Kozmetik Bujiteri İç Giyim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kozmetik Bujiteri İç Giyim

gokhan_5553
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/03/2017 :  17:16:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhabalar arkadaşlar. ben 30 yasındayım benim mülkiyeti kendime ait 180 m2 iki kattlı iş yerim var 40 m2 si depo olarak kullanabılıyorum. şuan pastane işletmekteyim yıllarca sabah 5 gece 11.. bayramı hafta sonu bir günü bile olmayan biriyim.çalışmaktan artık vücudum bitti ne çocuklarımla ne arkadaşlarımla bir kaç saat bile geçiremiyorum sosyal hayat hiç yok.bulundugum ilçe 40 bin nüfusu var.memur ve bayan cok ve dusundugum tarzda hıç bir yer yok hep ikinci sınıf yerler.ben kozmetik ,bujıterı ve uskatta iç giyim yeri açmayı düşünüyorum mağaza tarzında barkod sistemli kurumsal tarzı sağlam markaları bulundurmayı düşünüyorum yalnız kar marjları ve sektör hakkında pek bilgim yok her konuda bilgiye ve yönlendirmeye acıgım başka bir işyeride olabilir.yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
Gökhan KANDEMİR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
enginint
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
27/03/2017 :  18:55:51  Alıntı
Üç tane işten birini yapın bence hepsi birden hem sermaye hem tanıtım için zor olur üçü birbirinden farklı ve yüzlerce çeşit var bence kozmetik ile başlayabilirsiniz Modası geçme durumu olmaz beden seçenekleri olmaz çabuk öğrenirsiniz küçük parfümeri zincirleri var onlardan bayilik alıp işin inceliklerini kaparsınız

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
behnanoz
Üye

Toplam 138 yazı
28/03/2017 :  07:48:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gida isine girmeyin tekrar, su zaman da kari az hamalligi cok, yorucu bir is maalesef.Bijuteri isini iyi dusunmussunuz, bu isin yanisira, eger cep telefonu tamiri yapan yerler az ise, tamirci de acabilirsiniz ayrica, hirdavatci da acabilirisiniz,Bu isler size yorucu gelmeyecektir.
Bilgi paylastikca degerlenir!

http://www.yiwugo.com

Yerleşim : Çin / Shanghai  |  Meslek : Ticaret
seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
28/03/2017 :  09:03:43  Alıntı

Yeriniz geniş. Kozmetik ve bujiteri zaten genelde ikisi bir arada olur. İç çanaşırıda eklenebilşr bence mantıklı. Üçününde kar marjı iyidir. Tabi nereden alacagınızı iyi araştırmak lazım. Bi bayan elemanınız olması lazım. Ve. Dekor çok önemlidir bu sektörlerde

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
gokhan_5553
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
28/03/2017 :  09:58:13  Alıntı
bir iş yapmadan uzun bir sure arştırmak lazım kesinlikle.cep telefonu ve tamir işi bu bölgede aşırı fazla hırdavat işide oyle. eksik olan işleri yapmak daha mantıklı ve yerim bu iş için uygun ikinci kat iç giyim olabilir. kozmetikte belli markalar ön planda olur 2 sınıf mal az miktarda olur.yanında zaten gümüş ve kaliteli ve uygun saat çanta bulundurmayı düşünüyrum.semaye 200 bin civarı düşünüyorum.bu işlerin eksi yanları nelerdir sektörde olan arkadaşlardan yorum alabilirsem sevinirim kar marjı oranı yüksek olduğunu biliyorum tahmini ne kadar.pastanecilik ve kafecilikte bazen 1e 5 1e 10 kazandığın urunler var ama cok zametli insanı saatlerce agirlaması var.mızmızı bitmiyor lise cocugu bile yeri geliryor ağalık yapıyor.bu yüzden daha rahat olan işler arayışına düştüm. yorum yapanlara teşekkür ederim.
Gökhan KANDEMİR

seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
28/03/2017 :  12:59:07  Alıntı
Toplam paranız ne kadar bilemiyorum ama hepsini yatırmayın. Risk analizini iyi yapın. Bujiteri en karlısıdır. 1e 3 1 e 5 kazanabilirsiniz. Bu işin en zor yanı **lığın cok olmasıdır. Bujiteriyi çalmak kolaydır. Kozmetik için bayilik almanız mantıklı olabilir. Çok içinde olmadıgım ama karlı oldugunu bildiğim bi sektör. Çamaşıra gelince. Ne çeşit satacagınıza göre değişir. Klasik grubun karı cok yüksek değildir satışı hızlıdır. Model arttıkça fiyat ve kar marjı yükselir sürüm azalır. Her ne satarsanız satın alırken ne kadar yüksek adetli alırsanız fiyat düşecektir. Vede asıl para kazanmaya bizaman sonra başlayacaksınız. Hem ne cok satar hemde nerden daha ucuz alınır öğreneceksiniz. Vede zamanla çevreniz artar. Daha çeşitli uygun mal almaya başlarsınız. Düşündüğünüz 3 sektörde bence güzel. Yolunuz açık olsun

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
maffei
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
28/03/2017 :  13:16:50  Alıntı
merhaba ilgilenirseniz görüşebiliriz http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=97667

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
gokhan_5553
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
30/03/2017 :  11:59:27  Alıntı
yorum yapan arkadaşlara teşşekkur ederim.aslında daha fazla bilğiye ihtiyacım var kozmetik bijuteri iç giyim çanta saat gümüş ve daha fazla yan dallar varsa onlar yerim cok uygun ve büyük.

serorbay
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
30/03/2017 :  14:05:14  Alıntı
aslında ne kadar çok farklı şeyler koyarsan insanların içeride aradığını bulmasını zorlaştıryorsun maalesef.İç çamaşırı kozmatikle beraber kafamda oturmadı benim.Evet çanta saat olur ama iç çamaşırı bence bujuteri ile gitmez.Çanta çeşidini ne kadar bol tutarsan o kadar iyi olur.Küpeden bir lira kazanmak yerine çantadan 25-30 tl tek seferde kazanırsın.Birde kaliteli çanta bulursan gelen bir daha gelir.Ama dediğim gibi iç çamaşırını bir daha düşün.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
gokhan_5553
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
01/04/2017 :  13:34:47  Alıntı
arkadaşlar illede bu işi yapacam diye bişe yok giyim magazasıda olabilir bi markanın bayiliği olabilir.bulundugum semtte Ltb koton tozlu felan var o formatta keep out gibi loft gibi tarzı bayilik alınabılır belki pek bayilik konusunda bilğim yok ama başka her türlü öneriye acıgım.
Gökhan KANDEMİR

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.73 saniye.
12:58:43, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım