Koniks.com - İş Fikirleri Düşünce Havuzu

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol
 Ana Sayfa
 Forumlar
 İş Kurma, Girişimcilik, Yatırım Ve Dış Ticaret
 İnternet, Teknoloji, Yazılım - Özel
 Gittigiyor -n11-trendyol-ptt Avm Satmak İçin Ürün
Not: Yorum gönderebilmek için kayıt olmalısınız.
Kayıt olmak için, buraya tıklayınız. Kayıt ücretsizdir!
 Yorum gönder
Kullanıcı adı:
Şifre:
Biçim:KalınİtalikAltı çiziliÜstü çizili Sola hizalaOrtalaSağa hizala Düz çizgiResim hizalaAlıntı ekleListe ekle
Mesaj İkonları:              
             
 


 
   

YORUM YAZILAN YAZI
bitirim06 23/10/2020 : 11:24:02
pazaryerlerinden satıs yapıyorum. N11 2000 bının ustunde olumlu yorum %100 olan magazam var. Şu sıralar satacaak ürün bulmakta zorlanıyorum. Satacak ürün arıyorum. Bu konuda elinde rekabet edebıleceegım ürün nasıl bulabılırım. Faturalı olması şart
SON 2 YORUM (En yenisi en önce gösteriliyor)
muratbakal 08/11/2020 : 00:08:50
hocam o yorum ve puanlarlarla iş yapıyorsunuzdur ama benim tahmınım siz koşduracak mal arıyorsunuz..
Gökmen Demet 01/11/2020 : 19:32:30
hayırlı işler çok sıradan olacak ama eminönü şarkhan mutlaka gitmişsindir yine git tek tek gez konuş birde istoç gerçekten çok güzel bir yer ne satıyorsun bilmiyorum ama 2000 olumlu yorum çok iyi hedef ürün seç rakiplerinden onları ara.


0.8 saniye.
06:05:07, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım