Arap Ülkeleri Veya Balkan Ülkelerine İhracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arap Ülkeleri Veya Balkan Ülkelerine İhracat

agkurt
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/05/2017 :  01:35:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese Merhabalar

Ben yıllardır yapmış oldugum bilişim sektöründen ayrılıp hep yapmak istediğim ihracat ve ithalat sektörüne geçmek istiyorum. Bunun içinde araştırmalara başladım ama hep tıkanıyorum. Daha çok düşündüğüm balkan ülkeleri rusya ukrayna ve lübnan tunus gibi arap ülkelerine ihracat yapmayı düşünüyorum.

Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Buralara ne gö türebilirim ne getirebilirim. Gaziantepde yaşıyorum
Kafamdaki düşünce markamı oluşturup ayakkabı veya tekstil ürünleri fason firmalara ürettirmek ve satmak tabii sizin fikirlerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • Enqin
    Üye

Toplam 141 yazı
    26/05/2017 :  11:19:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba, arap ülkelerine yeni bir Marka ile girmek sizi sadece zarara sürükleyecektir. Özellikle Ürdün pazarına girmenizi tavsiye ederim. Türkiye ile ilgili ne ***ürürseniz satışınız sizi tatmin edici seviyede olacaktır, tekstil ürünleri ama Türk markaları olduğu takdirde inanın sizinde şaşıracağınız derecede iş yapabilirsiniz. Ürdün hakkında dilediğiniz bilgiyi sağlayabilirim, iletişim numaranızı mesaj atmanız yeterli.

Saygılarımla.
    İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    erkantekin
    Üye

Toplam 567 yazı
    26/05/2017 :  13:20:43  Alıntı
    AGKURT, ben 10 yıldır Balkan ülkeleri ile iş yapıyorum. O ülkelerde çevremiz var diye bir türlü kopamadık. Balkan ülkelerinin durumu iyi değil, bunu ekonomik verilere bakarakta görebilirsiniz. Zaten küçük ülkeler ve Türkiye ile çok iyi bağlantıları da var. O ülkelerde para kazanmanız çok çok zor. Bence Ortadoğu, Rusya ve Ukrayna'ya yönelmeniz çok daha iyi olacaktır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
    caliskanh
    Üye

Toplam 142 yazı
    26/05/2017 :  13:27:37  Alıntı

Engin bey selamlar,

murat_cetin80@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirmisiniz. teşşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    Enqin
    Üye

Toplam 141 yazı
    26/05/2017 :  14:44:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Murat Bey, numaranızı gönderdiniz arıyorum açmıyorsunuz.
    Mail adresinizi Skype'den ekledim kabul etmediniz henüz sanırım.
    İletişime geçmemiz biraz uzun sürecek sanırım.
    Görüşmek üzere.
    Saygılarımla

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - caliskanh
    Engin bey selamlar,

murat_cetin80@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirmisiniz. teşşekkürler
    İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    mstafa97
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    26/05/2017 :  16:20:58  Alıntı
    Arkdaslar bende ihracat yapmak istiyorum bu işte ilerleyen veya ilgilenen varsa yardımcı olursa sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
    Agdas
    Yeni Üye

Toplam 32 yazı
    26/05/2017 :  16:40:06  Alıntı
    Merhaba, arap ülkelerine yeni bir Marka ile girmek sizi sadece zarara sürükleyecektir. Özellikle Ürdün pazarına girmenizi tavsiye ederim. Türkiye ile ilgili ne ***ürürseniz satışınız sizi tatmin edici seviyede olacaktır, tekstil ürünleri ama Türk markaları olduğu takdirde inanın sizinde şaşıracağınız derecede iş yapabilirsiniz. Ürdün hakkında dilediğiniz bilgiyi sağlayabilirim, iletişim numaranızı mesaj atmanız yeterli.

Saygılarımla.

Merhaba Engin bey benimde ihracat projem var iletişime gecerseniz sevinirim
    mail adresim dagdas@gilan.com

İYİ GUNLER DİLERİM
    DERVİŞ AGDAS

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    kara27
    Yeni Üye

Toplam 50 yazı
    26/05/2017 :  16:45:48  Alıntı
    gaziantep deyim bende agkurt kardesim azerbeycan bolgesine ihracat yapmaktayım temizlik ürünleri üzerinde dilersen görüşelim meil orhankara27@gmail.com cep 05369702628

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
    EneaGega
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    27/05/2017 :  06:24:11  Alıntı
    Merhaba ben Balkanlardan geliyorum, Arnavutluk'tan dogrusu. Bana sorarsanız ticaret yapacağınız insanlar da çok önemli o yüzden ben şahsen balkanları önerirdim. Balkanların inşaat sektoründe de çok açığı var ama aslında tekstil de çok mantıklı bir yatırım. Mesela benim ülkemin en çok ihracat ettiği ürünler tekstil ürünleri, firma kurmak kolaylığından ve ucuz iş gücü yüzünden çok sayıda italyan ve yunan fabrikaları açılmıştır son yıllarda. Hatta ben ayakkabıcılık işini önerirdim. Bu işi yapan da birkaç tanıdıklarım var. Eğer bir şey sormak ve ayrıca konuşmak istiyorsanız 05075813052 numaradan bana ulaşabilirsiniz balkanlarla ilgili her türlü projeye açığım.
    İyi sabahlar dilerim.

Yerleşim : Arnavutluk  |  Meslek : Reklam
    Cnc_router
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    27/05/2017 :  18:45:46  Alıntı
    Merhabalar yazıları eksiksiz okudum,tecrübeli olanlar bilgilerinden istifade ettirdikleri için teşekkürler.ahşap işleme ve oyma üzerine bilhassa kapı,ayna,dresuar ve mobilya aksesuarları konusunda türkiyede en iyi imalatçılardan biriyiz ama bu güne kadar bize dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla haraket alanımızı kısıtladık.öneriler ve uyarılar üzerine kubuğumuzdan çıkma arayışına girme kararı aldık.bu konuda pazar bağlantıları olan alanımıza ilgili bizi yönlendirecek satışlarımızı gerçekleştirecek arkadaşlara ihtiyacımız var.özellikle birleşik arap emirliklerine çalışmayı amaçlıyoruz.işleriniz rast gitsin the--postaci@hotmail.com
    Nasıl yaşarsan öyle ölürsün.Nasıl ölürsen öyle dirilirsin.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İmalat
    kırcalı
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    28/05/2017 :  11:44:20  Alıntı
    merhaba ben www.ufukkircali.wix.com/butterflytrading internet sitemden pazarlıyorrum.ürünleri inceleyebilirsin.ilgilenirsen yazışalım birlikte hareket edebiliriz.
    ufukkircali@gmail.com
    UK

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
    albatros1837
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    28/05/2017 :  12:51:48  Alıntı
    İthalat ve ihracat çok geniş bir yelpaze.Öncelikle hangi pazarda hangi ürün olmalı önce bunu genişçe düşünmelisiniz.Açıkçası Türkiye'de durarakta bu yapılmıyor.Görmek lazım nerden ne getirilebilir ne ***ürülebilir?Herkes tutturmuşezbere konuşarak Rusya başta olmak üzere BDT'ye tekstil göndermeyi.Tekstil evet güzel bir bölüm ***ürülmesi gereken ama her giden tekstil ürünüde tutmuyor pazara bakmak lazım sonuçta oradakilerde insan, modayı biliyor kendıne yakısanı giyiyorlar.Onun için tekstil gönderelim deyip işi bitirmeyelim bana sorarsanız ilk adım orada bir ayagınız olması bizim türk arkadaşlarada o kadar güvenmeyin malesef yurtdısında gayet acımasızca paranın peşine düşmüşler ben size yardım ederim diyorsa eğer bir durun ve düşünün.Çünkü zaten keyfi yerinde olan bir insan neden ekstra bir yük alsın sırtına?Arap pazarı ise kuralı olmayan nakit çalışan bir piyasa böylede olunca güven veriyor.Özellkle Libya,Cezayir,Fas,Irak ama buradaki siyasi çalkantılarda ne olacagı hakkında insanın kafasında sürekli soru işareti bırakıyor fakat nakit çalıştıkça problem yok.Bilişim sektöründe çalışmışsınız ayakkabıyı iyi biliyorsanız Arap bölgesi için mantıklı.Ben ancak kendi çapımda kendimce bilgi verebilirim sizlere br sorunuz olursa özelden mesaj atabilirsiniz
    Hakkınızda hayırlısı olsun

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
    agkurt
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    29/05/2017 :  00:19:09  Alıntı
    Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Bir nebze olsun aydınlandım Bahsettigim ülkelere bir gidip gezmem lazım ordan araştırma yapmam lazım sanırım . En mantıklı gelen bu şuan.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    EneaGega
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    29/05/2017 :  02:46:39  Alıntı
    Evet kesinlikle görmeden olmaz. Balkanları gezecekseniz rehber olabilirim, özellikle ayakkabı düşünüyorsanız bu işte birlikte çalışabiliriz, ayakkabı toptancılığı, ticareti ve satışı yapan bir sürü tanıdığım var Arnavutlukta.

Yerleşim : Arnavutluk  |  Meslek : Reklam
    erkantekin
    Üye

Toplam 567 yazı
    29/05/2017 :  12:22:45  Alıntı
    Balkan ülkelerine çok dikkat et. Gittiğinde göreceksin o kadar çok Türk iş adamını dolandırmışlar ki şaşırırsınız. Küçük ülkeler ve fakir olmalarından dolayı alım güçleri çok zayıf. Birde Türkiye ile bağlantıları çok iyi çünkü Balkan ülkelerinde gelip Türkiye'ye yerleşmiş milyonlarca insan var. Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İzmir, Manisa ve İstanbul'a yerleşmişler. Örneğin İstanbul'un Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa ilçelerinde yaşayanların çoğu Balkan ülkelerinden gelenler. Hangi malı nerede alacaklarını çok iyi biliyorlar. Çok dikkatli ol, elindeki sermayende de olma.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
    ts87
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    22/06/2017 :  01:26:54  Alıntı
    Merhaba.
    İzmir'de takviye gıda, vitamin, supplement ve bal-arıcılık ürünleri ürettiğimiz firmamızdan arap ülkelerine ihracat yapmak isteriz.

tunasekerciler1@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.59 saniye.
    19:39:03, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım