Sağlık Turizmi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sağlık Turizmi

alicivar
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
01/04/2017 :  22:50:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Hali hazırda forumda sağlık turizmi ile ilgili bir başlık var ama güncel değil galiba bu konuyla ilgilenmekteyim İstanbul da bu anlamda özellikle obezite cerrahisi ( tüp mide ), diyabet cerrahisi , kilo verdikten sonra vücuttaki sarkmaları toparlama ameliyatı, saç ekimi gibi bir çok işlem paket program halinde sunulmaktadır yurdışından hasta bulma konusunda yardımcı olabilecek (tabi emeğinin karşılığı karşılanacak ) veya nasıl hasta bulunacağı konusunda fikri olan varsa bu konuda fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler
sağlıkturizmi

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Yöneticilik
Erdener_Abi
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
03/04/2017 :  15:26:47  Alıntı
Reklam butceniz ve yillik ulasmak istediginiz hasta sayisini bildirirseniz daha iyi yol gosterebilirim.

Yerleşim : İngiltere / Nottingham  |  Meslek : Serbest meslek
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
03/04/2017 :  19:41:37  Alıntı
Selamlar hocam;

Kendim eski bir turizmci olarak yaklaşık 6 yıl kadar Antalya'da spa merkezlerinde profesyonel anlamda masörlük yaptım.Otellerde insanlar bizlere gelerek sorunlarından bahseder bizde o sorunlara masaj yaparak çözüm getirirdik.Spa merkezlerinde hiç bir şekilde cerrahi bir müdahale olmadığı için çok rahat bir şekilde müşterilere yaptığımız işleri anlatabiliyorduk.

Burada siz bizden çok daha ciddi ve riskli bir iş konusunda çözüm konusunda yardım istiyorsunuz.Yardım konusuna girmeden kafamdaki soruları sormak istiyorum.Yapılacak operasyonlar gerçekten cddi bir operasyon ve hayati önem taşıdığını biliyoruz.(özellikle tüp mide ameliyatı).Bu anlamda hastalara hang hastanelerde hizmet veriyorsunuz ? Olurda herhangibir ölüm/sakatlanma gibi durumlarda sorumluluğunuz varmı ? Şimdi xxx otelden müşteri buldugunuz zaman hasta ile ilgili sorunda 1.dereceden otelde sorunlarla muhattap olacağı için onlara karşı çözüm getirileriniz nedir ?

*Müşterlere garanti verebiliyormusunuz ?
*Ulaşım konaklama gibi giderler konusunda yardımcı oluyormusunuz?
*Vize uzamalarında ki ek maliyet konıusunda yardımcı oluyormusunuz?
*Otellere gelen müşterilerin hemen hemen hepsi otele giriş ve çıkış tarihi bellidir..Biletleri iptal edildiği zaman ciddi bir bilet fiyatı ödemesi gerekebilir bu konuda yardımcı oluyormusunuz?
* Avrupadan farkınız nedir ? (fiyat ve teknoloji olarak) sizi seçmesinin sebebi nedir yada ne olabilir? Bu konularda yardımcı olabilrseniz sizlere fikirler sunabilirim ancak belirtmeliyim ki kesinlikle aracılık yapamam.Çok riskli işler malesef..Özellikle Alman ve Ruslar'da obezit problemi var..O pazarları araştırabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
alicivar
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
26/04/2017 :  23:11:43  Alıntı

uzun bir ara giremedim öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim, Erdener abi çok büyük bir reklam bütçemiz yok çünkü hastane ve gerekli yatırımlar için ciddi bir yatırım yapıldı aylık 10 hasta ile başlayabilirsek bizim için yeterli (Bu sayı çok küçük bir sayı aylık 100 vaka yapan arkadaşlarımız var ) masör07 arkadaşım bu konuda ki tereddütlerinizi anlıyorum her hastamızın sigortası ve her türlü konaklaması, uçak bileti ve oluşabilecek komplikasyonlara karşı önlemlerimiz mevcuttur.Yapılan iş elbette çok önemli ve insan hayatı söz konusu bu konuda ekibimiz çok deneyimli ve % 100 başarı ile işlerini yapmaktadır avrupadan farkımız daha ucuz ve deneyim, teknoloji anlamındada ülkemiz avrupadan geri kalmayacak hatta önde olacak bir durumda.Bizim amacımız yurtdışında bu tür ameliyatlara servet ödemek istemeyen hastalara ulaşıp ülkemize davet edip tecrübe ve birikimimizi onlarla paylaşıp bir ekonomik döngü yakalamak. bunun için hangi ülkelerde nasıl bir çalışma yapmalıyız veya bu işlerle uğraşan acentalarla nasıl bağlantı kurabiliriz bu konuda bilgi paylaşımında bulunabilirseniz sevinirim hepinize tekrar teşekkür ederim
sağlıkturizmi

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.44 saniye.
02:35:41, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım