İhrac Ürünü Bulamama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhrac Ürünü Bulamama

waynakh
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
28/05/2017 :  23:37:28   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,
Dış ticaret komisyon firması kurmayı düşünüyorum. Yalnız araştırmalarım sonucu iki adet ürün gözüme çarptı. 1) İplik 2)kuruyemiş...
Daha önce maden sattım ama ülkemizde çok sayıda kaliteli maden bulunmamakta. ondan dolayı sıkıntılı. ve bu sektörlerdeki üreticilere mail attım ve geri dönüş alamadım.
Kısacası işte bulamıyorum Üretici bulmaktada zorlanıyorum. Siz nasıl bir yol izliyorsunuz? Yardımcı olurmusunuz?
Commodity Trader

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İthalat / İhracat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • kırcalı
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    30/05/2017 :  07:31:25  Alıntı
    Merhaba .benim sitemi incelermisiniz.ben yurt dışına bulduğum bu ürünleri internet üzerinden pazarlamaya çalışıyorum.bence kuruyemiş ve şekerleme güzel bir ürün ancak ülkemizde gittikçe imalatı yani üretimi azalan bir sektör.bununda ithalini yapıyorlar maalesef.ben pazar bulmakta zorlanıyorum çünki izaha çalıştığım gibi Türkiye bu konuda fazla bilinen bir ülke değil.ilgilenirsen bana mail atabilirsin.ufukkircali@gmail.com internet sitemin adresi www.ufukkircali.wix.com/butterflytrading
    UK

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
    Mr Entrepreneur

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    30/05/2017 :  09:27:54  Alıntı
    Ufuk bey, satış performansınuz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
    tablom
    Üye

Toplam 518 yazı
    30/05/2017 :  10:19:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Pazarınız var ürün mü arıyorsunuz?
    Yoksa ihracat yapan firmaların işlemlerini takip etmek için mi soruyorsunuz?
    Nedir tam olarak?
    Eğer belli bir pazar çevreniz var ise yüksek kar marjlı perakende ürünlre satıyoruz biz sürekli yardımcı olabiliriz ürün konusunda.
    Tablo Uzmanından Alınır!
    Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
    kırcalı
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    30/05/2017 :  15:09:39  Alıntı
    Merhabalar.Ben yeni bir firmayım henüz deneme aşamasındayım.tamamen web sitem üzerinden çalışıyorum.şimdilik sadece kıbrısa zeytinyağı pazarladım.gelişmiş bir performansım yok henüz.
    UK

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
    vincennt
    Yeni Üye

Toplam 36 yazı
    30/05/2017 :  20:23:02  Alıntı
    başlangıç sermayesi lazım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
    kara27
    Yeni Üye

Toplam 50 yazı
    31/05/2017 :  00:31:52  Alıntı
    Konuyu biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim taplom üye arkadaşın sorusuna katiliyorum

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
    tugrasanli
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    01/06/2017 :  09:30:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba arkadaslar

Elektronik sektorunde kendi tesisimiz de tuş takımı(membrane switch) uretim yapan firmamizin urunlerini Almanya, Italya vb. ulkelere ihrac edebilecek tecrubeli, pazara hakim komisyon usulu calisacak arkadaslar mail birakirlarsa sevinirim.

Mail: tugra@stilelektronik.com
    Tuğra Şanlı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    rusyadaticaret
    Yeni Üye

Toplam 52 yazı
    01/06/2017 :  13:40:36  Alıntı
    iplik tekstil işine girme özellikle rusya'da . yutarlar kardeşim . ancak daha farklı şeylere yönelebilirsin. kar marjı yüksek .
    Az olsun ama helalinden olsun! Haram kursaktan geçer amma sızısı kalıcı olur emer emer kanser olur!

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Moskova  |  Meslek : İthalat / İhracat
    transfermatik
    Üye

Toplam 405 yazı
    02/06/2017 :  04:32:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Çiftlik Bank Güvenilir mi?-Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

(#8378;) Ücretsiz Hesap Oluşturun

Hesap oluşturma için ‘Ücretsiz Üyelik’ butonuna tıkladıktan sonra, açılan sekmedeki bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz. Hesabınıza tanımladığınız telefon numarasına gelen SMS kodu ile üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ HESAP VE HEDİYE 15 ALTIN TAVUK İÇİN https://tr-1.ciftlikbank.com/?ref=4RMHCW TIKLAYINIZ.

(#8378;) Hesap bilgilerinizi güncelleyin

Hesabını güvende tutmak, 7/24 anlık para çekimi hizmetinden yararlanmak için hesap bilgilerinizi doğru şekilde güncelleyiniz.

(#8378;) Hediye hayvanınız ile oyuna başlayın

Hoşgeldin hediyesi olarak hesabınıza 1 adet “Manisa Tavuğu” tanımlandı. 24.000 ürün satışı gerçekleştirdiğinizde 1 Altın kazanacaksınız. Üretime başlamadan önce hayvanlarınıza yem satın almanız gerekmektedir.

(#8378;) Hayvanlarınız için yem satın alın

Yem satın al kısmından bakiyenize uygun olarak yem satın alın. Yem satın aldığınız takdirde hayvanlarınız üretime başlayacaktır. Oyunumuzda aktif olmadığınız zamanlarda da hayvanlarınız üretime devam etmektedir.

(#8378;) Altın kazanmak için ürün satışı gerçekleştirin

Üretim deponuzda biriken ürünlerinizi deponuz dolmadan satmanız gerekmektedir. Üretimlerinizi Ürün Sat butonuna tıkla**** altın karşılığında satabilirsiniz. 24.000 ürün satışı yaptığınızda 1 altın kazanırsınız.

(#8378;) Birliğini kurabilir veya birliklere katılabilirsin

Birlik, üyelerimizin gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan sistemdir. Birlik kazançları, birlikteki üyelerin toplam üretimlerinin %1 olarak hesaplanarak birliğin üretim deposuna eklenmektedir.

(#8378;) Oyuncu Davet Ederek Daha Fazla Altın Kazan

Referans linkiniz üzerinden üye olan oyunculardan, ömür boyu her satışı için %5 altın kazanırsınız. Referans linkini hesap bilgileri kısmından kolayca bulabilir ve paylaşabilirsiniz. Davet et kazan, haydi başlıyalım.

(#8378;) Altınlarınız ile Çiftlik Bank ürünleri satın alın

Kazandığınız altınlar ile Çiftlik Bank’a ait sucuk, kaşar peynir, bal çeşitleri, peynir çeşitleri, tereyağ, zeytinyağı gibi bir çok ürünü satın alabilirsiniz. Ürün satın aldığınızda ürün fiyatı kadar altın hesabınızdan düşecektir.

(#8378;) Artık aileden birisin, iyi oyunlar dileriz

Oyunun genel kurallarını öğrenmiş oldun, artık tam anlamıyla artık Çiftlik Bank ailesine katıldın, sonraki yapacağın işler hayvanların kazançlarına göre bir strateji geliştirmek ve birliklere katılıp kazanmanın keyfini çıkarmak. İyi oyunlar ve bol kazançlar dileriz.

Online oyun ile gerçekliği birleştirdik, hep birlikte kazandık.

Çok kısa sürede siz değerli üyelerimizin güven ve desteğiyle bugünlere geldik; Türkiye’nin en güçlü online oyun sitesi: Çiftlik Bank.

Tüm Türkiye’de ilk tercih sebebi olmamızın altında, siz değerli üyelerimizle iletişimimize verdiğimiz önem ile yatırımlarımızı kâra dönüştürmek için sürdürdüğümüz durmak bilmeyen dinamik ve sistematik çaba yatmaktadır. Yine bir farkımız da, yatırımlarımızın elle dokunulabilir, gözle görülebilir olması adına, Bursa’nın; Karacabey, Osmangazi, İnegöl ilçeleriyle, Samsun ve Ordu illerimizde son teknoloji çiftliklerimizi kurarak büyükbaş hayvan, tavuk ve arı yetiştiriyor olmamızdır. Günde birkaç dakika ayırarak sanal ortamdan gerçek para kazanılabileceğini gösterdik.

Asıl ve asil mesleğimiz olan arıcılıktan edindiğimiz tecrübemizle, Türkiye’nin her yöresinden elde ettiğimiz yüksek kaliteli ballarımızı sizlerle paylaştık ve yeni çiftlik yatırımlarımıza devam ettik. Siz değerli üyelerimiz, yatırımlarımızı yerinde görebilin diye haftalık, aylık turlar düzenledik. Hem çok büyüdük, hem çok sevildik! Tabii ki çok fazla da taklit edildik.

Gerçek yatırımlarımızla online oyun sitesini Türk insanına sevdirmekle kalmadık, online oyun ve şarküteri alışveriş sitemizle vazgeçilmeze dönüştürdük. Oyun sitemizdeki e-şarküteri web reyonumuzla tüm Türkiyedeki üyelerimize, sevgimize sardığımız sipariş şarküteri ürünlerimizi gönderdik. Her geçen gün şarküteri bayi zincirlerimize yenilerini ekledik.

Bugün Türkiye’de e-oyun lideri olarak; 50.000 üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak, en cüzi yatırımla en çok kazancı sağlayabilmek için çalışıyoruz. Büyümeye devam ediyoruz… Yönetim kurulu başkanımız sayın Mehmet Aydın’ın Türkiye’de elde edilen başarıyı yurtdışında da elde etmek düşüncesi bizleri oldukça heyecanlandırdı ve hemen çalışmalara başladık. Uluslararası olduk, Amerika’da, Avrupa’da, yavru vatan Kıbrıs’ta şubeler açtık, kendimizi anlattık… Yurtdışına açılan tek e-oyun ve yatırım sitesi biz olduk.

Kuşkuyla yaklaşılan bir sektörde gerçekten ciddi ölçüde yatırımlar yapılabileceğini, tamamen yerli ve milli yazılım ile Türk gençlerinin akıl ve becerisiyle de başarının yakalanabileceğini ve uluslararası büyümenin yapılabileceğini gösterdik. Ülkemiz insanına güvendik, güvenimizin karşılığını fazlasıyla aldık.

Ve artık taklitlerinin aslını büyüttüğü, sektöre adını veren bir marka olarak, sizden aldıklarımızı tekrar size vererek, sizlerle yola devam ediyoruz.

Sevgi, saygı ve teşekkürlerimizle…

Çiftlik Bank Ailesi

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret
    businessman_
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    10/07/2017 :  16:57:11  Alıntı
    iplik mi bulamıyorsun? Nasıl bir iplik cinsi nedir yardımcı olalım
    Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil
    eftekin
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    31/05/2018 :  23:35:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Mağaza bayiliği destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre devamında her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 aylık 6 aylık veya yıllık olarak da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir
    Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 100 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.
    Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz
    Bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 sine aynı mağazaya sahip olmuş oluyor
    Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor 0532 387 70 47

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici
    ikare
    Üye

Toplam 407 yazı
    01/06/2018 :  00:23:49  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - eftekin
    Mağaza bayiliği destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre devamında her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 aylık 6 aylık veya yıllık olarak da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir
    Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 100 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.
    Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz
    Bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 sine aynı mağazaya sahip olmuş oluyor
    Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor 0532 387 70 47

Ürün sektör ne hocam?
    Ve hangi ülkeler?
    Finans
    Yönetim
    Denetim
    Kredi Derecelendirme
    Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
    lacivertmurat
    Üye

Toplam 153 yazı
    01/06/2018 :  17:17:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

konu sanki yarısından başlamış gibi, detaylı bilgi verirmisiniz?

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - eftekin
    !!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
    enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
    eftekin
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    04/06/2018 :  05:34:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    parfüm sektörü

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici
    mermerdekoru
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    09/07/2018 :  13:03:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Hakkımızda
    Firmamız 1999 yılında Afyonkarahisarda kurulmus ve ilk mozaik ve patlatma üretimi yapan firmadır.
    Şirket Organize Sanayi bölgesinde kurulu tesisinde 25 kişi ile çeşitli ölçülerde ve renklerde fileli ve filesiz yaklasık 20.000 m2 patlatma(splite face), 20.000 m2 çeşitli ölçü ve ebatlarda mermer mozaik, 30.000 m2 farklı ölçü ve ebatlarda çizgi (line) 4800 m2 havuz kenarı(pool coping) yaklaşık 3000 adet evye ve kurnalar üretmektedir.

Şirketimiz üretiminin tümünü kendi tasarım ve üretimi olan makinalarda gerçekleştirmekte olup, Kupon anlayışıla yüksek kalite ve zamanında ürün teslimini gaye edinmiştir. Firmamız bünyesindeki akademik kadrolarla sürekli yenilikler üretip hayal gücünü taşa yansıtan çeşitle projeleri hayata geçiren yeni tasarımlara yeni makinalarla gerçekleştiren , doğadan gelen sanat anlayışıyla bir firma özelliğine sahiptir.

info@mermerdekoru.com
    05422848288
    Hayat Cesurları ve Girişimcileri Sever

Yerleşim : Türkiye / Afyonkarahisar  |  Meslek : İmalat
    zappota
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    19/07/2018 :  00:26:06  Alıntı
    Tarımsal ürün ve hammadde konusunda iletişime geçebilirsiniz.
    **Zappota__

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.09 saniye.
    16:20:03, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım