Koniks.com - İş Fikirleri Düşünce Havuzu

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol
 Ana Sayfa
 Forumlar
 İş Kurma, Girişimcilik, Yatırım Ve Dış Ticaret
 İnternet, Teknoloji, Yazılım - Özel
 Kuru Temizleme Uygulaması
Not: Yorum gönderebilmek için kayıt olmalısınız.
Kayıt olmak için, buraya tıklayınız. Kayıt ücretsizdir!
 Yorum gönder
Kullanıcı adı:
Şifre:
Biçim:KalınİtalikAltı çiziliÜstü çizili Sola hizalaOrtalaSağa hizala Düz çizgiResim hizalaAlıntı ekleListe ekle
Mesaj İkonları:              
             
 


 
   

YORUM YAZILAN YAZI
Sıla Metin 18/11/2019 : 04:27:17
Arkadaşlar merhaba, yeni bir site keşfettim. Aslında bir mobil uygulama. İndirmek için https://www.temiz.co/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ben şimdi birkaç parça kıyafet için sipariş verip deneyeceğim. Yine de uygulama ile ilgili öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Kullandıktan sonra memnun kalıp kalmadığımı size yazarım yine.

Siteye veya uygulamaya girerek birkaç adımda siparişinizi kolayca oluşturuyorsunuz. Vale adresinize kadar gelip kıyafetlerinizi alıyor ve temizleyip getiriyorlar.

Böylece kıyafetlerinizin kuru temizleme işlemlerini sık sık yaptırarak yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Leke çözümlerinde dünyaca ünlü BÜFA firmasının ürünlerini kullandıkları yazıyor web sitelerinde.

Temiz, bir aracı kuruluş değil anladığım kadarıyla. Vale hizmeti verip, kıyafetlerinizi başka kuru temizleme firmalarına ***ürmüyor yani. Kendi tesislerinde ileri teknolojili makineleri kullanıyorlarmış.

Teslimat süresi için de kuru temizleme hizmeti için iddialı bir şekilde 24 saati vaat ediyorlar.
SON 2 YORUM (En yenisi en önce gösteriliyor)
hrlshn 15/10/2020 : 21:56:10
haliyikamacilarburda.com tarzı bir girişim olsaymış iyiymis
perge.import 20/11/2019 : 20:43:51
Uygulama fikir olarak iyi ama fiyat olarak pahali Gomlek uzerinden konusayim yikama 13.5 tl + 4.9 tl 'de utuleme ucreti talep etmeniz abest kacmis ustune 5tl koysan yeni gomlek alinir o fiyata !

Anlasmali kurutemizlemeler yerine dogrudan sizin mekaninizdan baslasayip isinizi uberize etseydiniz bir ihtimal isiniz tutardi ama sadece profesyonellerle musteri arasinda getir-gotur hizmeti sunmak uzerine kurgulamaniz isplaninizi cok buyuk handikap olmus.

Yinede kolay gelsin.


1.17 saniye.
06:13:27, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım