Kaliteli Zeytinyağı Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kaliteli Zeytinyağı Satışı

mizanci1
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
16/07/2017 :  21:52:06   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

Ailemin zeytinlikleri var egede, başlarda bize anca yetiyordu fakat şimdilerde ciddi miktarda zeytinyağı çıkıyor. Konu komşu çevre satın alıyor ve çok beğeniliyor fakat elimizde ciddi miktarda zeytinyağı kalıyor örneğin 500kg bunu nasıl değerlendirebilirim, nasıl satabilirim? Konu hakkında görüşlerinizi iletebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
hakany5
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
18/07/2017 :  15:17:26  Alıntı
şirket olarak satış-pazarlama konusunda destek verebiliriz

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İthalat / İhracat
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
20/07/2017 :  13:52:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yıllık 4 kişilik bir ailenin 20 litre zeytinyağı tükettiğini düşünsek sana 25 kişi yeter :) Elindeki zeytinyağını vermiş olursun.

1. Fiyat politikan önemli piyasada perakende asit oranına göre standart sıkma zeytinyağı 18tl- 22tl - 24 tl gibi gidiyor.
Soğuk sıkım diyorlar 30 tl - 70 tlye kadar var.
Bunlar Tarım hayvan gı... bakanlığının onayladığı , yönetmeliklere göre üretim yapan yerler.
Sen bu ürünün bu tarz belgelerini temin edebilecek misin?
Piyasada el yapımı diyerek 15 tlyede var 30 tlyede var. Serbest ekonomi bazı adam maliyetini vs. hesap edip fiyat söylüyor , bazısıda keyfine.

2. GÜVEN. Sorunu bir anı ile anlatayım : Yıllardır dini görevleri olmuş sevilen sayılan bir büyüğüm, çok sevdiği zamanında görevli olduğu bir yerden ailece de tanıştıkları aynı zamanda öğrencisi olan birinden 4 -5 yıl zeytinyağı alırdı. 2015 mi 2014 senesimi tam hatırlayamadım yine aynı kişiden bayağı aldı bizlere eşe dosta da tavsiye etti bizde aldık vs. ama bir tuhaflık vardı bu yağda, 2 -3 ay sonra kokusu çıktı %40 soya yağı , %60 zeytinyağı olduğunu itiraf etti bu şahış. Sebebebi ise o sene zeytinin az olmasıymış. Yani insanların size güvenmesini sağlamalısınız.

3. birinci maddede dediğim gibi tesislere mal karşılığı zeytininizi verip ambalajlı şekilde alıp satabilirsiniz.

İstanbulda olmanız da bir avantaj. İlk kez sattıklarınıza 1 seneye mahsuz 1-2 lira düşük fiyattan verip müşteri toplayabilirsiniz.
Şu an benim de ihtiyacım var ve 5 yıldır aldığım yerden alıyorum. Tadı değişmiyor. Aile işletmesi dükkanı var izinleri belgeleri vs. var.
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
beratpitt
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/08/2017 :  00:41:18  Alıntı

bizde de var 300 teneke fiyatı da uygun ama satılmıyor

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.53 saniye.
22:31:01, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım