:53:21  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - bitirim06
Sizde kendimi gordum 10 senedir esnafım 4 sene once nerden geldiyse aklıma gelmez olaydı e ticarete buyuk bı zıplama yaptım 1 senedetukettı benı bıraktım hemen depomu ısyerıne cevırdım.4 senedır borc oduyorum gecen senede evlendım bıde onun borcu neyse hepsi bitti sayılır azaldı ıyıce şimdi ne satacak mal kaldı ne alacak güç ole sabah gelıyom aksam gıdıyom yavas yavas tekraldan iceri girmeye basladım diyorum işi gücü bırakıyım biyerde işe gırıyım bildigim tek iş esnaflık bi dıplomada yok liseyi bırakmıs biriyim kendimi bildim bileli esnafım biyere girsem 1500 lira maasla kım gecınecek onca sene kendi işini yapmış bırı bırının emrınde nasıl calıscam kısaca cıkmazdayım.dukkanı yerıde ıyı degil depo olarak dusundugum ıcın bastan cevirecem dye ugrasıp duruyorum.her gun battıgımı gorerek kısaca bilmedigin işi yapmıyacan yaparsanda fazla dalmıyacan yavas yavas ek ıs olarak baslıyacan.
ben de işletme bölümünü 2.sınıfta bıraktım şuan 30 yaşında bekarım 2005 2010 yılları arasında bi şirkette çalışıyordum yıllardır kendi isimizle uğraşmaya çalıştık ama hep bi aksiliktir gitti o yüzden para da kalmayınca çıkmaza girdim yas da ilerliyor zaman çabuk geçiyor o yüzden kara kara düşünüyor insan

Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
21/10/2017 :  14:45:47  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ozer89
Herkes halinden memnunmu adım atmak isteyen yokmu
birlikten kuvvet doğar ben varim

Engin2017
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
24/10/2017 :  15:00:41  Alıntı
Güncel

tablom
Üye

Toplam 518 yazı
24/10/2017 :  19:34:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Aracın var mı? Pazarlama ve satışta iyi misindir? Evet diyorsan özelden ulaş.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
kncihan
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
12/12/2018 :  16:19:17  Alıntı
Hocam bu işlerde hayırlısı demek en doğrusu sanırım.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
12/12/2018 :  19:39:21  Alıntı
son durumunuz nedir?
ne yaptınız acaba?
Bahtsız Bedevi...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
selcuk43
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
19/12/2018 :  19:02:15  Alıntı
aracınız var ise dönüs yaparmısınız bana güzel bir fikir ile yardımcı olacağım

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Gıda
seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
20/12/2018 :  13:40:21  Alıntı
Bir çok kişinin yaptığı gibi bilmediğiniz işi yapıp zarar etmişiniz. Ticarette hiçbirşey dışardan göründüğü gibi değildir. Çıraklığını yapmadıgınız işten para kazanmak zor.bence siz bi işe karar verip başkasının yanında işi öğrenin. Sonra apartı satıp sermaye yapıp o işe girersiniz. Kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
MTTURGUT
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
20/12/2018 :  16:10:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Avusturyada bir müşterimiz var. Adam 82 yaşında. 66 adet robot fabrikası var. 67. yi Çin de yapıyor. Sırf bu işi için o yaşta Çince öğrenmeye başladı.
Biz Türkler de bıkmadan usanmadan çalışmalıyız. Bu ülke böyle kalkınacak. Herkes kendi çapında çok çalışacak. Ticari tecrübesi olmayanlar, yüsek hayat standarları hedefleyenler, babasından büyük miras kalmayanlar daha çok çalışacak.
Yapılan hataları artıya çevirmek için hataları iyi değerlendirmeliyiz.
Önerim , sabırla yeni baştan , kısa-orta-uzun vadeli planlar yapıp adım adım ilerlemek lazım.
Sadece AB ülkeleri ne yönelik İnternet satış ları işi konusunda arkdaşlarıma yardımcı olabilirim.
MT

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.52 saniye.
16:57:50, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım