57Ingiltere'de Ne Satilir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ingiltere'de Ne Satilir

Meltem Tekin
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
11/04/2017 :  20:55:05 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Koniks uyeleri. Ben Londra'da yasiyorum. Iki evim var, bunlari Airbnb uzerinden kiralamak disinda bir isim ve duzenli gelirim yok. Turkiye'den burada satmak icin urun getirmek istiyorum ama burada ne satabilecegime karar verebilmis degilim. Internet uzerinden stoksuz satis yapmak istiyorum. Turkiye'de uretilen maliyeti dusuk ve Ingiltere piyasasinda pek olmayan bir urunu burada uygun fiyatla satip kurdan kar yapmak niyetindeyim.

Bunun icin ne onerirsiniz?

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Serbest meslek

Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 1)

tcoalngsau
Üye

Toplam 166 yazı
12/04/2017 :  13:41:28  Alıntı

merhaba, ingiltereye satacağınız ürünleri sanırım stoksuz olarak tedarikçilerin göndermesini istiyorsunuz yanlış mı anladım. Direk ürünü alan kişinin adresine kargolanacak ürünler.?
Bunun prosedürü nedir merak ettim bende açıkcası kolay olacağını sanmıyorum.

Ne satabilirim konusuna gelince, ingilterede pazar araştırmasını bilen kişileri bulmanız lazım. Sizin müşteri portföyünüz nedir? çevreniz ne kadasr geniş v.s bunlar önemli. Kayısı , kuru dut benzeri ürünleri mesela gönderebilirmiyim ben size? paketlenmiş halde markalı olarak

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
AYHAN AKÇİN
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
12/04/2017 :  16:25:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
otomobil yedek parçaları ile ilgileniyorsanız siz oradan buraya Range Rover araçların parçalarını gönderebilirsiniz komisyon karşılığında çalışabiliriz,ilginizi çekerse mesaj yollarsınız
Ayhan AKÇİN

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Meltem Tekin
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
12/04/2017 :  19:07:35  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tcoalngsau
merhaba, ingiltereye satacağınız ürünleri sanırım stoksuz olarak tedarikçilerin göndermesini istiyorsunuz yanlış mı anladım. Direk ürünü alan kişinin adresine kargolanacak ürünler.?
Bunun prosedürü nedir merak ettim bende açıkcası kolay olacağını sanmıyorum.

Ne satabilirim konusuna gelince, ingilterede pazar araştırmasını bilen kişileri bulmanız lazım. Sizin müşteri portföyünüz nedir? çevreniz ne kadasr geniş v.s bunlar önemli. Kayısı , kuru dut benzeri ürünleri mesela gönderebilirmiyim ben size? paketlenmiş halde markalı olarak

Evet dogru, tedarikcinin dogrudan alicinin adresine gondermesi lazim. Cunku stok yapabilecek bir yerim yok ve nakliye masraflari cok fazla. Bana trend olabilecek, insanlarin almak icin heyecanlanacagi, goze hos gelen bir urun lazim. Yani ilgi cekici ve talep yaratici bir urun olmasi lazim. Bu ve benzeri urunleri Ingilizce bir marka adinda ozel bir e-ticaret sitesinde, amazonda ve ebayde pazarlamak istiyorum. Benim herhangi bir musteri portfoyum yok. Dedigim gibi daha once bu isle ugrasmadim hic. Internete ve sosyal medyalara reklam vererek musterilere ulasmak niyetindeyim.

DM
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/04/2017 :  19:27:19  Alıntı
Gelinlik. Türkiyeden al 1 lira orda sat 15 lira.

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erkantekin
Üye

Toplam 511 yazı
12/04/2017 :  19:41:05  Alıntı
www.avrupatrade.com sitemizi inceleyebilirsiniz. Yüklenecek başka ürünlerde var.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
nahya
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
12/04/2017 :  23:36:27  Alıntı
Bende ilgilini çekecek çok karlı ve hiç bir yerde olmayan bi ürün var ayhanagcabay@hotmail.com.
aaaa

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
Arif Vilnius
Üye

Toplam 174 yazı
13/04/2017 :  11:21:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar , Ben daha once 2 kez Londraya geldim . Suanda Vilnius - Litvanyada ikamet etmekteyim . Londra icin amiyane soyleyecegim tek sey . Ne getirirseniz getirin satarsiniz . Gercekten dinamik bir sehir . istanbulun kalabaligini dusunun arti insanlarin satin alma gucunu 4 ile carpin .
Siz anladigim kadariyla bas agrisiz olsun istiyorsunuz ama turkiyeden direk musterinize teslimlerde cok ama cok sorun yasarsiniz zannimca . Sizin bile hic gormediginiz bi urunu musterinize sunmak . Londrada iki evden kira aliyorum demissinzi yanlis anlmayin Allah daha cok versin . Bu durumda ekonomik olarak sikintili bi durumunuz yok , nacizane tavsiyem az biraz risk alarak ( ki ben risk olacagini bile dusunmuyorum ) Bir dukkan tutup turkiyeden ayakkabi - canta - kemer getireceginiz butik bir dukkanda hem kendiniz arti 1-2 kisiyle cok rahat cevirebileceginiz bir isletme olur ... Inanin ben cok yerde fiyat farklarini gorudm ve kar marjlari cok yuksek .. ayrica kalite basli basina buyuk bir unsur . Bizim mallarimiz orada Harrods da falan satilacak cinsten kaliteli .. ( Bizim mallarimiz derken sunu belirteyim Ben ne ayakkabi nede deri ureticisiyim ) Ama eger ben Londra da yasiyor olsaydim hic dusunmez bu ise girerdim ..
Veni Vidi Vici

Yerleşim : Litvanya / Vilnius  |  Meslek : Ticaret
Meltem Tekin
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
13/04/2017 :  14:40:23  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - DM
Gelinlik. Türkiyeden al 1 lira orda sat 15 lira.

Bu fikir ilgimi cekti.

DM
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
13/04/2017 :  21:48:52  Alıntı
Yardımcı olurum size konu hakkında.Saygılar

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Kenan Kablan
Editör

Toplam 1169 yazı
13/04/2017 :  23:35:08  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Arif Vilnius
Merhabalar , Ben daha once 2 kez Londraya geldim . Suanda Vilnius - Litvanyada ikamet etmekteyim . Londra icin amiyane soyleyecegim tek sey . Ne getirirseniz getirin satarsiniz . Gercekten dinamik bir sehir . istanbulun kalabaligini dusunun arti insanlarin satin alma gucunu 4 ile carpin .
Siz anladigim kadariyla bas agrisiz olsun istiyorsunuz ama turkiyeden direk musterinize teslimlerde cok ama cok sorun yasarsiniz zannimca . Sizin bile hic gormediginiz bi urunu musterinize sunmak . Londrada iki evden kira aliyorum demissinzi yanlis anlmayin Allah daha cok versin . Bu durumda ekonomik olarak sikintili bi durumunuz yok , nacizane tavsiyem az biraz risk alarak ( ki ben risk olacagini bile dusunmuyorum ) Bir dukkan tutup turkiyeden ayakkabi - canta - kemer getireceginiz butik bir dukkanda hem kendiniz arti 1-2 kisiyle cok rahat cevirebileceginiz bir isletme olur ... Inanin ben cok yerde fiyat farklarini gorudm ve kar marjlari cok yuksek .. ayrica kalite basli basina buyuk bir unsur . Bizim mallarimiz orada Harrods da falan satilacak cinsten kaliteli .. ( Bizim mallarimiz derken sunu belirteyim Ben ne ayakkabi nede deri ureticisiyim ) Ama eger ben Londra da yasiyor olsaydim hic dusunmez bu ise girerdim ..

10 numara 5 yıldız bir yorum...
Son zamanlarda rastladığım en iyi yorumlardan biri. Tamamıyla katılıyorum.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
viptoptan
Üye

Toplam 179 yazı
14/04/2017 :  08:08:39  Alıntı
Merhaba;
İhracat fazlası marka erkek boxer toptancısıyım. G star armani bjorn borg gibi avrupaya ıhrac olan
Orjınal boxer grubu satıs dusunurseniz mesaj bırakabılırsınız

İyi calısmalar

Yerleşim : Türkiye / İskenderun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tablom
Üye

Toplam 225 yazı
14/04/2017 :  10:30:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sn. Tekin İngiltere'de ürünlerimizi pazarlayan bir kişi var ve düzenli olarak hergün sipariş alıyor.
Sattığımız ürünler de sipariş üzerine hazırlanan ürünler olduğu için, satıcı için de bir stok maliyeti v.s. gerektirmediği gibi ürün perakende olduğundan dolayı ve tek tek gönderildiği için gümrük v.s. gibi detaylarla da uğraşmaya gerek kalmadan paket posta ile gönderilebiliyor.
Gerçekten böyle bir niyetiniz var ise bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Hem sipariş üzerine ürün satabilmiş olursunuz hem de ürünlerimizin pazar payı oldukça geniş.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
istanbulue
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/04/2017 :  11:54:36  Alıntı
merhaba türkiyede imalatını yaptığım fiyatı ucuz ama çok fazla para kazanabileceğiniz bir ürün mevcut elimde.
araç sahibi olan herkesin hiç düşünmeden aldıgı bir ürün. ben bir günde sadece kendim satarak bu üründen 600 lıradan fazla kazanıyorum.
bana mail yoluyla ulaşırsanız size görsel atabilirim.
bence ben sizin için bir piyango olabilirim şuan :)
fikret_avsar@hotmail.com
506 692 7636

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları
pokemon39
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
15/04/2017 :  03:14:47  Alıntı
Merhaba,

İngiltere Stres Çarkları (Hand spinner / FidgetSpinner) şuanda popüler mi bilemiyorum fakat ülkemizde oldukça popülerleşmeye başladı.
Bizde kendimize özel tasarımlarla ürünler üretmeye başladık.

İlginizi çekerse iletişime geçmenizi rica ederim.

Instagram hesabımız : stres_carki_hand_spinner
https://www.instagram.com/stres_carki_hand_spinner/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Meltem Tekin
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
18/04/2017 :  17:11:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - istanbulue
merhaba türkiyede imalatını yaptığım fiyatı ucuz ama çok fazla para kazanabileceğiniz bir ürün mevcut elimde.
araç sahibi olan herkesin hiç düşünmeden aldıgı bir ürün. ben bir günde sadece kendim satarak bu üründen 600 lıradan fazla kazanıyorum.
bana mail yoluyla ulaşırsanız size görsel atabilirim.
bence ben sizin için bir piyango olabilirim şuan :)
fikret_avsar@hotmail.com
506 692 7636

Email gonderdim.

Meltem Tekin
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
18/04/2017 :  17:17:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - pokemon39
Merhaba,

İngiltere Stres Çarkları (Hand spinner / FidgetSpinner) şuanda popüler mi bilemiyorum fakat ülkemizde oldukça popülerleşmeye başladı.
Bizde kendimize özel tasarımlarla ürünler üretmeye başladık.

İlginizi çekerse iletişime geçmenizi rica ederim.

Instagram hesabımız : stres_carki_hand_spinner
https://www.instagram.com/stres_carki_hand_spinner/

Merhaba. Bu da ilginc bir urun. Aslinda tam olarak kafamdaki tarzda bir urun. Ama burada bu urunlerin piyasasi 5-10 pound arasindadir. Yani ben 40 liraya sizden alsam buradaki piyasanin uzerinde bir degerde satmam gerekir. Bu sekilde pek karli gorunmuyor :))

Agdas
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
20/04/2017 :  13:44:18  Alıntı
Merhaba Meltem hanım

Benimde ingiltere ile ilgili bir çalışmam var sizinle paylaşmak isteriim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
sametcanp
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
20/04/2017 :  18:06:31  Alıntı
Sametcanpehlivan4@gmail.com , bana ulasmanizi tavsiye ediyorum , görüşmek isterim.
526363

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Öğrenci
Agdas
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
21/04/2017 :  16:09:35  Alıntı
Merhaba Meltem hanım

Benimde ingiltere ile ilgili bir çalışmam var sizinle paylaşmak isterim

dagdas@gilan.com adresimden ulaşa bilirsiniz

karatius
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
30/04/2017 :  13:53:01  Alıntı
İç Oda Kapısı ve Mutfak & Banyo Dolabı Üretimi Yapıyoruz. İnşaat Firmalarıyla Görüşerek Toplu Şekilde Fiyat Vermeniz İçin Yardımcı Olabiliriz.

yakupsismanoglu89@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İnternet
inovasyon
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
01/05/2017 :  00:55:43  Alıntı
merhaba bana mail gönderir misiniz ?

mali.abas@yahoo.com

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Meltem Tekin
Merhaba Koniks uyeleri. Ben Londra'da yasiyorum. Iki evim var, bunlari Airbnb uzerinden kiralamak disinda bir isim ve duzenli gelirim yok. Turkiye'den burada satmak icin urun getirmek istiyorum ama burada ne satabilecegime karar verebilmis degilim. Internet uzerinden stoksuz satis yapmak istiyorum. Turkiye'de uretilen maliyeti dusuk ve Ingiltere piyasasinda pek olmayan bir urunu burada uygun fiyatla satip kurdan kar yapmak niyetindeyim.

Bunun icin ne onerirsiniz?
Best Regards

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
eFe06
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
01/05/2017 :  01:36:34  Alıntı
Merhaba,silah kılıfı düşünürseniz % 100 yerli orjinal deri ve el işçiliği .Şuan amerikaya gönderiyoruz.
Her çeşit silaha da üretebiliyoruz.Sanayi,inşaat ve imalat sektörü için de Ankaradan istediğiniz veya düşündüğünüz ürün olursa temin edebilirim.
Ya sev Ya Terket

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İletişim
toptan_tekstil_
almanya

Yeni Üye

Toplam 19 yazı
02/05/2017 :  10:02:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Almanya`da toptan kiyafet,canta,ayakkabi,aksesuar ürünlerini bizden cok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.Ürünlerimizi depomuzda görüp aninda satin alabilirsiniz.Milyonlarca cesidi bizde bulabilirsiniz. huseyin@textrade.nu

Yerleşim : ALMANYA / Flensburg  |  Meslek : Tekstil
cc1
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
02/05/2017 :  21:54:22  Alıntı
Merhaba Melten Hanim avrupa patenti bana ait olan bir ürün war elimde .ingilterede bir temsilci ariyorum bu ürün icin.office@maronitec.eu mailleselim saygilar.

Yerleşim : ALMANYA / Heidelberg  |  Meslek : Gıda
blentini
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
18/05/2017 :  22:28:31  Alıntı
Selamlar, uzun suredir konikse ugramadim ingiltere ile ilgili topic acicaktim burayi gorunce gerek duymadim.
Bende Londrada yasiyorum, yeni fikirlere acigim, bu aralar part time calistigim icin ozellikle internet uzeri satis konusunda vaktimi degerlendirmek istiyorum. Ayrica Meltem hanim ilgilenirseniz sizinle de birebir fikir alisverisinde bulunabiliriz...

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Diğer
tablom
Üye

Toplam 225 yazı
19/05/2017 :  09:13:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - blentini
Selamlar, uzun suredir konikse ugramadim ingiltere ile ilgili topic acicaktim burayi gorunce gerek duymadim.
Bende Londrada yasiyorum, yeni fikirlere acigim, bu aralar part time calistigim icin ozellikle internet uzeri satis konusunda vaktimi degerlendirmek istiyorum. Ayrica Meltem hanim ilgilenirseniz sizinle de birebir fikir alisverisinde bulunabiliriz...

blentini bize ulaşın perakende ve part time için uygun bir sektör var orada sizin gibi satış yapanlar da ve hatrı sayılır gelir elde ediyorlar.
Tablo Uzmanından Alınır!

Agdas
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
19/05/2017 :  11:48:00  Alıntı
Bende Londrada yasiyorum, yeni fikirlere acigim, bu aralar part time calistigim icin ozellikle internet uzeri satis konusunda vaktimi degerlendirmek istiyorum. Ayrica Meltem hanim ilgilenirseniz sizinle de birebir fikir alisverisinde bulunabiliriz..

Merhaba Cuneyt bey ingiltere ile ilgili calışmam var iletişime gecerseniz mail adresim dagdas@gilan.com iyi gunler

blentini
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
19/05/2017 :  22:38:41  Alıntı

blentini bize ulaşın perakende ve part time için uygun bir sektör var orada sizin gibi satış yapanlar da ve hatrı sayılır gelir elde ediyorlar.
Ilginiz icin tesekkurler, evet tablo yada resim dusunulebilir. Benimde niyetim ilerde ev dekorasyon alaninda urunlerin satisini yapmak, sehpa, aydinlatma urunleri vs.. Peki bu resim yada tablolarin patent/satis izinleriniz varmi bu konuda sikinti yasanirmi?

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Diğer
tablom
Üye

Toplam 225 yazı
20/05/2017 :  10:04:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
blentini modellerimizin tamamı telifleri serbest, satın alınmış, kendi tasarımlarımızdan oluşmaktadır.
11. yılımız sektördeki. Türkiye'de önde gelen mobilya mağaza zincirlerinin, yine büyük online mağazacıların tedarikçisiyiz.
Aynı zamanda İngiltere, Belçika, Almanya ve ABD gibi ülkelerde de bizden ürün alıp satan bayiler var.
Ürünler ağırlıklı olarak perakende satıldığı için posta kargo ile gönderiliyor ve gümrük v.s. sorunları da olmuyor.
Tablo Uzmanından Alınır!

hakan2121
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/05/2017 :  20:40:04  Alıntı
ilgilenirseniz iç çamaşırı gönderebiliriz nano teknoloji sıcak ve soğuk tutan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emekli

0.24 saniye.
06:02:43, 25 Mayıs 2017, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım