Fındık Piyasası Nedir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fındık Piyasası Nedir

sametcanp
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
01/04/2017 :  19:49:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle merhaba Antalya'da üniversite okumak için bulunuyorum aslen Ordu' luyum ,memleketimden her türlü fındık çeşitlerini (11-13 , 13-15 , kabuklu , kavrulmuş , beyazlatılmış vb.) temin edebilirim , 1 kilo 3 kilo 30 , 50 kilo veya tonaj olarak da fındık temin edebilirim. Antalya'da olduğum Antalya içi yapacağım anlamına gelmez. Türkiye'nin her yerine gönderim yapmak gibi fırsatım var. Malum öğrenciyim makul bi karla bu işe Antalya'da başlamak istiyorum nasıl bi yol izlemeliyim ? Şimdiden teşekkür ederim.
526363

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Öğrenci
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
03/04/2017 :  01:43:09  Alıntı
Selamlar hocam.Antalya'da yaşayan birisi olarak bir kaç tavsiyede bulunmak isterim.Malum fındık biraz pahalı bir şey o açıdan her bütçe alamaz.Şimd Antalya'da para kimde olur o konudan başlayalım :))

Önümüz yaz dolmuş ve taksi durakları yazın paralanır duraklar giderek satabililirsin.Burada şiveni kullan derim şiveyle satarsan daha lezzetli ve çekici gelecektir :)
Otellere yada direk büyük toptancılar ile görüşebilirsn.Tonaj bazda çalışırsan hızlı gider tabiyki.
Özellikle sahil kenarındaki alkol satan büfeleri dolaş fiyat ve numune bırak mutlak dönüşler olacaktır(fiyat ve lezzetin iyiyse)..Bunlara başla sonra pazarcılar filan denersin Antalya'da uğraşırsan satış kolaydır.Bol şanslar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
sametcanp
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
03/04/2017 :  02:02:48  Alıntı
Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim sağolun.
526363

hrlshn
Üye

Toplam 204 yazı
03/04/2017 :  13:27:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

masor07 yi dinle kardeşim
1 ton fındık 30bin tl bu para sende var mı
ve kuruyemişciler zaten şuana kadar heryeri öğrenmiştir ve vadeli alım yapıyorlardır
ama http://www.posetmarketi.com/avantaj-mini-seffaf-poset-500-adetlik-kutu-2350-31-B.jpg buna benzer birşey yapar 1 tl 3 tl 5 tl ve 1 kğ ambalaja ko**** satabilirsin
hatta istersen poyraz poyraz yada gürsoy fındık ile iletişime geçip ufak ambalajlı ürünelrinden alıp satabilirsin ve daha fazla satacağını garanti ederim
dolmuş durakları
benzin istasyonlarına giderek oralarda satabilirsin
ALLAH UTANDIRMASIN GİRİŞİMİN İÇİN TEBRİK EDERİM

HÜROL ŞAHİN
0 553 963 43 35

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sametcanp
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
03/04/2017 :  14:12:24  Alıntı
Tabiki şu an için 30bin tl gibi bi sermayem yok fakat dediğiniz gibi küçük küçük başlayıp büyük büyük çalıştıktan sonra 30bin tl gibi sermaye fazla uzakta değil. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
526363

inovasyon
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
03/04/2017 :  22:35:08  Alıntı
tonaj fiyatı nedir ? bilgi verir misin ?

mali.abas@yahoo.com
Best Regards

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
03/04/2017 :  22:54:35  Alıntı
Rica ederim hocam..Bunlar harici esnafların bol olduğu yerlere gidebilirsin.Sanayi siteleri olabilir mesela...100 gramlık küçük paketler haline getirerek satışı kolaylaşırabilirsin...Özellikle eski ve yeni sanayi bölgeesine ağırlık verirsen orda piyasa yaparsın zaten.İnsanlar artık xxx kişi gelir ondan fındık alırız demeye başlayacaklardır.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
sametcanp
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/04/2017 :  02:01:16  Alıntı
[quote]Yazıyı gönderen - inovasyon
tonaj fiyatı nedir ? bilgi verir misin ?

mali.abas@yahoo.com
mail attım , gelen kutunuzuzu incelerseniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
526363

Tezumut
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
07/05/2017 :  14:15:36  Alıntı
Slm,

Arkadaslar bir sorum olcak kabuklu findik kaca topdamcida

Yerleşim : ALMANYA / Duisburg  |  Meslek : Diğer
akizkaban
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
07/05/2017 :  15:47:30  Alıntı
Dalda findik gelde topla al 5tl ye
Dis ticaret ve dAnismanlik insaat mimarlik yapi

Yerleşim : Türkiye / İsanbul  |  Meslek : Mimar
bdemir
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
16/05/2017 :  16:33:50  Alıntı
Selamlar. Kendin alıp satmayacaksan bizim bir iş önerimiz olacak. Özelden mesaj attım.
İkon Yatırım İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.

Yerleşim : Türkiye / Ankara Afyon  |  Meslek : Mühendis
sametcanp
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
31/05/2017 :  11:28:44  Alıntı
güncel..
526363

hikmetduman
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
28/06/2017 :  14:34:11  Alıntı
dekoratif pasta ve tatlılar için yeşil yer fıstığı kg15 tl. katkısız
hikmet duman
+90 537 745 35 62
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213645388706599&set=p.10213645388706599&type=3&theater

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.77 saniye.
11:42:29, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım