Çay Ocağı Satın Aldım ( Fikir ) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çay Ocağı Satın Aldım ( Fikir )

bunny532
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
08/06/2017 :  00:16:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Değerli Büyüklerim 20 yaşındayım , Geleceğe Dair Planlarım var Sizler'den Akıl almak istiyorum Babam'da Bulunduğum Toptancıların içerisinde Bir Esnaf Çay ocağında Ne gibi Yenilikler Yapabilirim , Sizler Çay içen biri olarak Ne gibi Farklılık gösterirsem Esnafları daha çok çekebilirim işten yana hiçbir sıkıntı yok çok şükür

1) Çay Tepsinini Değiştirmek

2)Her cuma Esnaflara kahve vede yanında Çikolata vermek ( Yapan bir çay ocağı var )

Sizlerinde Aklına gelebilecek güzel fikirler olursa kesinlikle değerlendiricem ..

xlOxa'

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
yasin_erdogan
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/06/2017 :  12:51:06  Alıntı
Esnafla iyi geçin, hızlı servis. Belki tost koyarsın. Daha bişey olmaz heralde.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
Oğuzhan DEMİRKO
L

Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/06/2017 :  13:18:19  Alıntı
Soğuk içecek dolabı, çay alternatifleri( ıhlamur, adaçayı vb) ekleyebilirsin
Mobil oyun/uygulama ya ayırdığınız sermayenin maksimum 3-4 ayda kendini amorti ettiğini biliyor musunuz? Detaylı bilgi için 0542 802 24 59 veya koniks üzerinden mesaj gönderin!

Yerleşim : Türkiye / Ankara
abdulilah
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
08/06/2017 :  15:28:07  Alıntı

Size tavsiyem hemen hemen bütün esnafların çaycılardan ortak şikayeti çayı geç ***ürüp ve çayı soğutmalarıdır.Siz bu ikisine dikkat edin çay sıcak olsun ve zamanında gitsin esnafa engüzel hizmet budur bence....

Yerleşim : Türkiye / Şırnak  |  Meslek : Ticaret
tcoalngsau
Üye

Toplam 229 yazı
08/06/2017 :  15:53:36  Alıntı
çayı doldurmadan bardağı sıcak su ile çalkalarsan soğuması geç olur çayın.Çayının tadı güzel olsun.Kötü çayı özellikle tiryaki olanlar hemen anlar..Arıtma sistemin olsun çayın suyu önemli. Güzler yüz ve kaliteli hizmet olsun..Gerisi gelir.kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
08/06/2017 :  15:55:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Al bir kahve makinesi simdiki makineler cok cesit kahve yapiyor ornek: http://www.hepsiburada.com/nescaf-dolce-gusto-latte-macchiato-kapsulu-pm-mtnesltmac16cap, gibi. Insanlar simdi yenilik pesinde. Gerekirse reklam amacli yari fiyatina veya bedava bile ver ilk baslarda. Insanlar tatsinlar akillarinda kalsin arkasi gelir.
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Sigortacı
ege10ege
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
08/06/2017 :  19:20:48  Alıntı
Sabahları açma poğaça börek vs koy. Kahvaltı etmeden gelen çok oluyordur orası büyük şehir. Sana sabah çaylarından kalan kar kadar kar bırakır. Ama sakın ucuza kaçma lezzetli taze ve sıcak olsun. Yemeyeceğin şeyi millete satma.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
09/06/2017 :  21:36:01  Alıntı
Önümüz yaz güzel ayran,limonata gibi şeyler fena olmaz.Buzlaç makinesi alabilirsin sıcakta iyi tutulur

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
ayagci80
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/06/2017 :  00:09:50  Alıntı
Kardeşim iranlilarin Ahmed markasinda bir cayi var genelde doğuda satiliyor istanbuldaysan Zeynebiye semtinde bulabilirsiniz müthiş aroma veriyor çaya tamamen doğal cay bizim normal çaya karistirin farki deneyin hayirli olsun.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Diğer
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
12/06/2017 :  22:20:26  Alıntı
Whatsapp / Facebook sipariş alın
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
vokri
Üye

Toplam 170 yazı
12/06/2017 :  22:57:45  Alıntı
bizim burada bir simit sarayı var,dükkan için milyon para harcadılar ama ne çayı içilir, ne simidi yenir, ne kahvesi içilir.. Çünkü adam marka yapmış nasıl olsa herkes gelir diyor ve ürünlerine dikkat etmiyor.. müşteri salep istiyor çalışan marketten alınan litrelik salepi makineye döküyor ısıtıp veriyor müşteri de 5-6 lira para ödüyor. ben sizin dükkandan kahve istedim diyelim bana kahve makinesinde kahve yapıp getirirsen 1 daha istemem cünkü 1 makine 30 lira alır kendim yaparım ama bana közde,bakır cezvede pişmiş bir kahve getirirsen,yanına da çifte kavrulmuş güzel bir lokum koyarsan işte o zaman işler değişir. Diyeceksin ki o kadar işin içinde kim közle kahve pişirmeyle uğraşır işte seni diğerlerinden ayıracak kısımda bu oluyor yoksa kahve satmayacaksın. Yaz için limonata yapacaksın ama hazır değil hatta şerbet de yapmayı öğren denenebilir. Her esnaf abine hayırlı işler diyeceksin halini hatrını soracaksın surat asmayacaksın.. kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
slmrngl
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
13/06/2017 :  14:42:09  Alıntı
Bence çay ocağının şartsız en iyi olması gereken şeyi çayıdır. 5-6 TL yerine daha iyi 9-10 TL'lik damacana markası almanı tavsiye ederim. Çay da en az su kadar önemli. Fazla tozu çöpü çıkan markalardan uzak dur. Zaten iyi kazanıyorum diyorsun. En pahalı 2-3 markayı kullan derim. Kokusundan çayın ne zaman demlendiğini tahmin edebilen biri olarak yazıyorum. :) Kahve konusunda da eğer yoksa bir türk kahvesi makinesi 2'li alabilirsin. Aynı anda 2 tane yaparsın zamandan tasarruf ve karşı tarafı bekletmezsin. Sıcak suyla çalkalanan bardağa çay koymak tavsiyesi kesinlikle doğru. Beyoğlu'nda bir çay ocağı-kafe tarzı meşhur bir yer var. Adını yazmayım reklam olmasın. Sadece domates, biber ve beyaz peynirden tost yapıyor. Bir de sucuklu tostu var. Karını artırmak istersen bence sadece domates, biber ve beyaz peynir olan ucuz bir tostun olsun. Tost makinesi alırsan kaliteli bir marka, çay servislerinin yanında birer dilim yani tadımlık tost ikram ***ürebilirsin. Bundan iyi reklam olmaz. Aklıma gelen bu. Hayırlı işler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
yavuzata
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
21/07/2017 :  14:43:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dostum eğer imkanın varsa çayı rizeden al ilk hasat çayından olsun ve suyuda para verip güzel içilir sudan al birde soğutmadan ver senden iyisi olmaz

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
eseslix
Üye

Toplam 345 yazı
21/07/2017 :  15:07:55  Alıntı
öncelikle
1- marka ol kurumsal logon olsun,dükkanın küçükte olsa bir dizaynı olsun
2- közde semaver çay kazanı al,közde kahve
3- küp şekerinde kendi logon olsun
4- tostuda kağıda sarıpta değilde servis şeklinde 1tl fazla al yanına 2 zeytin biraz kızarmış 1-2 dilim domatesle sunum yap
5- 3-5 TL lik simit kahvaltı tabakları
eses

Yerleşim : Türkiye / Eses
erdemozcan
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
30/07/2017 :  00:50:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Whatsapp grubu kur kardesim. Esnaflari ekle. Herkesin elinde telefon var zaten. Guzel bir yenilik olur. Bayramlarda cumalari mesajlar at.
www.kazancfikirleri.com

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
wiya-gul@hotmai
l.com

Yeni Üye

Toplam 52 yazı
30/03/2018 :  19:13:28  Alıntı
Közde cay yapanlari okudunuz mu,bu adamlar efsane olmus,gercekten sivasa yolumuz dusmustu de ordayken ictik(ismini reklam olmasin diye vermiyorum) cay bahcesi mekan aslimda ,40 tane masasi var ,masallah diyorum,tabi bunda yillarin emegi stecrubesi sermayesi birikimi var.bende kendime ait isyerinde cay ocagi acmayi dusunuyorum ,bakir kazanlardan mi alayim yoksa kozde cay kaanlarindan mi.kozde cay yapmak zor midir.digeri elektrikli daha kolay gozukuyor.
Hazir su kullacagim damacana,hazir kapali sekerlerden olacak,ajda diye tabir edilen bardaklarda vermeyi dusunuyorum 1Tlden.satis pazarlama planim bu sekilde.damak tadi elbette cok onemli.gerek cay tiryakileri gerek esnaf cayfan zevk almali.nasil on numara cay demlenirdiye dusunurken kozde cay kazanlarina ilisti gozum.gercekten de bi farkli oluyor közde odun atesinde.pikniklerden hepimiz vazgecilmezi.arastirma yaptim közde cay demlemenin zahmetli oldugunu soylediler.odunu eksik etmeyeceksin,icabinda hemen su kaynamaz gecikebilirsin gibi, digerine nazaran cok mu zahmetlidir.yapan arkadaslardan fikirlerini goruslerini bekliyorum.saglicakla kalin

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf
yakomoz135
Üye

Toplam 115 yazı
09/05/2018 :  00:20:14  Alıntı
Öncelikle fiyatlarını düşür milletin ayağı alışsın, el broşürleri yaptır tost poğaça için filan ve bunları dağıtırken insanlara çay ikram et. Semaver servisi yap kalabalık misafiri gelen esnaflar için güzel olur, yanınada kurupasta ikram et. Bi süre küçük karlar ile çalış tabi müşteri tutunca bir andada fiyatlarını yükseltme mümkün mertebe sürümden kazanmaya çalış.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.16 saniye.
11:25:32, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım