2. El Bilgisayar Nereden Nasıl Alınır - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

2. El Bilgisayar Nereden Nasıl Alınır

arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
15/03/2017 :  19:32:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

meraba 2. el bilgisayr işine girdim yalnız bilgisayar bulmakta zorlanbıyorum nasıl bulabilirim bu işi yapan arkadaşlkar yardımcı olursa sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Öğretmen
XII
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
22/03/2017 :  10:34:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
istanbulda kadıköy yazıcıoğlu merkezlerden biridir.Am net ile arası iyi olan kişi çok daha karlı biçimde işini görüyor artık.

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Danışmanlık
arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
28/03/2017 :  09:25:04  Alıntı
ne demek istediğinizi anlamadım

smartdark
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
28/03/2017 :  13:41:41  Alıntı

Teknosa, bimeks, mediamarkt gibi teknoloji marketlerine mail at, ellerinde defolu, arıza nedeniyle iade gibi (kısaca kendilerinin satamayacağı) ürünler varsa pazarlık ile toptan almak istediğini söyle baalım ne cevap verecekler. Aslında mail atmak yerine doğrudan bir muhatapla iletişime geçebilirsen daha iyi olur.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sanatçı
Kadirphp
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
28/03/2017 :  15:21:31  Alıntı
Merhabalar.
Almak istediğiniz ürünler nedir tam olarak yardımcı olalım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
31/03/2017 :  15:18:20  Alıntı
öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. 2. el notebook masaüstü tablet monitör netbook almak istiyorum

sars6167
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
01/04/2017 :  22:27:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
2. elde sahibinden üzerinden takip etmelisiniz, veya el ilanı bastırın 2.el veya arızalı cihazlarınız alınır diye yaptırıp satabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Reshad
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
01/04/2017 :  23:25:38  Alıntı
Merhaba ben Reshad Kosova dan yaziyorum ,
Kosovada Pristinede bilgisayar dukanimizda perakende ve toptan satmaktayiz .
Genelde Avrupa ve Amerikadan ithal ediyoruz . PC ler genelde DELL ve HP markasinda ve masa ustu modeler dir
Detaylari bilmek isteyen arkadaslar gorusebiliriz , tabi Turkiye gumruk islemleri hakkinda bilgi almaniz gerekiyor ki problem cikmasin
Toptan alim konusunda gorusebiliriz

Saygilarimizla
reshadcej@gmail.com
+38649540577

Yerleşim : Arnavutluk / Kosova Prishtina  |  Meslek : İthalat / İhracat
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
09/04/2017 :  11:19:37  Alıntı
2 El satmak cok kolay bulmak çok zor bende aynı işi yapıyorum . Bulamıyosun buldugun senın satacagından cok rakam istiyor. İnternet artık 2 ci alıcıyı direk satar hale getirdi.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
09/04/2017 :  20:18:39  Alıntı
iş yeriniz nerde ben manisa salihlideyim

bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
12/04/2017 :  17:42:30  Alıntı
Ankara

arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
14/04/2017 :  11:13:32  Alıntı
hocam ankaradan siz alın bana karı koyup gönderin toptran alayım sizden orada baya pc var

arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
21/06/2017 :  23:35:08  Alıntı
Yok mu bu 8sle ilgilenen arkadas

ege10ege
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
22/06/2017 :  01:15:33  Alıntı
"2.El bilgisayar nerden alınır?" sorusunu bilişim sektörünü bilen bir kişi asla ama asla sormaz. Bu işte acemi isen bilgisayar bilgim biraz var facebook da 2400 arkadaşım ve insagramdan çok güzel hatunlar takip ediyorum diyorsan bu işe girme.

Bilişim sektöründe 2001 den beri "ticari olarak" işin içindeyim. Basic bilgisayarlardan beri bu işe gönül vermiş birisiyim. Kısa ve öz olarak şunu demek isterim ki bilişim sektöründe olmak için çelik gibi değil titanyum gibi sinirlere ihtiyaç var hele ki 2. elde. İşi bilmiyorsan onarılmış, sorunlu saç baş yolduran 2.el bilgisayarları sana " abi temiz mal bak al hayrını görürsün, sen benle bir çalış hep benden alacaksın diğer bilgisayarcılara uğraşma ben sana her türlü (arızalı) parçayı bulurum, onlar ***. diyen tonla adam çıkar karşına. Hele ki rebuild yapılmış laptop sattın mı vay haline. 3 ay sonra siyah ekran , laptop start veriyor ekran yok yada laptop susmuş. 2.el parasına tamiratı var.

Sattığın kişi seni bileceği içinde başın çok ağrıyacaktır.

Şahsen ben işten bıkmış durumdayım ve işimi değiştirmeye çalışıyorum. ne yapıyorsun dersen çorap satıyorum emin ol bu işten daha iyi.

Zaten bilişim sektöründeki büyük firmalar bim a101 migros gibi her yerde mantar gibi çoğalıyorlar, artı olarak letgo sahibinden üzerinden de ikinci el yedek parça satan tonla bilişim firması da var.

Kolay gelsin...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
02/08/2017 :  18:50:33  Alıntı
ARKADAŞLAR BEN ZATEN PC BULUYORUM AMA YETRSİZ GELİYOR. SADECE KİŞİLERDEN ALMAKLA OLMUYOR. TOPTAN ŞİRKETLERDEN ALMAM GEREKİYOR AMA SUAN Bİ ŞİRKET BULAMADIK

sezai007
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/08/2017 :  22:12:18  Alıntı
Merhaba bilgisayar için İstanbuldan sana yardımcı olmak isterim.
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - arda795
ARKADAŞLAR BEN ZATEN PC BULUYORUM AMA YETRSİZ GELİYOR. SADECE KİŞİLERDEN ALMAKLA OLMUYOR. TOPTAN ŞİRKETLERDEN ALMAM GEREKİYOR AMA SUAN Bİ ŞİRKET BULAMADIK

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
05/08/2017 :  12:08:52  Alıntı
hakan.06.14@hotmail.com mail at goruselım arkadasım.

arda795
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
28/10/2017 :  11:53:28  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - sezai007
Merhaba bilgisayar için İstanbuldan sana yardımcı olmak isterim.
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - arda795

hocam yardımcı olursanız sevinirm. numaram 5058646385

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.35 saniye.
06:48:52, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım